Perfekcjonista 2013

11.6

Film oparty na prawdziwej historii najbardziej spektakularnej kradzieży XXI wieku. Toni Musulin - zanim wsiadł do Porsche i stał się dumnym posiadaczem czerwonego Ferrari, startującego w wyścigach w Monako - był zwyczajnym człowiekiem. Jego ambicje sięgały jednak znacznie dalej, niż praca w firmie ochroniarskiej i… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,
Bouli Lanners
jako Arnaud
Corinne Masiero
jako Marion
Johan Libéreau
jako Viktor
Lionnel Astier
jako Kpt. PJ
Jean-Claude Lecas
jako Christophe Lerognon
Karim Leklou
jako Bruno Morales
Mohamed Makhtoumi
jako Diego
Juana Acosta
jako Natalia
Mireille Franchino
jako Svetlana
Stéphan Wojtowicz
jako Dyrektor IBRIS
Eric Bernard
jako Nabil

Film oparty na prawdziwej historii najbardziej spektakularnej kradzieży XXI wieku. Toni Musulin - zanim wsiadł do Porsche i stał się dumnym posiadaczem czerwonego Ferrari, startującego w wyścigach w Monako - był zwyczajnym człowiekiem. Jego ambicje sięgały jednak znacznie dalej, niż praca w firmie ochroniarskiej i znoszenie upokarzającego traktowania ze strony szefów. Opracował plan, który wprowadził w życie z chirurgiczną precyzją. Niecały rok zajął mu rozwód z żoną i zerwanie kontaktów z jedynym przyjacielem. 5 listopada 2009 roku, o godzinie 10:00, Toni zasiadł w swoim opancerzonym pojeździe i odpalił silnik. W bagażniku leżało 11,6 miliona euro... opis dystrybutora

Gatunek
Thriller
Słowa kluczowe
więzienie, policja, zazdrość, telewizja zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2013-07-19 (kino), 2013-04-03 (świat), 2013-11-28 (dvd)
Dystrybutor
Kino Świat
Wytwórnia
Pan Européenne
Wild Bunch (koprodukcja)
France 3 Cinéma (koprodukcja) zobacz więcej
Kraj produkcji
Francja
Czas trwania
102 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 2
TheMarley 4

Historia, którą napisało życie to scenariusz, do którego nic nie trzeba dodawać, wystarczy dobrze go przełożyć na filmową kliszę, więc do filmu podszedłem z entuzjazmem, no i co… no i się rozczarowałem. Perfekcjonista to jeden z najnudniejszych filmów jakie oglądałem. Potencjał na ciekawy film kryminalny/sensacyjny został sprowadzony ni do dramatu ni do wcześniej wymienionych. Strasznie płytkie postacie poza Marion, kompletnie nic sobą nie wyrażające. Najgorszy główny bohater, letni cep, który chce uchodzić za twardziela, a widać po nim kryzys wieku średniego i zwykłą lamerskość przykrytą "twardą skorupą".

con_desiros 4

Dostateczny! – Ja tu liczyłem na porządny dreszczowiec ?a tu co kaszka z mleczkiem … A nawet można powiedzieć że lekko przynudza !

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Kristo
164 pkt.
2
jacks
42 pkt.
3
ferhin2
34 pkt.
4
fredaser
16 pkt.
5
nathalie
12 pkt.
6
Czejen71
12 pkt.
7
Beznickowy
6 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…