Undead or Alive 2007

Elmer Winslow jest dezerterem z armi Unii, Luke Budd jest kowbojem ze złamanym sercem. Gdy razem rabują skorumpowanego szeryfa małego miasta nie mają pojęcia, że plaga zombi rozprzestrzenia się po kraju. Nie zdają sobię również sprawy, że seksowna siostrzenica Geronima jest ich jedyną szansą na przeżycie.

Obsada

Uzupełnij obsadę dla tego filmu

Fabuła

Elmer Winslow jest dezerterem z armi Unii, Luke Budd jest kowbojem ze złamanym sercem. Gdy razem rabują skorumpowanego szeryfa małego miasta nie mają pojęcia, że plaga zombi rozprzestrzenia się po kraju. Nie zdają sobię również sprawy, że seksowna siostrzenica Geronima jest ich jedyną szansą na przeżycie. kali

Gatunek
Komedia, Western, Horror

Szczegóły

Kraj produkcji
USA

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 1

Avatar square 200x200

Piotrek 2011-04-25

[7/10] Komedio-horroro-western – Pierwszy raz spotykam się z takim połączeniem. Film naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Jakby nie było, jest kolejnym z serii "tak głupie, że aż śmieszne". Zombiaki w tym filmie nie należą do głupich – mówią, a nawet udaje im się myśleć.

Szkoda, że film jest tak nieznany. Jak dla mnie jeden z lepszych filmów z gatunku "Komedia-Horror", zaraz za Wysypem żywych trupów i Zombielandem.

Współtworzą