Terminator: Genisys 5.7

Lider oporu John Connor wysyła Kyle Reese do przeszłości w celu ochrony swojej matki Sarah Connor i zabezpieczenia przyszłości ludzkości. Sarah i Kyle odkrywają niespodziewanego sojusznika: Terminatora.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Alan Taylor 8.0
Joel Kramer
(reżyser drugiej ekipy) (Los Angeles)
-
Brian Smrz (reżyser drugiej ekipy) (dodatkowy) (druga ekipa) 1.0
Alexander Witt
(reżyser drugiej ekipy)
7.0
Richard E. White (asystent) -
Gerson Paz (asystent) -
Philip A. Patterson (asystent) -
David Sardi (asystent) -
Richard Oswald (asystent) -
Robert S. Hoffman (asystent) (druga ekipa) -
Cali Pomes (asystent) -
Susan M. Elmore (asystent) (Los Angeles) -
Brandon Lambdin (asystent) (dodatkowy) (druga ekipa) -
James LaRocca (asystent) (druga ekipa) -
Conte Mark Matal (asystent) (Los Angeles) -
Kevin O'Neil (asystent) (dodatkowy) (druga ekipa) -
Shannon Parker (asystent) (druga ekipa) -
Georgianna Whitley (dodatkowy) (asystent) -
Joe Landry (asystent-stażysta) -
Dan Gutierrez (dodatkowy) (asystent) (druga ekipa) -
Melissa Rosal (dodatkowy) (asystent) (druga ekipa) -
Zack Smith (asystent) (dodatkowy) (druga ekipa) -
Scenariusz
Średnia
Laeta Kalogridis 6.0
Patrick Lussier 5.0
James Cameron
(postacie)
7.9
Gale Anne Hurd
(postacie)
6.0
Producenci
Średnia
David Ellison
producent
-
Dana Goldberg
producent
-
Bill Carraro producent wykonawczy -
Megan Ellison
producent wykonawczy
-
Laeta Kalogridis producent wykonawczy 6.0
Patrick Lussier producent wykonawczy 5.0
Paul Schwake producent wykonawczy -
Wendy Williams kierownik produkcji -
Gavin J. Behrman nadzorca produkcji -
Jennifer Teves nadzorca produkcji -
Heidi Erl nadzorca produkcji (San Francisco) -
Tom Carson koordynator produkcji -
Sarah Sprague koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia) -
Kasandra Greene koordynator produkcji (asystent) -
Trang Dang koordynator produkcji (asystent) -
Lucie Bourgeau koordynator produkcji (asystent) (Los Angeles) -
Laura Pena koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Aktorzy
Średnia
Emilia Clarke
Sarah Connor
7.4
Jai Courtney
Kyle Reese
7.1
Arnold Schwarzenegger
Terminator
7.9
Jason Clarke
John Connor
6.7
Byung-hun Lee
Policjant / T-1000
8.5
J.K. Simmons
O'Brien, detektyw
7.1
Sandrine Holt
Cheung, detektyw
7.0
Dayo Okeniyi
Danny Dyson
5.0
Michael Gladis
Por. Matias
-
Teri Wyble
Mariam
6.0
Aaron V. Williamson
Terminator / Uchodźca
-
Matty Ferraro Janssen, agent -
Terry Dale Parks
Gliniarz
6.0
Anthony Michael Frederick
Gliniarz
-
Matt Smith
Alex
6.0
Douglas Smith
Młody John Connor
6.0
Courtney B. Vance
Miles Dyson
6.0
Kerry O'Malley
Mama Kyle'a
6.0
Gregory Alan Williams
Harding, detektyw
6.0
Brandon Stacy
Policjant
-
Bryant Prince Młody Kyle Reese -
Griff Furst
Burke
-
Joshua Mikel
Wkurzony kierowca
-
John Edward Lee
Punk
-
Luke Sexton Punk -
Douglas M. Griffin
Garber
-
Ross P. Cook Żołnierz -
James Moses Black Ochroniarz -
Brett Azar Młody Terminator / Terminator T-800 -
Nolan Gross
Skynet (lat 12)
5.0
Christopher Heskey Żołnierz -
Kerry Cahill
Por. Whitley
-
Otto Sanchez Timmons, detektyw -
Thomas Francis Murphy
Bezdomny
-
