Wybrana 2014-2014

Believe
Serial

Od dnia narodzin Bo (Johnny Sequoyah) posiada moce, których sama do końca nie może zrozumieć ani kontrolować. Teraz, gdy ma już 10 lat, staje się coraz silniejsza, a jej nadprzyrodzone talenty chcą wykorzystać groźni ludzie. Jej opiekun w tych niebezpiecznych czasach, Milton Winter (Delroy Lindo), chce przydzielić jej… zobacz więcej

Reżyseria
,
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,
Sezony
Lata
Jake McLaughlin
jako William Tate
Johnny Sequoyah
jako Bo Adams
Jamie Chung
jako Janice Channing
Delroy Lindo
jako Milton Winter / Dr Milton Winter
Kyle MacLachlan
jako Roman Skouras / Dr Roman Skouras
Kerry Condon
jako Zoe Boyle / Dr Zoe Boyle
Katie McClellan
jako Lila Leeds / Leeds
Trieste Kelly Dunn
jako Elizabeth Ferrell
Arian Moayed
jako Corey
Nick E. Tarabay
jako Niko Zepeda
Mia Vallet
jako Dani Sullivan
Matthew Rauch
jako Agent Martin

Od dnia narodzin Bo (Johnny Sequoyah) posiada moce, których sama do końca nie może zrozumieć ani kontrolować. Teraz, gdy ma już 10 lat, staje się coraz silniejsza, a jej nadprzyrodzone talenty chcą wykorzystać groźni ludzie. Jej opiekun w tych niebezpiecznych czasach, Milton Winter (Delroy Lindo), chce przydzielić jej wychowawcę i ochroniarza w jednej osobie. Jednak oczekujący na karę śmierci więzień Tate (Jake McLaughlin) to dość zaskakujący kandydat na tę pozycję. Beznickowy

Gatunek
Dramat, Fantasy
Słowa kluczowe
ucieczka, płacz, dziecko w niebezpieczeństwie, skazaniec zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Wytwórnia
Warner Bros. Television
Bad Robot
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
odc.: 43 minut
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 4
YanYool99 7

Pomysł przedni, narracja świetna, scenariusz to nie do końca oszlifowany diament i trochę mnie bolą te pójścia na łatwiznę czasami. Planowany rewatch. 7+

Khaosth 5

Połączenie dwóch biegunów – chłodnego thrillera sf z ciepłymi historiami ku pokrzepieniu serc. Efekt niestety letni i nieprzekonujący.

Beznickowy 7

Szybki koniec – No szkoda, że anulowany. Całkiem uroczy serial familijny był. Mimo że nie poszedł w stronę procedurala jak pierwszy sezon "Touch", to niestety nie ustrzegł się błędów tamtej produkcji. Niewielka ilość widzów, jaka wytrwała przy "Believe", była zapewne wynikiem nadludzkich mocy Bo. I jeśli ten serial w przyszłości będzie wspominany, to głównie jako trampolina świetnej Johnny Sequoyah, która w swojej roli czuła się jak ryba w wodzie.

Beznickowy 7

Bardzo dobry pilot – Alfonso Cuarón wszystko dobrze wyważył: tajemnicę, humor, tragedię, sceny akcji. Dla każdego coś miłego, więc serial ma szansę na sukces. Zapowiada się znacznie lepiej niż inna produkcja tego typu, "Touch". Jedyne ryzyko jest takie, że stajnia J.J. Abramsa znowu zbyt bardzo skupi się na proceduralnych wątkach, kompletnie pomijając ten główny. Dopiero po kilku następnych odcinkach będzie można ocenić wartość tego serialu, ale ucieczka jednego z pomysłodawców serialu oraz problemy ze znalezieniem showrunnera nie nastrajają optymizmem. Czas pokaże.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Beznickowy
45 pkt.
2
A_Biel
13 pkt.
3
ferhin2
8 pkt.
4
Bluejohn_26
3 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…