Bracia i siostry 2006-2011

Brothers & Sisters
Serial

Wielopokoleniowa rodzina Walkerów przeżyła już niejedno: romans, rozwód, zdradę, uzależnienie, wojnę, a nawet śmierć, jednak mimo tego nadal się kochają i próbują żyć normalnie. Fabuła serialu „Bracia i siostry” przypomina zjazd rodzinny, gdzie każdy ujawnia swoje brudne sekrety podczas wspólnego obiadu. Tyle tylko, że w… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

  • 5 sezonów
Sezony
Sarah Jane Morris
jako Julia Walker
Ellery Sprayberry
jako Dziewczynka
Calista Flockhart
jako Kitty Walker
Sally Field
jako Nora Walker
Rob Lowe
jako Robert McCallister
Treat Williams
jako David Morton
Balthazar Getty
jako Tommy Walker
Rachel Griffiths
jako Sarah Whedon
John Pyper-Ferguson
jako Joe Whedon
Josh Hopkins
jako Warren Salter
Matthew Rhys
jako Kevin Walker

Wielopokoleniowa rodzina Walkerów przeżyła już niejedno: romans, rozwód, zdradę, uzależnienie, wojnę, a nawet śmierć, jednak mimo tego nadal się kochają i próbują żyć normalnie. Fabuła serialu „Bracia i siostry” przypomina zjazd rodzinny, gdzie każdy ujawnia swoje brudne sekrety podczas wspólnego obiadu. Tyle tylko, że w przypadku Walkerów ma to miejsce przy każdym posiłku. Z pozoru wydają się perfekcyjną amerykańską rodziną, ale to dzięki matriarchini rodu Norze Walker (Sally Field) są w stanie przetrwać razem wszystkie burze związane z rozwodami, niewiernością, uzależnieniami, wojną, polityką, uprzedzeniami i śmiercią. Do rodziny należą Kitty Walker (Calista Flockhart), która zmieniła swoją ścieżkę kariery, zdradzała poprzedniego narzeczonego i zaadoptowała dziecko z nowym mężem, przystojnym politykiem Robertem McCallisterem (Rob Lowe). Mamy Kevina (Matthew Rhys), otwarcie deklarującego, iż jest gejem oraz stryja Saula (Ron Rifkin), który na stare lata zmaga się z ujawnieniem swojej orientacji seksualnej. Nawet kochanka nieżyjącego męża Nory, Holly Harper (Patricia Wettig), stała się teraz częścią rodziny, ponieważ posiada udziały w rodzinnej firmie Ojai Foods, a jej córka Rebecca (Emily Van Camp) zaręczyła się z najmłodszym Walkerem – Justinem (Dave Annable). Kto wie z czym jeszcze wyskoczą inni członkowie rodziny. Ilość afer i nieślubnego potomstwa wydaje się nie mieć końca w przesączonym winem świecie Walkerów. opis dystrybutora

Gatunek
Dramat
Słowa kluczowe
żołnierz, małżeństwo, wojna w iraku, utrata ojca zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2007-09-20 (kino), 2006-09-24 (świat)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
odc.: 60 minut
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Adrian użytkownik
  • 9

Współczesna "Dynastia" z doborową obsadą. przeczytaj recenzję

Czy wiesz, że? dodaj informacje
Ciekawostka

Drugie imię Roberta McCallistera to Alexander. zobacz więcej

Komentarze do filmu 2
caryca84 7

Polecam serial – Jest bardzo wciągający. Dużo polityki na lekko. Wkurzające jest tylko to, że wszyscy w tej rodzinie wiecznie się na siebie drą i z byle głupoty robią tragedię.

caryca84 caryca84 7

4 sezon jest już jakby na siłę i czasem mocno wkurzają pewne nieścisłości i to, że pary w ogóle ze sobą nie rozmawiają o niczym. Takie tworzenie problemów na siłę i wszyscy wszystkich okłamują ciągle, w każdym odcinku.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Spinnaker
218 pkt.
2
modelka
172 pkt.
3
Sweet_Foxy
150 pkt.
4
Chemas
128 pkt.
5
adriano15
95 pkt.
6
Trikster
66 pkt.
8
arksi
22 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…