Rodzinka Robinsonów 2007

Meet the Robinsons

Historia zaczyna się od Leona - małego geniusza, który uwielbia wynalazki i dziwaczne gadżety. Ma też ogromną nadzieję, że w końcu znajdzie sobie rodzinę, której nigdy nie miał. Leon wyruszy w podróż, która zaprowadzi go do miejsca jakiego on by nawet nie wymyślił. Miejsca, w którym słowo "niemożliwe" nie istnieje - do… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Angela Bassett
jako Mildred
Daniel Hansen
jako Lewis
Jordan Fry
jako Lewis
Matthew Josten
jako Michael "Goob" Yagoobian
John H. H. Ford
jako Pan Harrington
Dara McGarry
jako Pani Harrington / Recepcjonistka
Tom Kenny
jako Pan Willerstein
Laurie Metcalf
jako Lucille Krunklehorn
Don Hall
jako Trener / Wuj Gaston
Paul Butcher
jako Stanley
Wesley Singerman
jako Wilbur

Historia zaczyna się od Leona - małego geniusza, który uwielbia wynalazki i dziwaczne gadżety. Ma też ogromną nadzieję, że w końcu znajdzie sobie rodzinę, której nigdy nie miał. Leon wyruszy w podróż, która zaprowadzi go do miejsca jakiego on by nawet nie wymyślił. Miejsca, w którym słowo "niemożliwe" nie istnieje - do przyszłości. opis dystrybutora

Gatunek
Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy, Sci-Fi
Słowa kluczowe
robot, zemsta, bliźniak, przyjaźń zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2007-04-13 (kino), 2007-03-30 (świat), 2007-09-25 (dvd)
Dystrybutor
Forum Film Poland
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
A Day with Wilbur Robinson (USA) (tytuł roboczy)
Beetle (Filipiny)
Wiek
od 4 lat
Czas trwania
102 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Pressbook

Możliwe spoilery Przyszłość jak żadna inna — Kiedy decyzja o realizacji zapadła, przed filmowcami stanęło ekscytujące wyzwanie, by z tej wyimaginowanej przyszłości zrobić animowaną rzeczywistość. Steve Anderson przyszedł z kompletną wizją artystyczną filmu. Połączył w niej wiele różnych wpływów: Wszystko zaczęło się od pięknych obrazków i wspaniałych postaci z książki Wiliama Joyce’a, następnie pojawił się... zobacz więcej

Komentarze do filmu 5
Camizi 4

Może nie doceniam dzieci, ale po seansie mam wrażenie, że młodsza widownia niekoniecznie może ogarnąć, o co w tej bajce chodziło. Wszystko się niby klei, ale sporo tu chaosu. Jeśli chodzi o kwestie wizualne, to jest mocno w kratkę. To, co jest na pierwszym planie, wykonano ładnie, ale tła są często wręcz paskudne. Na plus bardzo fajne piosenki, zwłaszcza "Cisza i wiatr":
https://www.youtube.com/watch?v=RSbWBZ2Rusk

Sliwa

Rodzinka tu rodzinka tam.. ;) – Film dobry, ale ja i tak wolę Carrefour Rodzinka www.rodziynka.pl ;) Nagrody można dostać, tylko trochę punktów trzeba uzbierać, ale jak widzę katalog na stronie z nagrodami to nie jest tak źle ;)

Barbarka88Rz Sliwa 6

co to agencja reklamy?

Odi 8

Typowa ale nadal fajna – Typowa animacja, fabuła przewidywalna prawie od samego początku, ale nie zmienia to odbioru filmu. Bardzo miło się ogląda i doskonale przy tym bawi. 8/10 stawiam jako fan kreskówek i animacji, więc nie jest to w 100% obiektywna ocena.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Jankes
50 pkt.
2
fantasta
45 pkt.
3
piotrek681
42 pkt.
4
Mierzwiak
26 pkt.
5
Kolaborantka
23 pkt.
6
kaskader
18 pkt.
7
nathalie
18 pkt.
8
Hsi_Nao
15 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…