Rzeka wspomnień 6.9

Film oparty jest na autobiograficznej powieści zmarłego w 1990 chicagowskiego docenta literatury Normana MacLeana. Historia dotyczy stosunków między dwoma skrajnie różniącymi się braćmi. Dwie rzeczy odciskają piętno na życiu tych dwóch ludzi wyrosłych w małej miejscowości Missoula w stanie Montana: misja prawiącego kazania ojca i sztuka łapania ryb na muchę.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Robert Redford 7.8
Scenariusz
Średnia
Norman Maclean (opowiadanie) -
Richard Friedenberg -
Producenci
Średnia
Jake Eberts
producent wykonawczy
-
Patrick Markey -
Amalia Mato -
Aktorzy
Średnia
Craig Sheffer
Norman Maclean
6.5
Brad Pitt
Paul Maclean
8.0
Tom Skerritt
Wielebny Maclean
8.3
Brenda Blethyn
Pani Maclean
8.5
Emily Lloyd
Jessie Burns
-
Edie McClurg
Pani Burns
-
Stephen Shellen Neal Burns -
Vann Gravage Młody Paul -
Nicole Burdette Mabel -
Susan Traylor
Rawhide
-
Michael Cudlitz
Chub
7.0
Rob Cox Conroy -
William Hootkins
Murphy
-
Joseph Gordon-Levitt
Młody Norman
7.2
Lance R. Jones Imprezowicz (niewymieniony w czołówce) -
Robert Redford
Narrator (głos) (niewymieniony w czołówce)
7.8
Zdjęcia
Średnia
Philippe Rousselot 7.5
Kompozytorzy
Średnia
Mark Isham 8.0
Kostiumy
Średnia
Hugo Peña -
Montaż
Średnia
Robert Estrin -
Lynzee Klingman -
Charakteryzacja
Średnia
Jean Ann Black charakteryzator -
Gina Homan charakteryzator (asystent) -
Anne Morgan fryzjer (dodatkowy) -
Karen O'Connor fryzjer (dodatkowy) -
Bunny Parker fryzjer -
Tena Parker
fryzjer
-
Tenita A. Parker fryzjer (asystent) -
Anne Pattison charakteryzator (dodatkowy) -
Scenografia
Średnia
Jon Hutman scenograf 7.0
Walter P. Martishius dyrektor artystyczny -
Gretchen Rau dekorator wnętrz -
Dźwięk
Średnia
Richard Hymns nadzorujący montaż dźwięku -
C.J. Appel montaż postsynchronu -
Sandina Bailo-Lape montaż imitacji -
Sara Bolder montaż dialogów -
Christopher Boyes
operator imitacji
9.0
Clayton Collins montaż dźwięku -
Clayton Collins efekty dźwiękowe -
Robert Deschaine mikser postsynchronu -
Ken Fischer efekty dźwiękowe -
Fonda Fisher montaż dźwięku (asystent) -
J.R. Grubbs montaż dźwięku (asystent) -
Ruth Hasty montaż dźwięku (asystent) -
Tom Johnson mikser ponownego nagrania -
Marnie Moore imitator dźwięku -
Tom Myers projektant dźwięku (asystent) -
Jenny Oznowicz montaż dźwięku (asystent) -
Kevin Rose-Williams montaż dźwięku (asystent) -
Gary Rydstrom projektant dźwięku -
Gary Rydstrom mikser ponownego nagrania -
Blair Scheller mikrofoniarz -
Dennie Thorpe imitator dźwięku -
Maia Veres montaż dźwięku (asystent) -
Noel Vought imitator dźwięku -
Gwendolyn Yates Whittle montaż dialogów -
Efekty specjalne
Średnia
Pozostała Ekipa
Średnia
John Robotham koordynator kaskaderów -
Daniel W. Barringer
kaskader
-
Jason Borger kaskader -
David Burton kaskader -
John Dietsch kaskader -
Annie Ellis
kaskader
8.0
Tracy Keehn-Dashnaw
kaskader
8.0
Noon Orsatti kaskader -
Stagg Summers kaskader -
Tracy Keehn-Dashnaw
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
8.0