Szef wszystkich szefów 2006

Direktøren for det hele

Ravn (Peter Gantzler) od paru lat zarządza firmą IT. Jednak przez cały ten czas pozwala swoim pracownikom myśleć, że przedsiębiorstwo należy do wiecznie nieobecnego naczelnego szefa, Svenda E., który podejmuje wszelkie niepopularne decyzje. Fikcyjny Svend wyraża wszystkie swoje pragnienia i zarządza relacjami w firmie za… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Ravn (Peter Gantzler) od paru lat zarządza firmą IT. Jednak przez cały ten czas pozwala swoim pracownikom myśleć, że przedsiębiorstwo należy do wiecznie nieobecnego naczelnego szefa, Svenda E., który podejmuje wszelkie niepopularne decyzje. Fikcyjny Svend wyraża wszystkie swoje pragnienia i zarządza relacjami w firmie za pośrednictwem maila. Jednak pewnego dnia Ravn podejmuje decyzję o sprzedaży firmy. Kupcem ma być temperamentny Islandczyk, Finnur, który, ku przerażeniu Ravna, chce rozmawiać tylko ze Svendem. Aby dobić targu Ravn wynajmuje anonimowego aktora, Kristoffera, który ma się wcielić w Svenda na jedno spotkanie z Finnurem i jego tłumaczem. Kristoffer zgodnie z planem oświadcza, że upoważnia Ravna do wszelkich czynności, ale jego przesadne zachowanie denerwuje Islandczyka do tego stopnia, że opuszcza on spotkanie trzaskając drzwiami. Daje swoim "partnerom" tydzień i stanowczo naciska, aby to Kri-stoffer/Svend podpisał akt sprzedaży, szantażując ich anulowaniem transakcji. opis dystrybutora

Gatunek
Komedia
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2007-03-09 (kino), 2006-09-21 (świat), 2007-08-17 (dvd)
Dystrybutor
Gutek Film
Kraj produkcji
Dania, Szwecja, Francja, Włochy, Islandia, Niemcy, Finlandia, Norwegia, Hiszpania
Inne tytuły
The Boss of It All
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
99 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
Magic 7

Szef von Trier – Lars von Trier robi filmy specyficzne. Nie wiadomo czasem do czego można je sklasyfikować i chyba to jest cały ich urok.
Gdy parę lat temu trafił w moje ręce film "Idioci" to po obejrzeniu stwierdziłem, że jest to jakaś szmira nakręcona przez amatora z aktorami z ulicy, lecz po głębszym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że coś w tym jest. Takie same odczucia mam co do "Szefa..". Moja ocena 7/10.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

Redox
26 punktów
nathalie
18 punktów
krzysztofek1003
16 punktów
tompawel
10 punktów
Hsi_Nao
9 punktów
dorota85
6 punktów
jacks
6 punktów
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…