Obcy: Przymierze 5.9

Załoga statku "Przymierze" jest atakowana przez łaknące krwi bestie.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 13

Avatar square 200x200

Arne 2017-06-15

Jestem rozczarowany, niewiele zostało z klimatu Obcego 8 pasażera, nawet Prometeusz był lepszy

Simon_Says 2017-07-28 2

Sam ALIEN całkiem znośny, ale dlaczego kolejny raz Ridley za bohaterów robi bandę kompletnych idiotów??? Niech Scott przeżuci się na komedie z Sandlerem, bo jego filozoficzne wstawki i przemyślenia są na poziomie przedszkola

Asmodeusz Simon_Says 2017-08-05 7

Taka tendencja żeby bohaterowie popełniali bzdurne błędy,które doprowadzą ich do smutnego końca. Sam film oglądało sie całkiem dobrze do momentu pokazania tych pseudo ojców ludzkości

Simon_Says Asmodeusz 2017-10-13 2

@Asmodeusz Tendencja??? Kurwa, to mieli być wybrańcy, najlepsi z najlepszych!!! Gówno prawda, Scott po raz kolejny zastosował zabieg: zrobię z bohaterów idiotów, a scenariusz dopasuję do nich. Tylko co wychodzi? Że reżyser zekranizował debilny scenariusz. Patrz Wrong Turn 3, 4, 5 czy ile tego było. Nie takiego poziomu po Ridleyu się spodziewałem:( Naprawdę dobrze oglądało Ci się film, w którym zachowanie głównych bohaterów uwłaczało Twojej inteligencji? Powiedz, czy seans który gardził Twoim poczuciem używania mózgownicy w trakcie jego oglądania był dla Ciebie udany?

i_darek1x 2017-07-06 5

Ridley Scott czyli efektowny film ! Scenografia robi wrażenie ! Jedynie ten scenariusz momentami przynudza ! Obsada też niczego sobie ! A Michael Fassbender w "Prometeuszu" i w "Obcy: Przymierze" ma prawie identyczne role ,tylko w tym drugim ma jeszcze klona ;) Lekka przesada ! Jeszcze co do obsady to mogli sobie darować aktora :Danny McBride jakiś taki burak ! ;) Ogólnie film średni ale kontynuacja wskazana !

Simon_Says i_darek1x 2017-07-28 2

@i_darek1x Danny McBride to jedyna postać, której można by w tym filmie w jakiś sposób kibicować jak dla mnie

Simon_Says i_darek1x 2017-10-13 2

@i_darek1x Aha. Fassbender gra tą samą postać buraku! Co za brak merytorycznego przygotowania przed wypowiedzeniem opinii! Wstyd:(

MARTIN007 2017-05-28 7

FILM STARA SIĘ BYĆ TAKIM MOSTEM POMIĘDZY "KOLOROWYM" PROMETEUSZEM,A TYM CO ZAWIERA 8 PASAŻER NOSTROMO.SCENY SĄ MROCZNIEJSZE,WIĘCEJ JEST STRACHU I PRZERAŻENIA,BUDOWANE W KLAUSTROFOBICZNYCH POMIESZCZENIACH.WIĘKSZA DAWKA BRUTALNOŚCI,WRAZ SZYBKIMI AKCJAMI.FASSBENDER DOBRZE GRA SWOJĄ ROLE I O DZIWO WATERSTON TRZYMA POZIOM.MUZYKA, ZDJĘCIA I SCENOGRAFIA NA DUŻY PLUS.MINUSEM JEST TO ŻE SCOTT ODCINA SIĘ OD NIESWOICH FILMÓW Z SERII.SCENARIUSZ W PEWNYCH MOMENTACH JEST ŹLE ROZPISANY ORAZ POWINNI WYCIĄĆ JEDNĄ SCENE Z "MAŁYM"OBCYM.FILM TAK JAK POPRZEDNI ZACHWYCI I PODZIELI,ALE I TAK JEST WART ZOBACZENIA NA DUŻYM EKRANIE.

Zobacz wszystkie 3 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
Sheyk20 MARTIN007 2017-06-14 6

@MARTIN007 Szczerze, to nie zauważyłem w tym filmie ani scen z szybką akcją, ani budzących jakiegoś strachu, a co dopiero przerażenia. Brutalność na poziomie reszty alienów. Gra aktorska,,, niech będzie, że w normie :) Plusy i minusy zgadzam się w 100%. Ja osobiście bardzo, ale to bardzo się zawiodłem na tym filmie. Niestety wg mnie, to kolejny przykład na to, że nie każde "ciągnięcie" serii na siłę musi się udać.

Simon_Says Sheyk20 2017-07-28 2

@Sheyk20 To tak jak ja! Szkoda że Ridley z jednej strony blokuje projekt Neilla Blomkampa, a w zamian daje widzom taką papkę bez emocji! Chyba zdawał sobie sprawę, że jego film jest bardzo słaby i nie wytrzymałby porównania z czymkolwiek, co działoby się w tym samym universum. Dlatego za wszelką cenę nie pozwolił Blomkampowi na jego własny film o Alienie

Simon_Says MARTIN007 2017-10-13 2

@MARTIN007 Ciekawe spostrzeżenie dotyczące pomostu. Ciekawa interpretacja. Coś w tym jest. Lecz jeśli taka była intencja reżysera, to niestety dla mnie niezbyt udana. Bo, żeby zrobić pomost prowadzący do Nostromo, trzeba by zrobić film chociażby przyzwoity, w odróżnieniu do Prometeusza i arcydzieła w postaci 8mego pasażera. A dostaliśmy gniot gorszy od filmów klasy "ź"

tjindy 2017-07-16 8

Nie patrząc przez pryzmat poprzednich filmów mogę spokojnie dać wysoką notę. Porównując z poprzednimi filmami, nadal się broni nieźle. Brakowało mi trochę rozwinięcia niektórych postaci, muzyka fajna, sceny nie przekombinowane. Dam 8/10. Spodobał mi się ten mix gatunków sf.

Simon_Says tjindy 2017-10-13 2

@tjindy Wysoka nota? Brawo Ty. Wykorzystanie mózgu: -1 procent.