Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Andy Tennant |
8,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Deborah Dean Davis | ||
Producenci | Ocena | |
Jim Cruickshank
producent
|
||
James Orr
producent
|
||
Mel Efros
producent wykonawczy
|
||
Keith Samples
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Kirstie Alley
Diane Barrows
|
7,2
|
|
Steve Guttenberg
Roger Callaway
|
7,4
|
|
Mary-Kate Olsen
Alyssa Callaway / Amanda Lemmon
|
||
Ashley Olsen
Alyssa Callaway / Amanda Lemmon
|
||
Philip Bosco
Vincenzo
|
||
Jane Sibbett
Clarice Kensington
|
||
Michelle Grisom
Carmen
|
||
Desmond Robertson
Frankie
|
||
Tiny Mills
Tiny
|
||
Shanelle Henry
Patty
|
||
Anthony Aiello
Anthony
|
||
LaTonya Borsay
Wanda
|
||
Michèle Lonsdale Smith
Michelle
|
||
Sean Orr
Jerry
|
||
Elizabeth Walsh
Emily
|
||
Michael Vollans
Chłopak z drużyny niebieskich
|
||
Paul O'Sullivan
Bernard Louffier
|
||
Lawrence Dane
Pan Kensington
|
||
Gerard Parkes
St. Bart's ksiądz
|
||
Gina Clayton
Muffy Bilderberg
|
||
Douglas O'Keeffe
Craig Bilderberg
|
||
Mark Huisman
Kelner na przyjęciu
|
||
Marilyn Boyle
Panna Van Dyke
|
||
Ernie Grunwald
Harry Butkis
|
||
Ellen-Ray Hennessy
Fanny Butkis
|
||
Dov Tiefenbach
Harry Butkis Jr.
|
5,0
|
|
Annick Obonsawin
Brenda Butkis
|
||
Austin Pool
Billy Butkis
|
||
Andre Lorant
Bobby Butkis
|
||
Philip Williams
Kierowca wózka na lotnisku
|
7,0
|
|
Vito Rezza
Sąsiad Butkis'a
|
||
J.D. Walters
Kierowca limuzyny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kenneth D. Zunder | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Ray Foote | ||
Sherman Foote | ||
Dewey Bunnell
(piosenka "A Horse With No Name")
|
||
Herbie Hancock
(piosenka "Cantaloupe Island")
|
||
Joseph J. Lilley
(piosenka "Jingle Jangle Jingle [I've Got Spurs]")
|
||
Little Richard
(piosenka "Tutti Frutti")
|
||
Chan Romero
(piosenka "Hippy, Hippy Shake")
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Molly Maginnis | ||
Montaż | Ocena | |
Roger Bondelli | ||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Daniel Craven
(asystent)
|
||
Keith Henderson
(asystent)
|
||
Evelyn Purwins
(asystent)
|
||
Wanda Schmockel
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Edward Pisoni
scenograf
|
||
Vlasta Svoboda
dyrektor artystyczny
|
||
Enrico Campana
dekorator wnętrz
|
||
Henry Ilola
koordynator konstrukcji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Bruce MacCallum
operator kamery (Nowy Jork)
|
||
Ted Hanlan
koordynator kaskaderów
|
||
Curtis Parker
kaskader
|
||
Rick Parker
kaskader
|
||
Sue Parker
kaskader
|
||
Michael Russo
koordynator kaskaderów (Nowy Jork)
|
||
Ted Hanlan
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jalil Jay Lynch
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kristopher Medina
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…