Dwóch braci, po długiej rozłące, stara się o wpływy w irlandzkiej dzielnicy Providence, The Hill. Z jednej strony znany społeczeństwu polityk, z drugiej gangster. Każdy działa na własną rękę, ale sprzyja im jeden cel: chcą zaprowadzić porządek w dzielnicy, która ich wychowała.
Odcinki 29 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Tommy oszukuje prokuratora, podtrzymując z Eileen wizerunek szczęśliwego małżeństwa. Michael stara się odzyskać pamięć i terytorium.
Na początku kampanii wyborczej Tommy zwraca się o pomoc do siostry, Mary-Kate, a nie do Eileen. Colin Carr, irlandzki kuzyn Tommy'ego i Michaela, wobec którego Rose czuje głęboką nieufność, wraca do Providence.
Colin pomaga Michaelowi i Eileen poradzić sobie z nieoczekiwaną śmiercią zaprzyjaźnionej osoby. Freddie stara się uniknąć wojny z Włochami.
Rose podsyca niesnaski między synami, przez co Michael przeszkadza Tommy'emu w zakupie dużej nieruchomości.
Tommy próbuje nie dać za wygraną, kiedy nagle orientuje się, że jest pozbawiony dotychczasowego wsparcia.
Michael dąży do władzy, przygotowując się z Kath na powiększenie rodziny. Tommy stara się oczyścić złą dzielnicę.
Cały klan Caffee broni Tommy'ego, kiedy jego przeciwnicy polityczni wyciągają ciężkie argumenty, żeby uniemożliwić mu ponowną elekcję.
Tommy i Colin próbują pogodzić się z pogarszającym się stanem Judda. Declan stara się oczyścić sumienie, zaś Michael przekazuje Franklinowi informacje, które mogą zatrzymać Freddiego w więzieniu.
Tommy zmusza burmistrza do poparcia swojego interesu, na przeszkodzie stają mu jednak układy Michaela.
Eileen obawia się, że jej rodzina nigdy nie opuści The Hill. Spiker Donatello ściąga Tommy'ego do pomocy w przegłosowaniu budżetu.
Kath i Colin martwią się, do czego posunie się Michael, jeżeli nabierze podejrzeń co do ich związku.
Mafia, policja stanowa i agenci federalni ścigają Michaela, tymczasem jego obsesyjne poszukiwania Colina narażają wszystkich.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…