Że życie ma sens 2000

Film opowiada o grupie przyjaciół mających wspólną pasję filmową. Jednak ich drogi w pewnym momencie rozchodzą się. W narkotykach szukają ucieczki od szarej rzeczywistości, poszukują sensu życia, ale czy znajdą go w narkotycznym odurzeniu?

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zdjęcia Zobacz wszystkie 8 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Fabuła

Film opowiada o grupie przyjaciół mających wspólną pasję filmową. Jednak ich drogi w pewnym momencie rozchodzą się. W narkotykach szukają ucieczki od szarej rzeczywistości, poszukują sensu życia, ale czy znajdą go w narkotycznym odurzeniu? opis dystrybutora

Gatunek
Dramat
Słowa kluczowe
przyjaźń, narkotyk, impreza, kręcenie filmu zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2001-04-20 (kino)
Dystrybutor
Best Film
Wytwórnia
Stowarzyszenie Twórców Filmowych Sky Piastowskie
Kraj produkcji
Polska
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
87 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

Avatar square 200x200

mysza_007 2010-01-23 7

polskie "Requiem dla snu" – film naprawdę dobry i sugestywny….takie osiedla jak w tym filmie to są w całej polsce…….polecam raczej małolatom – coś na myślówę… bo jak ktoś jest już stary i dalej taki głupi to już mu raczej nic nie pomoże……

powiem tylko tyle:
kiedyś miałem naście lat i też lubiłem wszystkiego spróbować, ale od ćpania to nikt się jeszcze mądrzejszy, lepszy i bystrzejszy nie zrobił…..to tyle na temat…..
róbcie ludzie co chcecie-mnie to wali ;p
ćpanie nigdy nie wychodzi na dobre…jak ktoś przesadza ;p

lifemovie mysza_007 2013-09-29 9

Tu nie chodzi o ćpanie czy chlanie jako takie ale o brak umiaru. Od wódki też się nie mądrzeje.. Gdyby film był o wódzie to też by chlali dniami i nocami, a później co? Polineuropatia lub padaczka alkoholowa, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, choroby wątroby, itd? Detox? Grupy wsparcia AA? Plakietka żul?

Zresztą oprócz uzależnienia, film porusza również inne kwestie, jak chociażby zanikające interakcje społeczne oraz tematy poboczne jak np. zapożyczanie się u dilera..

Współtworzą