Obrońcy skarbów 5.2

Lata II wojny światowej. Na polecenie Hitlera naziści grabią największe dzieła sztuki, wśród nich arcydzieła Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych kilku skromnych historyków musi przekształcić się w grupę agentów do zadań specjalnych i na własną rękę odnaleźć i ocalić zrabowane dzieła. Porzucają wszystko, czym do tej pory żyli i trafiają w wir działań wojennych…

Zgłoś naruszenie Zwiastun #2

Komentarze 4

con_desiros 2014-05-06 3

Kiepski ! – Utopione 70 000 000 USD ! Jednym słowem porażka ! Oglądanie tego to męczarnia i tyle !

simonperch 2014-06-08 4

Ajajaj no szkoda, mogło być lepiej. Wyszła jakaś przeciętna historyjka z MASĄ zapychaczy i prawie-śmiesznych scen. Szkoda.

jacks 2014-03-13 6

Obsada ratuje przed przeciętniakiem – Cóż, wiele by można było o tym filmie napisać, jednak mnie najbardziej frustruje brak zdecydowania Clooneya czy chce zrobić dramat czy komedię wojenną. Z początku wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z lekką produkcją o starszych panach na froncie, by po jakimś czasie zmienić bieg o 180 stopni. Zdecydowanie największe brawa należą się obsadzie, która wywiązała się znakomicie ze swoich ról; zdjęcia również bardzo ładnie pokazały powojenne tereny Niemiec czy Francji. Najsmutniejsze jest to, że dyby nie nazwiska film zostałby niezauważony. Ode mnie 6.

Beznickowy 2014-02-09 4

Berlinale – Dobrze panowie się bawią na Berlinale. Jedna z najśmieszniejszych konferencji prasowych, jakie oglądałem:
http://www.berlinale.de/en/im_fokus/videostreaming/2014/long_versions/20147918_pk.html

Następne