Bracia i siostry 2006-2011

Brothers & Sisters

Oś serialu toczy się wokół prywatnego i zawodowego życia pięciorga rodzeństwa. Mimo dzielących ich różnic w charakterach i wyborach, których dokonują na co dzień, bezwarunkowo się wspierają. Testem ich wzajemnego oddania i miłości, w pierwszej serii serialu, była nagła śmierć ojca, która stała się początkiem odkrywania wielu… zobacz więcej

Aktorzy
, ,

Odcinki zobacz wszystkie 109 odcinki

Sezony

Zdjęcia Zobacz wszystkie 13 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Sarah Jane Morris
jako Julia Walker
Ellery Sprayberry
jako Dziewczynka
Tom Skerritt
jako William Walker
Ron Rifkin
jako Saul Holden
Calista Flockhart
jako Kitty Walker
Sally Field
jako Nora Walker
Rob Lowe
jako Robert McCallister
Treat Williams
jako David Morton
Balthazar Getty
jako Tommy Walker
Rachel Griffiths
jako Sarah Whedon
John Pyper-Ferguson
jako Joe Whedon

Fabuła

Oś serialu toczy się wokół prywatnego i zawodowego życia pięciorga rodzeństwa. Mimo dzielących ich różnic w charakterach i wyborach, których dokonują na co dzień, bezwarunkowo się wspierają. Testem ich wzajemnego oddania i miłości, w pierwszej serii serialu, była nagła śmierć ojca, która stała się początkiem odkrywania wielu nieprzyjemnych tajemnic otaczających rodzinę. opis dystrybutora

Gatunek
Dramat
Słowa kluczowe
żołnierz, małżeństwo, wojna w iraku, utrata ojca zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2007-09-20 (kino), 2006-09-24 (świat)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
odc.: 60 minut

Wiadomości zobacz wszystkie 1 wiadomość

Recenzje

Współczesna "Dynastia" z doborową obsadą. 9
  • 2009-02-19
  • napisana przez
  • zobacz wszystkie moje recenzje

Serial już od dnia premiery zdobył miliony fanów. Ja także znalazłem się w tym gronie, chociaż dopiero trochę później. Niewątpliwie serial już od jakiegoś czasu należy do grona moich ulubionych. Główny zarys fabuły wygląda całkowicie normalnie. Amerykańska rodzina zmagająca się z wszelakimi problemami to bardzo ciekawy pomysł na serial. Ważnym dodatkiem jest to, że całą rodzinę w całości trzyma jedna osoba - Nora, matka pięciorga dzieci. Bardzo dobrze skonstruowane i różnorodne postacie robią z serialowej rodziny Walkerów bardzo realistyczną, typową amerykańską familię. Oczywiście w rodzinnej "sielance" zawsze muszą namieszać czarne charaktery, tutaj też nie ma jakiegoś odstępstwa. Typową villaną jest tutaj Holly Harper - kochanka zmarłego seniora rodu, która spędza sen z powiek całej rodzinie.

Obsada jest jednym z największych plusów. Multizdobywczyni Osacrów, Złotych Globów i Emmy - Sally Field, w roli Nory spisuje się wyśmienicie. A także Zdobywczynie Złotego Globy - Calista Flockhart i Rachel Griffiths także świetnie odnalazły się w swoich różnorodnych rolach. Reszta obsady także dużo uroku dodaje serialowi i stanowi jego trzon.

Muzyka choć nie często pojawia się w serialu jest bardzo różnorodna, a co za tym idzie wpadająca w ucho. Świetnie dobrane do poszczególnych scen "melodie" potrafią wraz z grą aktorską sprawić, że całkowicie możemy wczuć się w "nastrój".

Coraz to bardziej ciekawsze i zarazem kontrowersyjne wątki nadają serialowi świeżości. Polityka, homoseksualizm i inne tematy tabu potrafią zatrzymać widza przed telewizorami...

1 z 2 osoby uznało tę recenzję za pomocną.
Czy ta recenzja była pomocna? Tak Nie

Komentarze 2

Avatar square 200x200

caryca84 2009-10-27 7

Polecam serial – Jest bardzo wciągający. Dużo polityki na lekko. Wkurzające jest tylko to, że wszyscy w tej rodzinie wiecznie się na siebie drą i z byle głupoty robią tragedię.

caryca84 caryca84 2009-12-31 7

4 sezon jest już jakby na siłę i czasem mocno wkurzają pewne nieścisłości i to, że pary w ogóle ze sobą nie rozmawiają o niczym. Takie tworzenie problemów na siłę i wszyscy wszystkich okłamują ciągle, w każdym odcinku.

Współtworzą