Spokojny człowiek 2007

He Was a Quiet Man

Bob Maconel, samotny, niezauważany, nieszczęśliwy człowiek spędza kolejny zły dzień swojego życia w świecie, w którym czuje się zupełnie wyobcowany ze społeczeństwa. Osiem godzin w biurze, w nieciekawej, szarej kabinie, gdzie prześladuje go kierownik, a dla współpracowników jest niewidzialny. Nienawidzi tych wszystkich, którzy… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Zdjęcia Zobacz wszystkie 11 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Christian Slater
jako Bob Maconel
Elisha Cuthbert
jako Vanessa
William H. Macy
jako Gene Shelby
Sascha Knopf
jako Paula
Jamison Jones
jako Scott Harper
Lisa Arianna
jako Asystentka
Stanley C. Hall
jako Paul
Michael DeLuise
jako Det. Soreson
Tina D'Marco
jako Pielęgniarka
John Gulager
jako Maurice
Cristina Lawson
jako Nancy Felt
Brian Lohmann
jako Maitre'D

Fabuła

Bob Maconel, samotny, niezauważany, nieszczęśliwy człowiek spędza kolejny zły dzień swojego życia w świecie, w którym czuje się zupełnie wyobcowany ze społeczeństwa. Osiem godzin w biurze, w nieciekawej, szarej kabinie, gdzie prześladuje go kierownik, a dla współpracowników jest niewidzialny. Nienawidzi tych wszystkich, którzy go ignorują. Od dawna już układa plan ich zabicia? Zastrzeli ich po kolei z broni, która codziennie przynosi do pracy z nadzieją, że to właśnie dziś odważy się pociągnąć za spust. W tym szczególnie złym dniu, w wyniku serii wydarzeń, z potencjalnego mordercy Bob zmienia się w "przypadkowego" bohatera ratując życie Venessy, jedynej osoby w biurze, której by nie skrzywdził. Sparaliżowana w wyniku wypadku dziewczyna prosi go jednak, by ten... zakończył jej życie. opis dystrybutora

Gatunek
Komedia, Dramat, Thriller

Szczegóły

Premiera
2007-03-11 (świat), 2008-01-22 (dvd)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
99 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 3

Avatar square 200x200

juskowiak 2008-04-20 6

Oryginalny scenariusz i dobra gra Slatera. – Po naprawdę obiecującym początku spodziewałem się dobrego filmu, a wyszło dośc przecietnie. Na uwagę zasługuje końcówka.

5+/10.

ProZak juskowiak 2008-04-20 8

W zupełności się zgadzam. Ciekawy scenariusz oraz bardzo dobra gra aktorska Slatera. Jednak coś w tym filmie mi brakowało. Po drugie trochę przesadzono z abstrakcyjnością niektórych scen. Ogólnie ciekawie się oglądało i warto dotrwać do samego końca :)

Anonimowy 2008-02-07

Świetnawy:D – Rewelacyjna rola Ch. Slatera, świetne aktorstwo w wykonaniu tegoż aktora, po tylu porażkach jakie zaliczył Ch. Slater występując w kiepskich filmach mamy wielki powrót w najlepszym wydaniu!!

Współtworzą