Bohemian Rhapsody 7.6

Opowieść o niezwykłym losie grupy Queen i ich kultowym piosenkarzu Freddiem Mercurym, który rzucił wyzwanie stereotypom, złamał konwencje i zrewolucjonizował muzykę.

Zgłoś naruszenie Trailer Teaser #1

Komentarze 10

Przemopgx 2018-11-08 9

Główna rola odegrana wzorowo! (Wyciął bym kilka scen które zaprzeczają matce naturze) – a najlepsze z tego wszystkiego to koncerty!!! W kinie wszyscy się Gibią! :)

Konektor 2019-02-11

Film super i jako fan nie mogl bym nie obejrzec.
Polecam Tutaj Full Hd!
https://tiny.pl/tm1rd
Dotego maja od groma innych Nowych Filmow i seriali.

i_darek1x 2019-02-03 5

Z biografiami to jest tak że można o kimś pisać dobrze lub źle .To uzależnione jest interpretacji autora (reżysera). Prawda leży po środku może ? A tak po za tym film dobrze zrobiony ,nie brakuje dbałości o szczegóły …i dobrze posłuchać niektórych przebojów !

LakiLou 2019-01-23 9

No kurcze, może i nie jest to najlepsza biografia, ale w sumie ten film mnie kupił. The Show must go one ;)

als LakiLou 2019-01-24 8

@LakiLou Niestety/stety, to nie jest biografia :)

als 2019-01-20 8

Trochę rozczarowań. Tak zachwalany Malek miejscami karykaturalny. Historia Fredka spłycona. Przeinaczona. Widać, że May miał duży wpływ na kształt filmu, gdyż miejscami myślałam, że go "podświetlą" (niczym w Dotyku anioła :P). Jedyny, boski, nieomylny. Chociaż, chapeau bas, Gwilym Lee, genialny. Genialny. Moim zdaniem skradł cały film. Cały Brian. I ten głos. Szkoda, że pominięto zupełnie istnienie Deacona. Prócz kilku wyzwisk, niestety. A to on scalał resztę, bez niego Queen, by się rozpadł jak nic. Poza tym zabrakło mi kilku piosenek (wszystkich:D), kilku wywiadów, kilku scen, które powinny się tu znaleźć. Dobrze chociaż, że twórcy przypomnieli sobie o kotach :P

Następne