Moses Munoz Żołnierz -
Wayne Bastrup
Młody O'Brien
-
Seth Carr Młody chłopak -
Mark Adam Ojciec Kyle'a -
Ian Etheridge Skynet (lat 10) -
Seth Meriwether Skynet (lat 18) -
Afemo Omilami
Perry
-
Willa Taylor Młoda Sarah -
Tony Donno Strażnik w szpitalu -
Ernest Wells Śmieciarz -
Larry E. Lundy Jr. Hero Guerria -
Lisa McRee Prowadząca program TV -
Christion Troxell Punk -
Joseph Velez
Romero, agent specjalny (niewymieniony w czołówce)
6.0
Starlette Miariaunii Więzień (niewymieniony w czołówce) -
Michael D. Anglin Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
John L. Armijo
Policjant z San Francisco (niewymieniony w czołówce)
-
Benjamin Wood Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Kyle Clements
Kmdr Pike Sumner (niewymieniony w czołówce)
-
Gus Rhodes Pracownik Cyberdyne (niewymieniony w czołówce) -
Justin Lebrun
Ochroniarz Guerrilla (niewymieniony w czołówce)
6.0
Mark Lavell Energiczny człowiek na plaży (niewymieniony w czołówce) -
Lizeth Hutchings Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Mahal Montoya Matka na plaży (niewymieniony w czołówce) -
Ari Atken Dziecko w szkolnym autobusie w Tiburon (niewymieniony w czołówce) -
Tina Gilton Turystka w Tiburon (niewymieniony w czołówce) -
Sergio Kato Oficer Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Natalie Stephany Aguilar
Dziecko w szkolnym autobusie w Tiburon (niewymieniony w czołówce)
-
Giovanni Silva Żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Patrick Kearns Cywil (niewymieniony w czołówce) -
Tom Bui
Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce)
6.0
Samantha Sadoff Dziecko w szkolnym autobusie w Tiburon (niewymieniony w czołówce) -
Erica Teeple Dziecko w szkolnym autobusie w Tiburon (niewymieniony w czołówce) -
David Michael Cefalu
Żołnierz milicji (niewymieniony w czołówce)
6.0
Hannah Spiros Uczennica (niewymieniony w czołówce) -
Kage Havok Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Mitchell Yee Żołnierz ruchu oporu (niewymieniony w czołówce) -
Jesse Yarborough Oficer Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
John Garcia Żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Grinnell Morris Ojciec Sarah (niewymieniony w czołówce) -
Gustavo I. Ortiz Więzień (niewymieniony w czołówce) -
John Ceallach
Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce)
6.0
Elton LeBlanc Lekarz (niewymieniony w czołówce) -
Cynthia LeBlanc Odwiedzająca w szpitalu (niewymieniony w czołówce) -
Douglas Lacey Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Johnny La Harry Lu (niewymieniony w czołówce) -
Alexander Eldimiati Żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Jerome Andries Oficer Fisher (niewymieniony w czołówce) -
Victoria Greene Lekarka (niewymieniony w czołówce) -
Lori Campbell Lekarka (niewymieniony w czołówce) -
Douglas Wilcox II Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
John Lobato Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Hassan Said Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Nathan O'Neil Smith Oficer Schanker (niewymieniony w czołówce) -
Bill Rainey Lekarz (niewymieniony w czołówce) -
Patrick Constantine Bertagnolli Jr.
