Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jan Łomnicki | ||
Sylwia Czaplewska
(współreżyser)
|
||
Marcin Łomnicki
(współreżyser)
|
||
Kamila Zys
(współreżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jan Englert
(również) (dialogi)
|
7,5
|
|
Jan Łomnicki | ||
Producenci | Ocena | |
Dorota Ostrowska-Orlińska
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jan Englert
Jarek Bronko vel Branicki
|
7,5
|
|
Mariusz Benoit
Clochard
|
7,1
|
|
Janusz Bukowski
Polityk, dawny współpracownik SB o pseudonimie "Borsuk"
|
7,4
|
|
Marek Kondrat
Nieznajomy
|
8,2
|
|
Michał Pawlicki
Senator
|
||
Elżbieta Czyżewska
Małpka, mieszkanka podziemia
|
||
Maria Ciunelis
Cycek, mieszkanka podziemia
|
||
Ewa Szykulska
Mamuśka, mieszkanka podziemia
|
7,0
|
|
Magdalena Zawadzka
Żona Bronki
|
7,4
|
|
Jerzy Hoffman
Juror konkursu "Najpiękniejsza"
|
7,6
|
|
Joanna Jędryka
Opiekunka finalistek konkursu
|
6,7
|
|
Katarzyna Dowbor
Juror konkursu "Najpiękniejsza"
|
2,7
|
|
Barbara Zielińska
Kobieta płosząca Rosjan
|
||
Irena Dziedzic
Juror konkursu "Najpiękniejsza"
|
||
Leonard Andrzejewski
Mieszkaniec podziemia
|
||
Justyna Holm
Juror konkursu "Najpiękniejsza"
|
||
Zbigniew Buczkowski
Oficer UOP
|
6,8
|
|
Małgorzata Szelewicka
Juror konkursu "Najpiękniejsza"
|
||
Marek Frąckowiak
Goryl Nieznajomego
|
7,0
|
|
Jerzy Antkowiak
Juror konkursu "Najpiękniejsza"
|
||
Stefan Friedmann
Organizator konkursu
|
7,4
|
|
Ryszard Pietruski
Senator, juror konkursu
|
7,5
|
|
Bartłomiej Topa
Mieszkaniec podziemia
|
7,5
|
|
Tomasz Sapryk
Mieszkaniec podziemia
|
7,1
|
|
Halina Fiećko | ||
Ryszard Czubak | ||
Jerzy Orłowski | ||
Zdzisław Rychter
Policjant na Dworcu Centralnym
|
8,5
|
|
Norbert Rakowski
"Fala", mieszkaniec podziemia
|
6,0
|
|
Cezary Domagała
Członek ekipy realizującej konkurs (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jan Łomnicki
Lekarz w zakładzie psychiatrycznym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anna Mucha
Marysia, córka Bronki (niewymieniony w czołówce)
|
6,1
|
|
Jacek Rozenek
Funkcjonariusz UOP (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mirosław Zbrojewicz
Sokista (niewymieniony w czołówce)
|
7,3
|
|
Ilja Zmiejew
Rosyjski żołnierz w transporcie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Piotr Wawrzyńczak
Pinky, mieszkaniec podziemia
|
10
|
|
Tomasz Raczek
Juror konkursu "Najpiękniejsza"
|
5,7
|
|
Agnieszka Różańska
Iruśka, kochanka Jarka, uczestniczka konkursu
|
6,5
|
|
Paweł Burczyk
Niemowa, mieszkaniec podziemia
|
6,9
|
|
January Brunov
Goryl Nieznajomego
|
||
Mariusz Czajka
Łysielec, mieszkaniec podziemia
|
6,7
|
|
Andrzej Grąziewicz
Policjant na blokadzie
|
9,0
|
|
Zenon Kruszelnicki |
6,0
|
|
Zbigniew Korepta
Konduktor
|
||
Sylwester Maciejewski
Janosik, mieszkaniec podziemia
|
7,2
|
|
Julian Mere
Goryl Nieznajomego
|
||
Artur Janusiak |
5,0
|
|
Dariusz Jakubowski
Byku, goryl Bronki
|
6,8
|
|
Eugeniusz Malinowski
(niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Szymon Kalinowski
Chłopak na Dworcu Centralnym zbierający na piwo grą na gitarze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Bogdan Stachurski |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Piotr Hertel |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Wiesława Starska | ||
Montaż | Ocena | |
Krystyna Górnicka | ||
Urszula Jabłońska
(współmontażysta)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jolanta Pruszyńska
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Kamil Kuc
scenograf
|
||
Witold Wajcht
współscenograf
|
2,0
|
|
Janusz Ostapiński
współscenograf
|
||
Anna Seitz-Wichłacz
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Małgorzata Lewandowska
dźwięk
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Maria Czerwińska
treser zwierząt
|
||
Krzysztof Wellman
fotosista
|
||
Janusz Chlebowski
kaskader
|
||
Jacek Ryniewicz
kaskader
|
||
Jerzy Pakos
kaskader
|
||
Andrzej Środziński
kaskader
|
||
Małgorzata Witkowska
organizacja produkcji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…