Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Nicole Kassell | ||
Scenariusz | Ocena | |
Nicole Kassell | ||
Steven Fechter | ||
Producenci | Ocena | |
Kevin Bacon
producent wykonawczy
|
7,5
|
|
Damon Dash
producent wykonawczy
|
||
Brook Lenfest
producent wykonawczy
|
||
Dawn Lenfest
producent wykonawczy
|
||
Lee Daniels |
7,0
|
|
Aktorzy | Ocena | |
Kevin Bacon
Walter
|
7,5
|
|
David Alan Grier
Bob
|
||
Eve
Mary-Kay
|
||
Kyra Sedgwick
Vicki
|
6,8
|
|
Benjamin Bratt
Carlos
|
7,5
|
|
Carlos Leon
Pedro
|
||
Michael Shannon
Rosen
|
7,4
|
|
Kevin Rice
Candy
|
||
Yasiin Bey
Lucas
|
7,7
|
|
Hannah Pilkes
Robin
|
||
Jessica Nagle
Annette
|
||
Liam Daniels
Chłopak przy placu zabaw
|
||
Joey Hazinsky
Cherubin
|
||
Clara Infinity Daniels
Mała dziewczyna w autobusie
|
||
Ashley C. Coombs
Dziewczyna w autobusie
|
||
Floriane Maniscloux
Dziewczyna w centrum handlowym
|
||
Aunt Dot
Sprzedawczyni
|
||
Spencer Ross
Sportscaster (głos)
|
||
Nicole Gibson
Dziewczyna z czerwoną piłką
|
||
Van Cameron
Pracownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Colleen Dengel
Dziewczyna w szkole (niewymieniony w czołówce)
|
4,0
|
|
Suzanne Dengel
Dziewczyna w szkole (niewymieniony w czołówce)
|
3,0
|
|
Scott Hatfield
Pasażer autobusu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laura Kirby
Kelnerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Majors
Pracownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bobby Prochaska
Urzędnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
David C. Roehm Sr.
Stary Barfly (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Von Roehm
Barfly (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Xavier Grobet |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Nathan Larson | ||
Kostiumy | Ocena | |
Frank L. Fleming | ||
Montaż | Ocena | |
Lisa Fruchtman | ||
Brian A. Kates | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Stephen Beatrice | ||
Christine Wick | ||
Alan J. Mehlbrech
pomoc techniczna przy głównej konstrukcji
|
||
Greta Alexander
malarz
|
||
Scott G. Anderson
koordynator konstrukcji
|
||
Michael Davidson
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Jordan Gable
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Michael T. Galvin
rekwizytor
|
||
Erika S. Katz
malarz
|
||
Laila Kjoersvik Swanson
malarz
|
||
David W. Lowe
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Ken McCallum
architekt (pomoc techniczna)
|
||
Morgan Miller
rekwizytor
|
||
Sharon Potts
główny rekwizytor
|
||
Charles J. Scott
rekwizytor
|
||
Christine Sysko
główny konstruktor dekoracji
|
||
Kendra D. Wadsworth
malarz
|
||
Tom West
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Patrick Edward White
architekt (pomoc techniczna)
|
8,0
|
|
Jim Williams
rekwizytor
|
||
Linda Yeckley
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jerry Holway
operator steadicam (dodatkowy)
|
||
David Schwartz
operator steadicam
|
||
David Schwartz
operator kamery
|
||
David Brandon
elektryk
|
||
Andrew Reed Conner
oświetlenie
|
||
Kerry Barden
dobór obsady
|
||
Billy Hopkins
dobór obsady
|
||
Suzanne Crowley
dobór obsady
|
||
Mark Bennett
dobór obsady
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…