Oficer Cazzuto (niewymieniony w czołówce)
6.0
Joshua Tran Tajniak (niewymieniony w czołówce) -
Kerry Sims Oficer Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Carter Burch Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Mikiah Aubert Dziewczynka grająca na plaży (niewymieniony w czołówce) -
Eric Berris Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Brian Les Weinberger Pracownik korporacji Cyberdyne (niewymieniony w czołówce) -
Steve Kish Pracownik Cyberdyne / Więzień (niewymieniony w czołówce) -
John Teal Jr. Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Andre Allemand Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Garrett Hollingsworth Punk na ulicy (niewymieniony w czołówce) -
Nathan Tremaine Więzień (niewymieniony w czołówce) -
Mary Lu Marr Turystka (niewymieniony w czołówce) -
Terri Battee Oficer Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Todd T Taylor Gliniarz (niewymieniony w czołówce) -
Gregory Scott Bedford Rowerzysta (niewymieniony w czołówce) -
Shamar Milton Pracownik Cyberdyne (niewymieniony w czołówce) -
Charles Barber Oficer Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Sean Beck Przechodzień (niewymieniony w czołówce) -
Jennifer Bender Recepcjonistka (niewymieniony w czołówce) -
Brian Castellanos Przechodzień (niewymieniony w czołówce) -
Cabran E. Chamberlain Kierowca szkolnego autobusu (niewymieniony w czołówce) -
Jimmy Dempster Pracownik Cyberdyne (niewymieniony w czołówce) -
Robert 'Bigg Sarge' Deon Policjant SFPD (niewymieniony w czołówce) -
Stephen Diamond Technik laboratoryjny (niewymieniony w czołówce) -
Justin Goldsmith Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Kevin Lapham Pracownik Cyberdyne (niewymieniony w czołówce) -
Gerard 'Jerry' Lewis Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Duane Moseley Pracownik Cyberdyne (niewymieniony w czołówce) -
Diezel Ramos Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Veronica Viruet Simpson
Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce)
6.0
Ethan Myles Venable Żołnierz Guerrilla (niewymieniony w czołówce) -
Kyle Crosby Żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Shawntae Hughes Więzień (niewymieniony w czołówce) -
Edgar Leza Detektyw (niewymieniony w czołówce) -
Taylor Lissarrague Jeniec wojenny (niewymieniony w czołówce) -
Dalton Puckett Nastolatek na plaży (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Kramer Morgenthau 8.0
Larry Blanford (kierownik zdjęć) (druga ekipa) 8.0
Alexander Witt
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
7.0
Hans Bjerno (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 9.0
Phil Pastuhov (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 9.0
Dylan Goss (dyrektor ds. fotografii lotniczej) (Los Angeles) 8.0
Donald Reynolds Jr. (główna pomoc techniczna) -
Darwin Montana Browne (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Kevin Fannon (pomoc techniczna) -
Michael Feduccia (pomoc techniczna) -
Ricki Sylvester Jr. (pomoc techniczna) -
John Vinson (pomoc techniczna) -
Cristofer Adrian (pomoc techniczna) -
Christopher Crivier (pomoc techniczna) -
Joe Lotuaco (pomoc techniczna) -
Tristan Noelle (pomoc techniczna) -
Michael Trejo (pomoc techniczna) -
Sam Hicks (pomoc techniczna) (San Francisco) -
Nathan Fung (pomoc techniczna) (dodatkowy) -
Kompozytorzy
Średnia
Christophe Beck 7.0
Andrew Kawczynski (muzyka dodatkowa) -
Kostiumy
Średnia
Susan Matheson -
Jered Blanchard -
Elaine Perlmann (asystent) -
