Dolina Krzemowa 7.8

Bojaźliwy Richard (Thomas Middleditch) to zdolny pracownik IT, który przygotowuje własną stronę internetową zwaną Pied Piper. Jego przyjaciele, a zarazem współmieszkańcy, nie wierzą w powodzenie tego projektu. Jednak nieoczekiwanie aplikacja zdobywa uznanie w oczach ważnych krezusów branży informatycznej, którym bardzo zależy na pozyskaniu Richarda i jego strony. Niestety, jak się okazuje, dla programisty łatwiejsze jest napisanie kodu niż poruszanie się w świecie biznesu.

Zgłoś naruszenie Sezon 6: Zwiastun #1

Komentarze 3

Beznickowy 9

Rewelacja – Co tu dużo pisać. Serial będzie rządzić przy najbliższym rozdaniu Złotych Globów i nagród Emmy w kategorii komediowej. Choć pilot nieco mnie rozczarował, to z każdym kolejnym odcinkiem jest coraz lepiej. Choć wśród tych geeków brakuje kogoś takiego jak Sheldon z TBBT, który mimo swojego trudnego charakteru potrafiłby wzbudzić sympatię w widzu, to "Dolina Krzemowa" broni się dzięki świetnym, zabawnym dialogom i obłędnemu komizmowi sytuacyjnemu.

Ciekawe, jak na fabułę wpłynie śmierć Christophera Evana Welcha, który stworzył najciekawszą postać na drugim planie. Motyw z szukaniem pieniędzy za pomocą Burger Kinga coś pięknego. Jest to najlepszy serial komediowy, jaki obecnie emitują. Byłaby 10, gdyby nie nadmiar irytujących postaci pokroju Erlich.

Ja jestem po 1 odcinku i jak narazie jest bardzo przyjemnie :)

caryca84 Beznickowy

Mi w ogóle pilot nie przypadł do gustu. Liczyłam na lepszy geek humor, a raczej się nie uśmiechałam i trochę wynudziłam. W wolnej chwili może dam szansę następnym odcinkom.