Pojmani 2014

The Captive

Matthew (Ryan Reynolds) jest dobrym mężem i troskliwym ojcem. Gdy podczas rutynowego postoju na zakupy na chwilę spuszcza z oka pozostawioną w samochodzie córkę, ta znika bez śladu. Prowadzący śledztwo policjanci nie mają zbyt wielu tropów. Po latach bezowocnych poszukiwań udaje się odkryć, że uprowadzenie nie było… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,
Kevin Durand
jako Mika
Alexia Fast
jako Cass
Mireille Enos
jako Tina
Rosario Dawson
jako Nicole
Aidan Shipley
jako Albert
Ryan Reynolds
jako Matthew
Paige Baril
jako Paige
Bruce Greenwood
jako Vince
Scott Speedman
jako Jeffrey
William MacDonald
jako Frank
Jason Blicker
jako Sam
Aaron Poole
jako Mike

Matthew (Ryan Reynolds) jest dobrym mężem i troskliwym ojcem. Gdy podczas rutynowego postoju na zakupy na chwilę spuszcza z oka pozostawioną w samochodzie córkę, ta znika bez śladu. Prowadzący śledztwo policjanci nie mają zbyt wielu tropów. Po latach bezowocnych poszukiwań udaje się odkryć, że uprowadzenie nie było przypadkowe. Matthew i jego rodzina byli wcześniej wnikliwie obserwowani. Kto i dlaczego porwał dziewięcioletnią Cass? opis dystrybutora

Gatunek
Thriller
Słowa kluczowe
policja, śledztwo, śnieg, nastolatek zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2014-05-16 (świat), 2015-04-20 (dvd)
Wytwórnia
Ego Film Arts
The Film Farm
Kraj produkcji
Kanada
Inne tytuły
Queen of the Night (USA) (tytuł roboczy)
Captives (Francja)
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
112 minut
Wiadomości 3
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Ciekawostka

Film był kręconym w lutym 2013 roku. zobacz więcej

Komentarze do filmu 5
lorelei 6

Jak na Egoyana to prawdziwy akcyjniak! Pomimo swojego niekwestionowanego talentu w tej kwestii, nie udało mu się zarżnąć potencjału tkwiącego w tej historii.

Justyna007 5

[5/10] Średni – Bez rewelacji.

Camizi 5

5/10 – Średni. Długo mnie męczył i dopiero ostatnie 20 minut jako tako mnie zainteresowało. Niechronologiczna kolejność scen powoduje niepotrzebny chaos (w niektórych filmach ma to jakiś cel, ale nie tutaj). Niektóre dialogi działają usypiająco – bohaterowie mają tendencję do kilkusekundowych pauz między zdaniami.

CameronPoe 10

ŚWIETNY FILM!!!! :) – Trzyma w napięciu tak jak w "Labiryncie". Na samym początku wszakże rozwija się powoli, ale później aż do samego końca nie można oderwać skupienia! Ma to coś – ten odpowiedni klimat i muzykę, które wciągają i nie puszczą Cię do końca. Owszem, mogli go jeszcze bardziej rozwinąć oraz jeszcze bardziej namieszać i zrobić z niego 3-godzinny "wymiatacz", ale i tak postarali się i wyszło PRZEŚWIETNIE :)
POLECAM KONIECZNIE na zimowy wieczór!!!!!!!

con_desiros 3

Kiepski ! – Opis:Dziewczynka zostaje porwana pod chwilową nieobecność ojca … Poszukiwania nie przynoszą odpowiedzi ?Ojciec nie poddaje się i na własną rękę kontynuuje poszukiwania … Mija czternaście lat…
Sam zamysł nie był zły !Ale wykonanie jeżeli chodzi o całość to porażka !Nuda i tyle …

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
jacks
110 pkt.
2
Anonimowy
86 pkt.
3
Kristo
55 pkt.
4
Bluejohn_26
20 pkt.
5
Czejen71
9 pkt.
6
Redox
6 pkt.
7
fredaser
4 pkt.
8
kaskader
1 pkt.
Więcej informacji

Proszę czekać…