Maura 'Maude' Cusick (asystent) -
Blake Christian (asystent) -
Heather Hayward (asystent) -
Caroline Horton (asystent) -
Evan Woss (asystent) -
Stacy Horn (nadzorca kostiumów) 8.0
Hayley Stuppel (nadzorca kostiumów) (dodatkowe zdjęcia) -
Natasha Gale (produkcja kostiumów) (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Montaż
Średnia
Roger Barton 8.0
Glenise Mullins (asystent) -
Sharia Lynn Davis (asystent) -
Kenny G. Krauss (asystent) -
Sarah Lucky (asystent) -
Robert Malina (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Lisa Love nadzorca charakteryzacji -
Fleur Morell główny charakteryzator -
Nicole Sortillon Amos główny charakteryzator -
Jenny-King Turko główny charakteryzator (San Francisco) -
Stacey Herbert główny charakteryzator (druga ekipa) 4.0
Rocky Faulkner charakteryzator -
Jack Lazzaro charakteryzator -
Annabelle MacNeal charakteryzator -
Lucy O'Reilly charakteryzator -
LeDiedra Richard-Baldwin charakteryzator -
Kellie Robinson charakteryzator -
Jami Ross charakteryzator -
Vicki Vacca charakteryzator -
Susan Spaid charakteryzator (druga ekipa) -
Dhyana Forte charakteryzator (dodatkowy) -
Anji Bemben
nadzorca stylizacji
-
Jennifer Tremont główny stylista (San Francisco) -
Lawrnell Bell-Rattler fryzjer -
Sherri B. Hamilton fryzjer -
Jennifer Hodges fryzjer -
Yolanda Mercadel fryzjer -
Marcos Gonzales fryzjer (dodatkowy) -
Connie Grayson Criswell perukarz -
Jacob Roanhaus efekty specjalne makijażu -
Lauren Thomas efekty specjalne makijażu -
Jim Charmatz efekty specjalne makijażu -
Scenografia
Średnia
Neil Spisak scenograf 8.0
Aaron Haye dyrektor artystyczny nadzorujący -
Mark Robert Taylor dyrektor artystyczny -
Andres Cubillan dyrektor artystyczny -
John Sanchez główny rekwizytor (asystent) (druga ekipa) -
Mara LePere-Schloop dyrektor artystyczny 7.0
Jeffrey Mossa dyrektor artystyczny -
Greg Papalia dyrektor artystyczny 7.0
David Scott dyrektor artystyczny 8.0
Dawn Swiderski dyrektor artystyczny 7.0
Elena Albanese dyrektor artystyczny (asystent) -
Shawn D. Bronson dyrektor artystyczny (asystent) -
Austin T. LeValley dekorator wnętrz -
Nick S. Cross projektant wnętrz -
Betty Krul projektant wnętrz -
Bryan Lane projektant wnętrz -
Sam Page projektant wnętrz -
Greg Papalia projektant wnętrz 7.0
Todd Cherniawsky projektant wnętrz -
Sarah Forrest projektant wnętrz -
Adele Plauche projektant wnętrz -
Andrew Reeder projektant wnętrz -
Walter Schneider projektant wnętrz -
Brian A. Waits projektant wnętrz -
Federico D'Alessandro scenopis obrazkowy -
Jeff Errico scenopis obrazkowy -
Alex Hillkurtz scenopis obrazkowy -
Michael Anthony Jackson scenopis obrazkowy -
Thomas A. Nelson scenopis obrazkowy -
Karl Shefelman scenopis obrazkowy -
Josh Sheppard scenopis obrazkowy -
Diana Burton główny rekwizytor -
Andrew M. Siegel główny rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) -
Michael Jortner główny rekwizytor (druga ekipa) -
Yolan Fisher główny rekwizytor (asystent) -
Allison Hilder główny rekwizytor (asystent) -
David Schanker główny rekwizytor (asystent) -
Melissa Harrison główny rekwizytor (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Heather Korman główny rekwizytor (asystent) (druga ekipa) -
Janna Roach główny rekwizytor (asystent) (druga ekipa) -
Matthew L. Crowson rekwizytor -
Saul Cruthirds rekwizytor -
Alexa Kinigopoulos rekwizytor -
Melissa Pamela Jones rekwizytor -
David Ladish rekwizytor -
Steven Ladish rekwizytor -
Paul Pitalo rekwizytor -
Ely Vegh rekwizytor -
Bill Walters rekwizytor -
