Chcemy się bawić 1961

The Young Ones

Na miejscu młodzieżowego klubu ma stanąć wielki, nowoczesny biurowiec milionera Hamiltona Blacka. Klub można uratować, jeśli wpłaci się sporą sumę na przedłużenie dzierżawy. Młodzi ruszają do akcji: w starym, wyremontowanym własnymi siłami teatrze organizują wielki koncert, bardzo sprytnie go reklamując.

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Cliff Richard
jako Nicky
Robert Morley
jako Hamilton Black
Carole Gray
jako Toni
Jet Harris
jako On sam, basista grupy The Shadows
Hank B. Marvin
jako On sam, gitarzysta grupy The Shadows
Tony Meehan
jako On sam, perkusista grupy The Shadows
Bruce Welch
jako On sam, gitarzysta grupy The Shadows
Teddy Green
jako Chris
Richard O'Sullivan
jako Ernest
Melvyn Hayes
jako Jimmy
Annette Robertson
jako Barbara
Robertson Hare
jako Kierowca

Fabuła

Na miejscu młodzieżowego klubu ma stanąć wielki, nowoczesny biurowiec milionera Hamiltona Blacka. Klub można uratować, jeśli wpłaci się sporą sumę na przedłużenie dzierżawy. Młodzi ruszają do akcji: w starym, wyremontowanym własnymi siłami teatrze organizują wielki koncert, bardzo sprytnie go reklamując. Magic

Gatunek
Komedia, Musical
Słowa kluczowe
porwanie, milioner, wokalista, klub młodzieżowy zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
1961-12-19 (świat)
Wytwórnia
Associated British Picture Corporation (ABPC)
Kraj produkcji
Wielka Brytania
Inne tytuły
Wonderful to Be Young!
Czas trwania
108 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 4

Avatar square 200x200

45Kazik 2009-04-16

chcemy sie bawić?!? – Zastanawiam się, dlaczego nasza żadna z TV krajowych nie pokazuje tego filmu. "Rio Bravo" leciało kilka razy inne filmy też wznawiano, wcale nie lepsze od tego filmu.

Zobacz wszystkie 3 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
Gzarus2000 45Kazik 2010-04-05 8

jak mozna sciągnąc ten film prosze o pomoc

45Kazik 45Kazik 2010-04-05

Jeśli chodzi o film "chcemy sie bawić" to sam chcialbym go obejrzec, niestety, nie wim jak i skad go sciągmnąc. Był to film moich szczeniecych lat. Odnalazlem tylko na yutubie kilka piosenek, wycunkow z tego filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=6hya_dFVmL4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=YrUfPGNX9AQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=UNufA_ZUQOo&feature=related
Pozdrawiam

TESIA 45Kazik 2010-08-12

Przed laty w TV Polskiej red. Janicki miał cykliczną audycję "W starym kinie". Nasi rodzice mogli przypomnieć sobie przedwojenne filmy polskie i zagraniczne. Wśród nich było dużo filmów muzycznych z pięknymi piosenkami, które wzruszały starsze pokolenie a młodsze poznawało nie tylko swoje przeboje ale także przeboje swoich rodziców. To ze strony TV był wyraz poszanowania wszystkich grup wiekowych telewidzów. Teraz liczy się kasa, reklamy, które ogłupiają dzieci i młodzież. Brak redakcjom w jakiejkolwiek stacji refleksji, że starsze pokolenie odbiorców ma prawo do swojego kącika retro. Red. Janickiemu napewno trudniej było zdobywać przedwojenne filmy niż obecnym, pożal się Bożę, redaktorom odpowiedzialnym za ramówki sięgnąć po takie filmy muzyczne jak W rytmie rock and rolla, Zabawa na 102, Chcemy się bawić czy West Side Story. W różnych wypowiedziach internautów widać lekceważenie dla starszego pokolenia, wysyłają emerytów na cmentarze, kwestionują prawa do wyrażania swojej opinii. I właśnie dlatego nie możemy oglądać filmów, które nam grzały krew w czasach naszej młodości.

Współtworzą