Ten paradokument jest jednym wielkim wykładem na temat efektu cieplarnianego i globalnego ocieplenia klimatu na Ziemi. Al Gore, entuzjasta, naukowiec i zarazem kandydat na prezydenta USA przedstawia w nim, w sposób łopatologiczny i dla wszystkich zrozumiały a do tego bardzo interesująco wpływ człowieka, wpływ nauki i postępu technologicznego na matkę Ziemię. Wszystko to podpiera faktami, snując przed nami katastrofalne wizje. Stwierdza też, że wielkie korporacje nie interesuje nic poza zyskiem, że gotowe są na zniszczenie Ziemi i ludzi, którzy tak jak on próbują o tym problemie mówić.
Komentarze do filmu 3
Drybciu 1

Obejrzalem jeszcze raz po latach gdzie czlowiek madrzejszy jest i malo co sie zgadza np. gosc mowi o jeziorze Aralskim ze zniklo bo susza i zmiana klimatu ze ludzie kopali kanal zeby plywac do wciaz oddalajacego sie jeziora a tu jednak powod inny odsylam do Wiki.

tek 8

Jeden z fajniej zrobionych doc’ow na ten temat – Spoko film,Al Gore jest cool,każdy powinien go zobaczyć, może wtedy by się coś zmieniło na lepsze na tej planecie.Jak nie ,to na marsa….

m13czu tek 10

Zgadzam sie. Film polecam. Must see po prostu.
troche za duzo polityki bo prowadzi to al gore, niedoszły prezydent USA.

Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…