Mike Helbig rekwizytor (San Francisco) -
Anna Rogers rekwizytor (San Francisco) -
Louis Visco rekwizytor (San Francisco) -
Miranda Sink rekwizytor (asystent) (druga ekipa) -
Simonette Berry malarz -
John Hoskins koordynator konstrukcji -
Adam Mull modelarz -
Dźwięk
Średnia
Erik Aadahl
nadzorujący montaż dźwięku
7.0
Jeff Blehr mikrofoniarz (druga ekipa) -
Richard Bullock Jr. mikrofoniarz -
Tom Caton mikrofoniarz -
Blake Collins mikser imitacji -
John T. Cucci imitator dźwięku -
Pud Cusack mikser -
Roberto Dominguez Alegria mikser imitacji -
Joel Erickson montaż efektów dźwiękowych -
Judah Getz mikser postsynchronu -
John Guentner mikser imitacji -
Tim Hays mikser -
Jason W. Jennings projektant dźwięku -
B.J. Lehn mikser (druga ekipa) -
Scott Millan mikser ponownego nagrania -
Chris Navarro
mikser postsynchronu
-
Nancy Nugent nadzorujący montaż postsynchronu -
Nancy Nugent nadzorujący montaż dialogów -
Dan O'Connell imitator dźwięku -
Ralph Osborn montaż dialogów -
Tobias Poppe nadzorujący montaż dźwięku -
Tobias Poppe projektant dźwięku -
Greg P. Russell mikser ponownego nagrania -
Greg ten Bosch montaż efektów dźwiękowych -
Ethan Van der Ryn nadzorujący montaż dźwięku -
Csaba Wagner montaż efektów dźwiękowych -
Mark Weingarten mikser -
Carlos Wilkerson mikrofoniarz (druga ekipa) -
Billy Theriot mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce) -
Alex Gibson nadzorujący montaż muzyki -
David Metzner montaż muzyki -
Richard Duarte mikser imitacji -
Vicki Lemar mikser postsynchronu -
Diego Perez montaż dźwięku (asystent) -
Efekty specjalne
Średnia
Mark Hawker nadzorca efektów specjalnych 7.0
Thomas R. Homsher nadzorca efektów specjalnych 7.0
Shreyas Dorwat koordynator efektów specjalnych 7.0
Garry Cooper nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa) 8.0
Marshall T. Broyles technik -
Scott Dwyer technik 7.0
Mark Hava technik -
Brian Montgomery technik -
Brad Manis technik 6.0
Katie Riggs technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Ronna Kress dobór obsady -
Hannah D'Angerio dodatkowy dobór obsady -
Rich King dodatkowy dobór obsady -
Jason Landry dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Rex Reddick
koordynator kaskaderów
-
Melissa R. Stubbs koordynator kaskaderów -
John Stoneham Jr.
koordynator kaskaderów (asystent)
-
James M. Churchman
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
8.0
Alvin Chon
kaskader dublujący: Byung-hun Lee
6.0
Samuel Le
kaskader dublujący: Byung-hun Lee
6.0
Simon Rhee
kaskader dublujący: Byung-hun Lee
6.0
Adam Hart
kaskader dublujący: Jason Clarke
6.0
Tom McComas
kaskader dublujący: Jason Clarke
-
Kevin Reid
kaskader dublujący: Jason Clarke
-
Miluette Nalin
kaskader dublujący: Emilia Clarke
-
Natasha Paul kaskader dublujący: Emilia Clarke -
Martin De Boer kaskader dublujący: Jai Courtney -
Greg Rementer kaskader dublujący: Jai Courtney -
Emily Brobst
kaskader dublujący: Bryant Prince
-
Tony Donno kaskader dublujący: Douglas M. Griffin -
Lex D. Geddings
kaskader dublujący: J.K. Simmons
-
Joseph Cintron
kaskader
-
Regis Harrington
kaskader dublujący
-
Kevin Ball kaskader -
Brittney Banks kaskader -
Nicolas Bosc kaskader -
Nick Brandon
kaskader
6.0
Mason Brett kaskader -
David Castillo
kaskader
-
Jacob Chambers kaskader -
Alvin Chon
kaskader
6.0
Danny Cosmo
kaskader
-
Mark De Alessandro
kaskader
-
Jazzy Ellis
kaskader
-
Chris J. Fanguy kaskader -
Jeff Galpin
kaskader
-
Hank Amos
kaskader
6.0
Casey Hendershot
kaskader
6.0
