Mroczne nieba 2013

Dark Skies

Barrettowie to spokojna i niczym nie wyróżniająca się rodzina, żyjąca w domu na jednym z typowych, amerykańskich osiedli. Wszystko zmienia się, gdy w ich domu dochodzi do serii niewytłumaczalnych zjawisk. Jak się szybko okazuje mogą one mieć związek z przybyszami z kosmosu, traktującymi rodzinę jak króliki doświadczalne.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 12 zwiastunów

Zdjęcia Zobacz wszystkie 50 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Keri Russell
jako Lacy Barrett
Josh Hamilton
jako Daniel Barrett
Dakota Goyo
jako Jesse Barrett
Kadan Rockett
jako Sam Barrett
J.K. Simmons
jako Edwin Pollard
L.J. Benet
jako Kevin Ratner
Rich Hutchman
jako Mike Jessop
Myndy Crist
jako Karen Jessop
Annie Thurman
jako Shelly Jessop
Jake Brennan
jako Bobby Jessop
Ron Ostrow
jako Richard Klein
Tom Costello
jako Młody ojciec

Fabuła

Barrettowie to spokojna i niczym nie wyróżniająca się rodzina, żyjąca w domu na jednym z typowych, amerykańskich osiedli. Wszystko zmienia się, gdy w ich domu dochodzi do serii niewytłumaczalnych zjawisk. Jak się szybko okazuje mogą one mieć związek z przybyszami z kosmosu, traktującymi rodzinę jak króliki doświadczalne. Asmodeusz

Gatunek
Sci-Fi, Thriller
Słowa kluczowe
obcy, relacja ojciec-syn, porwanie, strach zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2013-02-21 (świat)
Wytwórnia
Dimension Films
Alliance Films
IM Global (współpraca produkcyjna) zobacz więcej
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
97 minut
Budżet
3 500 000 USD

Wiadomości zobacz wszystkie 1 wiadomość

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 5

Rrouge 9

Profesjonalna realizacja, mroczna coraz bardziej pogłębiająca się atmosfera, świetna fabuła, klimat a nawet jump sceny dobrze zrealizowane, urzekł mnie.

Sebioslaw 8

Świeżo po seansie. Dawno nie widziałem tak dobrego filmu o tematyce ufo. Trzyma w napięciu, jest pozbawiony bzdurnych elementów a wszystkie znaki (może oprócz mikro-tatuaży) są wzięte z relacji i opisów osób które twierdzą, że miały kontakt z cywilizacją pozaziemską. Dla mnie drugi, po Uprowadzeniu Roberta Liebermana najciekawszy film o ufo.

ferhin2 8

Mi się podobał. – Dobry film, trzymający w napięciu. Oczywiście można powiedzieć, że "to już było", ale bądźmy szczerzy prawie wszystko już kiedyś było. A udanych produkcji nigdy za wiele.

bodek75 6

Kolejne ufoki nas "prześladują". – Kłopoty z pracą , problemy finansowe to coraz częściej jeden z wątków współczesnych filmów. Na dokładkę bez żadnego "przepraszam czy mogę" wpadają w odwiedziny kosmici zwani potocznie szarakami , co tłumaczy zjedzoną sałatę w lodówce.
Trochę mało straszny i raczej przewidywalny (dość podobny do "Znaków") nic specjalnego nie wnoszący do gatunku. Przylecieli (tu możemy się dowiedzieć , że już dość dawno) i z niejasnych pobudek robią sobie na nas eksperymenty … jakieś. Standard. Da radę oblukać. 6/10.

monikawawa 5

5/10 – jak dla mnie dość nudny film. jak wejdzie do kin to stracona kasa na bilety…

Współtworzą