Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ewa Petelska | ||
Czesław Petelski | ||
Jerzy Ridan
(drugi reżyser)
|
||
Karol Jełowicki
(współreżyser)
|
||
Wera Karmowska
(współreżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ewa Petelska | ||
Czesław Petelski | ||
Wojciech Żukrowski
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Wiesław Grzelczak
kierownik produkcji
|
||
Jan Kucharski
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Tadeusz Chojnacki
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Włodzimierz Piotr Śródka
współproducent
|
||
Tadeusz Drążkiewicz
współproducent
|
||
Jerzy Pietrzyk
współproducent
|
||
Sławomir Pasternak
współproducent
|
||
Marek Sienkiewicz
współproducent
|
||
Maria Stefaniak
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Krzysztof Chamiec
Jan Tokarski, poeta, radca w Ambasadzie Polski w Indiach
|
||
Laura Łącz
Margit Ward
|
||
Ewa Szykulska
Judyta, sekretarka w Ambasadzie Polski w Indiach
|
7,0
|
|
Janusz Kłosiński
Banach, ambasador Polski w Indiach
|
7,3
|
|
Witold Pyrkosz
Fedunowicz, sekretarz Ambasady Polski w Indiach
|
8,1
|
|
Franciszek Trzeciak
Karpiński, szyfrant w Ambasadzie Polski w Indiach
|
7,0
|
|
Inder Krishan Bhambry
Preim, służący Tokarskiego
|
||
Gustaw Lutkiewicz
Woźny w Ambasadzie Polski w Indiach
|
7,6
|
|
Leon Niemczyk
Profesor, współpracownik Margit
|
7,7
|
|
Andrzej Krasicki
Urzędnik Ambasady Polski w Indiach
|
||
Henryk Boukołowski
Maurice Nagar, dziennikarz, szef AFP w Indiach, przyjaciel Tokarskiego
|
||
Tadeusz Somogi
Urzędnik Ambasady Polski w Indiach
|
||
Tadeusz Teodorczyk
Radca handlowy Ambasady Polski w Indiach
|
||
Christo Paskalew
Kriszan, kierowca ambasadora
|
||
Janusz Dąbrowski
Kurier z Polski
|
||
Filip Gębski
Michaś, syn szyfranta Karpińskiego
|
||
Jerzy Krasuń
Kurier z Polski
|
||
Barbara Majewska
Ilona, żona Tokarskiego
|
5,0
|
|
Jan Rutkiewicz
Dyplomata węgierski
|
||
Zdzisław Szymborski
Dyplomata węgierski
|
||
Henryk Łapiński
Dyplomata węgierski (głos) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Maciej Kijowski | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jerzy Maksymiuk | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jolanta Jackowska | ||
Montaż | Ocena | |
Maria Orłowska | ||
Alicja Torbus-Wosińska
(współmontażysta)
|
||
Henryka Dancygier
(współmontażysta)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Jerzy Maksymiuk
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Romualda Baszkiewicz
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jerzy Skrzepiński
scenograf
|
||
Dorota Ignaczak
współscenograf
|
||
Krzysztof Rajpold
współscenograf
|
||
Jadwiga Plucińska-Skrzepińska
współscenograf
|
||
Edward Papierski
współscenograf
|
||
Jerzy Pabjańczyk
współscenograf
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Krzysztof Grabowski
dźwięk
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Franciszek Szydełko
treser zwierząt
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…