Jonny James
kaskader
-
Mark Kubr
kaskader
-
Scott Lang kaskader -
Nito Larioza
kaskader
-
Paul Leonard kaskader -
Aaron Matthews kaskader -
Carl Anthony Nespoli kaskader -
Eric Norris kaskader -
Holly O'Quin kaskader -
Patrick Phan kaskader -
Lloyd Pitts kaskader -
Dieter Rauter
kaskader
6.0
Rex Reddick
kaskader
-
Jimmy N. Roberts
kaskader
-
Cristie Schoen kaskader -
Gunter Simon
kaskader
-
Monty L. Simons
kaskader
-
Matt Thompson kaskader -
Tierre Turner kaskader -
Spice Williams-Crosby
kaskader
-
John Zimmerman kaskader -
Dean Bailey
kierowca
-
Kevin Bailey kierowca -
Stanton Barrett
kierowca
-
Tim Bell
kierowca
-
Paul Crawford kierowca -
Lisa Dempsey
kierowca
-
Kevin Derr
kierowca
-
Danny Downey
kierowca
-
Travis Fienhage kierowca -
Tanner Gill
kierowca
6.0
Collin Hymes kierowca -
Patrick Kearns kierowca -
Tim Meredith kierowca -
Danton Mew
kierowca
-
Michael Owen
kierowca
-
Jason Tubbs kierowca -
Willie Weber kierowca -
Pete Bebb nadzorca efektów wizualnych -
Sheldon Stopsack nadzorca efektów wizualnych -
Clayton Lyons koordynator efektów wizualnych -
Ben Harrison koordynator efektów wizualnych -
Devika Kawle koordynator efektów wizualnych -
Sean McGrath koordynator efektów wizualnych -
Nick Thompson koordynator efektów wizualnych -
Kim Rasser koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Shari Hanson producent efektów wizualnych -
Chad Nixon producent efektów wizualnych -
Bree Brincat producent efektów wizualnych (asystent) -
Allison Gardner kierownik produkcji efektów wizualnych -
Harrison Goldstein kierownik produkcji efektów wizualnych -
James Grummitt kierownik produkcji efektów wizualnych -
Sara Khangaroot kierownik produkcji efektów wizualnych -
Holly Price kierownik produkcji efektów wizualnych -
Edward Randolph kierownik produkcji efektów wizualnych -
Christine Strobel kierownik produkcji efektów wizualnych -
Roberto Clochiatti dyrektor techniczny -
Luke Gray dyrektor techniczny -
Lyubomir Kirkov dyrektor techniczny -
Anton Nazareth dyrektor techniczny -
Matt Sadler dyrektor techniczny -
Enrico Selmi dyrektor techniczny -
Terry Thompson dyrektor techniczny -
Nicolae-Gheorghe Cojocaru dyrektor techniczny -
Daniel Trbovic efekty cyfrowe -
Alok Ogale tworzący w technologii cyfrowej -
John Abraham Chempil tworzący w technologii cyfrowej -
Andréanne Demers układ graficzny -
Giacomo Mineo nadzorca komponowania -
Evrim Akyilmaz efekty wizualne -
Romain Besnard efekty wizualne -
Martin Bohm efekty wizualne -
Paul Boyd efekty wizualne -
Vikas Chandel efekty wizualne -
Caleb Choo efekty wizualne -
Charles Chorein efekty wizualne -
Alia Dong-Stewart efekty wizualne -
Liam Farnham efekty wizualne -
Adrien Flanquart efekty wizualne -
David Forsbrey efekty wizualne -
David Frylund Otzen efekty wizualne -
Adam Gailey efekty wizualne -
Emanuele Goffredo efekty wizualne -
Pratik Jore efekty wizualne -
Lorenzo Lovera efekty wizualne -
Alesh Mav efekty wizualne -
Leon Mccormick efekty wizualne -
Jack Rhys Phillips efekty wizualne -
Luke Rawcliffe efekty wizualne -
Sophie Robinson efekty wizualne -
Jasdip Sagar efekty wizualne -
James Skilbeck efekty wizualne -
Craig Tonks efekty wizualne -
Conrad Wood efekty wizualne -
Rodrigo Dorsch główny zecer -
Jan van de Laar główny zecer -
Antony Allen zecer -
Alexandre Bain zecer -
Jonathan Bot zecer -
Giulia Cadeddu zecer -
Eric K. Chan zecer -
Sandra Chocholska zecer -
Adriano Cirulli zecer -
Jaume Creus zecer -
Joe Engelke zecer -
Jérémy Giraudeau zecer -
