Czarodziej Gore 2007

The Wizard of Gore

Edmund Bigelow szukając nowego tematu do gazety, udaje się na przedstawienie mało znanego i pokręconego magika zwącego się Montag Wspaniały. W jego trakcie Montaż zabija kobietę, a później pastwi się na jej ciałem. Zafascynowany udaje się na kolejne pokazy. Po jakimś czasie Edmund odkrywa, że jedna z pomocnic magika została… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Kip Pardue
jako Edmund Bigelow
Bijou Phillips
jako Maggie
Crispin Glover
jako Montag Wspaniały
Jeffrey Combs
jako Geek
Joe Bucaro III
jako Specjalista od rekinów
Garz Chan
jako Annie
Tim Chiou
jako Chinese Mickey
Brad Dourif
jako Dr Chong
Kenneth Moskow
jako Detektyw Packard
Amina Munster
jako Cecelia
Bob Rusch
jako Hans

Fabuła

Edmund Bigelow szukając nowego tematu do gazety, udaje się na przedstawienie mało znanego i pokręconego magika zwącego się Montag Wspaniały. W jego trakcie Montaż zabija kobietę, a później pastwi się na jej ciałem. Zafascynowany udaje się na kolejne pokazy. Po jakimś czasie Edmund odkrywa, że jedna z pomocnic magika została zabita, a jej rany były takie same jak te które zadał jej Montag. Chcąc odkryć jego tajemnicę Bigelow zakrada się do siedziby magika, ale ten ma co do niego wielkie plany. Asmodeusz

Gatunek
Horror
Słowa kluczowe
krew, magik

Zobacz także

Szczegóły

Kraj produkcji
USA
Czas trwania
97 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 4

Avatar square 200x200

bodek75 2013-04-14 5

5/10 Jakoś nie powala. – Gore. Może i tak , ale pokazane niezbyt krwisto. Obejrzeć można jeśli lubi się takie psycho horrory.
Tetrodotoksyna.Uważajcie co wdychacie!

wolfcry 2011-12-15 7

Dobry, choć tytuł może zmylić. – Klimat trochę jak film noir, gore nie ma tu więcej niż na przykład w "Pile". Potrafi zaciekawić, dobrze się ogląda – mocna 7. Czas rozejrzeć się za pierwowzorem :)

Martyr 2010-08-12 7

Bardzo ciekawy film. – Jednak cały czas miałem wrażenie jakby ten film został nakręcony na podstawie któregoś z opowiadań Kinga, jednak po dość szybkim sprawdzeniu w necie, takiej informacji nie znalazłem. Co nie zmienia faktu, że film jest pozytywnie pokręcony i zaskakujący. Bardzo lubię tego typu produkcje. Więc pewnie kiedyś poszukam pierwotnej wersji. Brutalność w tym filmie? Cóż, nie wydaje mi się, żeby była jakoś przesadna, ale to raczej moje, subiektywne zdanie, jako człowieka, który głównie horrory itp. ogląda. Film raczej z gatunku tych, które stawiają na trzymanie widza w napięciu. Ogólna ocena: 7/10 (dałbym więcej, ale nie pozwala mi na to miejscami kiepska gra aktorska…)

Asmodeusz 2010-05-04 1

dno – jeden z najgorszych filmów jakie widziałem, totalne dno z dużą ilością krwi i brutalnych scen i kiepską fabułą

Współtworzą