Ex Machina 7.2

Młody programista trafia do odizolowanej rezydencji swojego szefa, gdzie ma ocenić, czy stworzony przez niego robot posiada sztuczną inteligencję.

Zgłoś naruszenie Międzynarodowy zwiastun #1

Komentarze 16

micamic 2015-05-16 9

Dobry sci-fi triller – Można jeszcze w dzisiejszych czasach zrobić dobry sf triller ? Można – kameralnie, bez nachalnego CG, z klimatyczną muzyką. Fabuła nie jest przesadnie odkrywcza, ale sceny są dość dobrze zaplanowane i każda minuta filmu była dla mnie interesująca. Polecam.

Sebioslaw micamic 2018-03-17 8

@micamic Zgadzam się! Właśnie takie kilko lubię, bo ma swój niezaprzeczalny, kameralny urok. Wszystko mi w tym filmie zagrało, zdjęcia, klimat, muzyka, całość.

Movieman 2015-06-25

Dobry, ale… – Ode mnie takie naciągane siedem. Doceniam samą stronę wizualną tego filmu – kameralny, z bardzo ładnym CGI, momentami ocierający się wręcz o klaustrofobiczny klimat film saj-faj, który z poczatku naprawdę jest swego rodzaju powiewem świeżości, jeśli chodzi o motyw sztucznej inteligencji. Szkoda, że im dalej w las, tym robi się coraz to bardziej banalnie, a sama końcówka to już totalna hollywoodzka klisza. Do tego wydawać by się mogło inteligentni bohaterowie zostają sprowadzeni do poziomu wiejskich głupków.

Ale sam seans udany. 7-/10

Beznickowy Movieman 2015-08-29 7

Nic dodać nic ująć. Końcówka sztampowa, a całemu filmowi brakuje tego czegoś, żeby określić go jako pozycja wyjątkowa. Ogólnie dobry, więc też naciągane 7.

daniello13 Beznickowy 2016-02-13 6

@Beznickowy Zgadzam się, że brakuje tu tego czegoś. Ogólnie film z kategorii eksperymentu tyle, że tym razem człowieka nad człowiekiem i robotem. Są momenty ciekawe, ale i nudne. Z braku laku…

ZSGifMan 2017-08-05 5

Szczerze: nudny jak flaki z olejem, a zakończenie zupełnie od czapy! Dałem tyle tylko po to, żeby nie być oskarżonym o trollowanie.

Chemas 2016-06-19 9

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i pomysłem i wykonaniem i aktorstwem, klimatem, sama zaś muzyka zmiażdżyła mnie.

Garret_Reza_fdb 2016-01-09 6

Czy androidy marzą o zakładaniu sobie makijażu? Domek bardzo ładny, trochę czasu bym tam chciał pomieszkać.

Następne