Linia ryzyka 2007

Redline

Carlo jest młodym żołnierzem. Natasha to piękna wokalistka rockowa. Oboje kochają szybkie auta. Chcąc doskonalić swoje umiejętności i zdobyć pieniądze, zaczynają brać udział w nielegalnych wyścigach samochodowych.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Nadia Bjorlin
jako Natasha Martin
Nathan Phillips
jako Carlo
Angus Macfadyen
jako Michael
Tim Matheson
jako Jerry Brecken
Jesse Johnson
jako Jason
Denyce Lawton
jako Mianda
Neill Skylar
jako Mary
Barbara Niven
jako Sally Martin
Marc Crumpton
jako Trevor
Hal Ozsan
jako Mike Z
Faleolo Alailima
jako Diggs
Christopher Backus
jako Tony Nefuse

Carlo jest młodym żołnierzem. Natasha to piękna wokalistka rockowa. Oboje kochają szybkie auta. Chcąc doskonalić swoje umiejętności i zdobyć pieniądze, zaczynają brać udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2007-04-13 (świat)
Wytwórnia
Chicago Pictures
Martini Films
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
95 minut
Budżet
26 000 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 11
ZoolanDerek 7

Fabuła do bani, ale… – …ale niesamowicie cieszą oko te wszystkie wspaniałe auta!! Aż mi się ciśnienie podnosiło podczas scen, w których tak drogie maszyny ulegały uszkodzeniom!! Film warto obejrzeć jedynie dla scen z samochodami, bo reszta to… niewypał:(

jacks 7

7/10 – Gdyby wcześniej nie powstała cała seria "Szybkich i wściekłych" ten film mógłby być hitem. A tak jedynie pozostaje jego wielką kopią. Dobra muzyka, samochody i uroda głównej aktorki to jednak za mało na sukces. Gra aktorska pozostawia wiele do życzenia i ogólnie cały film wydaje się taki jakiś "zamotany". Można obejrzeć, ale bez rewelacji.

Chemas 5

Nie taki najgorszy ten film, idzie obejrzeć, w dużym stopniu bazuje na Szybkich i wściekłych, to prawda, ale nie jest tak źle. Na raz wieczorkiem przy piwku.

Everblue

HAHAHAA – AKTORSTWO:10/10 FABULA:10/10 REALIZM SYTUACYJNY:10/10 ,szkoda ze tylko dodali te samochody bo bylby film 100lecia… (Uwaga: film jest do 15lat, lub poziomem umyslowym tegoz wieku)

MacT 8

4\5 – Całkiem przyzwoity film. Może i jest powtórką z rozrywki, ale i co z tego? Ważne, że spełnia swoje zadanie. Niezłe samochody, niezłe panienki oraz nieźle nakreślone postacie. Film jest zrobiony w szybkim tempie, zwłaszcza podczas wyścigów mamy do czynienia z szybkim montażem. Scenariusz i aktorstwo może stanowić pewien minus, ale i tak bawiłem się przy nim dobrze. "Redline" jest na pewno lepszy od "Szybkich i wściekłych 3".

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Czejen71
109 pkt.
2
alienK
57 pkt.
3
mysza_007
36 pkt.
4
kaskader
33 pkt.
5
fredaser
10 pkt.
6
Beznickowy
7 pkt.
7
X5_452
4 pkt.
8
Khaosth
4 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…