W Andach rozbija się samolot z drużyną rugby. Część ludzi przeżyła, jednak po kilku dniach słyszą w radiu, że ich poszukiwanie zostało przerwane. Zaczyna się walka o przeżycie.
Pozostałe zwiastuny
Komentarze do filmu 7
pajki_filmaniak 7

czegoś takiego nie chciał bym przeżyć film dobry

PoppinTom 6

Widziałem nie raz nie dwa. Filmweb kasuje wybiórczo oceny czy co? Oceniałem go na 100%. Dokumenty o tej historii lepsze. Plus za temat, i tylko za to.

miodzik 7

7/10 – Historia opowiedziana w filmie zasługuje jak najbardziej na 10, natomiast sam film jest już co najwyżej poprawny. Obejrzałem na TVP Kultura dokument pt. "Stranded: I Have Come from a Plane That Crashed on the Mountains" z 2007 roku, który składa się z wywiadów z wszystkimi ocalonymi z tej katastrofy i uważam, że jest ciekawszy niż wersja fabularna. Niemniej film jest jak najbardziej godzien polecenia. To nie jest tylko film oparty na faktach (który często tylko sam temat bierze z autentycznego wydarzenia, reszta to twórczość lepsza czy gorsza reżysera czy scenarzysty), tutaj mamy pokazany niemal każdy wątek, który się wydarzył naprawdę.

Jankes miodzik 10

Zgadzam się teraz z twoją opinią, jednak jak ten film oglądałbyś ponad 20 lat temu, to pewnie i twoja opinia podniosłaby się o parę oczek :) Czasem moje oceny wynikają poniekąd z sentymentu do dawnych czasów :)

miodzik miodzik 7

Trudno się nie zgodzić – sam mam takiego gniota z Beatelsami wysoko w rankingu tylko dzięki sentymentowi ;) Tutaj największy błąd to to, że obejrzałem go tuż po tym świetnym dokumencie – i z porównania mu zaniżyłem deczko ocenę.

Stranded: I Have Come from a Plane That Crashed on the Mountains szkoda, że nie dostępny. Przeżyłem katastrofę w Andach też bardzo dobry. Kiedyś na TVP leciał też dokument, w którym bohaterowie wracali ze swoimi dziećmi na miejsce katastrofy, ale nie pamiętam jego tytułu.

Jankes 10

10/10 – Jeden z moich ulubionych filmów. Ma już swoje lata i na pewno teraz nie ogląda się do tak jak 10 lat wcześniej, ale uważam, że i tak jest wart zobaczenia. Polecam kto nie widział.

Więcej informacji

Proszę czekać…