Assault on Dome 4 1996

Akcja filmu rozgrywa się na planecie o nazwie Dome 4. Szalony terrorysta Alex Windham porywa grupę naukowców którzy mają pomóc mu w konstrukcji śmiercionośnych bomb. Windhama może powstrzymać jedynie funkcjonariusz Chase Moran, który również znajduje się na Dome 4.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Joseph Culp
jako Chase Moran
Bruce Campbell
jako Alex Windham
Jocelyn Seagrave
jako Lily Moran, żona Chase'a
Brion James
jako Prezes
Ray Baker
jako Dan Block

Fabuła

Akcja filmu rozgrywa się na planecie o nazwie Dome 4. Szalony terrorysta Alex Windham porywa grupę naukowców którzy mają pomóc mu w konstrukcji śmiercionośnych bomb. Windhama może powstrzymać jedynie funkcjonariusz Chase Moran, który również znajduje się na Dome 4. Quagmire

Gatunek
Akcja, Sci-Fi

Szczegóły

Wytwórnia
Avatar Filmworks
The Sci-Fi Channel
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
91 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 1

Avatar square 200x200

Quagmire 2013-04-03 2

2/10 – Tani remake mało znanego filmu z Brucem Willisem. Główny bohater jest policjantem który przybywa na stację kosmiczną aby zrobić swojej żonie niespodziankę z okazji urodzin. Niestety w tym samym czasie bazę opanowują terroryści pod przywództwem Bruce’a Campbella a nasz bohater niezauważony, bo będąc akurat w łazience postanawia ratować się ucieczką do szybów wentylacyjnych. Stamtąd postanawia prowadzić partyzantkę przeciwko przestępcom i odbić swoją żonę.

Bruce Campbell uważa ten film za najgorszy w swojej karierze nazywając go łatwym do zrobienia ale trudnym do oglądania. Król kina klasy B stara się tu cokolwiek ugrać a to robiąc groźne miny a to grając i mówiąc z dziwaczną manierą lub po prostu szarżując. Wszystko z bardzo nieudanym skutkiem. W czasie gdy kosmiczny policjant grany przez syna Roberta Culpa wyznacza nowe definicje słowa niezniszczalność, widz może obserwować fatalne sceny akcji i nieliczne efekty specjalne oraz nieudolny scenariusz i żałosną grę drugoplanowych aktorów. Drugi punkt tylko za to, że mimo wszystko daje się to obejrzeć do końca.

Współtworzą