Drew Huntley zecer -
Lionel Jacobs zecer -
Remko Kram zecer -
Vikram Kulkarni zecer -
Giuseppe Lombardi zecer -
Carlos Miras Sepulveda zecer -
Sandrine Moniez zecer -
Marijus Neverdauskis zecer -
Bruno Parenti zecer -
Angelica Perez zecer -
Jakub Pruszkowski zecer -
Kristian Rejek zecer -
Wesley Roberts zecer -
Antonio Rodríguez Díaz zecer -
Olivier Ryard zecer -
David Schott zecer -
Abigail Scollay zecer -
Alan Stucchi zecer -
Florent Taisne zecer -
Adam Trowse zecer -
Terence Bannon główny animator -
Michael Hull główny animator -
Ted Lister główny animator -
P. Kevin Scott główny animator -
José Luis de Lucas animator -
Vincent Désilets animator -
Svein Ferkingstad animator -
David Gimenez animator -
Lukas Niklaus animator -
A. Martín Puentes animator -
Elwaleed Suliman animator -
Michael Hall Mauritzen animator -
Tom O'Flaherty animator -
Jon Komp Shin
dubler: Byung-hun Lee
6.0
Joshua Tran dubler: Byung-hun Lee -
Dan McCrory dubler: Matt Smith -
Benjamin Wood dubler: Aaron V. Williamson -
Valerie Strecker dubler: Sandrine Holt -
Gregory Allen Gabroy dubler -
Patrick Kearns dubler -
James Rawlings dubler -
Olga Wilhelmine dubler -
Cory Fleming pilot helikoptera -
Grant Babbitt operator kamery 8.0
Mitch Dubin operator kamery -
Shane Farnsworth operator kamery -
Brad Gerrity operator kamery -
Troy Hauschild operator kamery -
Ronald Hersey operator kamery 7.0
Allen Sanders operator kamery -
James Swartz operator kamery -
Jeffery J. Tufano operator kamery -
Michael Applebaum operator kamery (dodatkowy) -
Greg Morris operator kamery (dodatkowy) -
Ken Fisher operator kamery (druga ekipa) -
Jerry M. Jacob operator kamery (druga ekipa) -
David A. Wolf operator kamery (dodatkowy) -
Lawrence Karman operator steadicam (druga ekipa) -
Andrew Dumas kamerzysta (asystent) -
John C. Hoffler Jr. kamerzysta (asystent) -
Thomas A. Barrios kamerzysta (asystent) -
Tom Hutchinson kamerzysta (asystent) -
Gregory Irwin kamerzysta (asystent) -
Jason Jensen kamerzysta (asystent) -
John Kairis kamerzysta (asystent) -
Bryce Marshall kamerzysta (asystent) -
Richard Masino kamerzysta (asystent) -
Madeline Sekela kamerzysta (asystent) -
Liam Sinnott kamerzysta (asystent) -
Robert Settlemire kamerzysta (asystent) (San Francisco) -
David William McDonald kamerzysta (asystent) (San Francisco) -
Jeph Folkins kamerzysta (asystent) (San Francisco) -
Ray Meibaum kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Harry Zimmerman kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Sarah Bowman kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Cody Gautreau kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Griffin McCann kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Brian Posslenzny elektryk -
Mike Bicknell elektryk -
Justin Kursinsky elektryk -
David Lanes elektryk -
Marlon O'Brien elektryk -
Brent Studler elektryk -
Sophie Shellenberger elektryk (San Francisco) -
Melinda Sue Gordon fotosista -
Steve Mathis oświetlenie -
Nicole Flowers księgowy (asystent) -
Kim Ju księgowy (asystent) -
Heidi Lewis księgowy (asystent) -
Hunter Baxley kaskader -
Jeff Brockton
kaskader
-
Chris Denison kaskader -
Jayson Dumenigo
kaskader
-
Tim Garris kaskader -
Ashley Nicole Hudson
kaskader
-
Gary Hymes
koordynator kaskaderów
-
Richard King kaskader -
Joel Kramer
koordynator kaskaderów
-
Sam Looc kaskader -
Kurt D. Lott kaskader -
Joe Ross kaskader -
Felipe Savahge kaskader -
Todd T Taylor kaskader -
Eric VanArsdale kaskader -
Joel Kramer
kaskader
-