Terminator: Genisys 5.7

Lider oporu John Connor wysyła Kyle Reese do przeszłości w celu ochrony swojej matki Sarah Connor i zabezpieczenia przyszłości ludzkości. Sarah i Kyle odkrywają niespodziewanego sojusznika: Terminatora.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #2

Komentarze 27

Bluejohn_26 7

Mi się podobał. Po słabych dwóch poprzednich częściach, nie miałem żadnych oczekiwań wobec tego filmu. Prawdopodobnie dlatego zaskoczył mnie na plus. Owszem, można czepiać się pewnych nieścisłości, czy słabszego aktorstwa, ale przecież wcześniejszych Terminatorach na tym polu również nie było różowo. 7/10

Adrenochrom

Lepszy od "Terminatora: Ocalenie" ale zdecydowanie dużo gorszy od pozostałych części. Oglądany w kinie sprawiał dużo lepsze wrażenie, bo ratowały go dobre efekty 3D.

Sebioslaw 5

Nie wiem jak ocenić. Dałem średnią w połowie. Co prawda jest o niebo lepszy od Buntu Maszyn, chyba gorszy od Ocalenia, lecz zdecydowanie odstaje od pierwszych dwóch. Szkoda, bo po udziale Arniego spodziewałem się lepszego widowiska, przynajmniej na miarę pierwowzoru i kontynuacji.

Ziomaletto 2

O panie, co tu się odpierdoliło? Arnold, co się z Tobą do diaska stało?! Znalezienie chociaż jednego pozytywu to niezwykle trudna sztuka.

Chemas 6

Zaczęło się zaje..ście, z czasem coraz gorzej, wtórnie i absurdalnie. Mimo to daję 6 za efekty, muzykę, dwóch Arnoldów i dość szybką akcję. Mam problem z oceną