Inwazja rekinów 2012

Jersey Shore Shark Attack
TV

Podwodne odwierty przywołują na wybrzeże New Jersey olbrzymie i wygłodniałe rekiny, które jak to zwykle bywa zaczynają pożywiać się miejscowymi. Zagrożenie widzi jedynie trzech przyjaciół z siłowni i na ich barkach spocznie mordercza walka z rekinami.

Aktorzy
, ,
Jack Scalia
jako Moretti
Jeremy Luke
jako TC
Joseph Russo
jako Donnie
Daniel Booko
jako Balzac
Melissa Molinaro
jako Nooki
Alex Mauriello
jako J-Moni
Tony Sirico
jako Kpt. Salie
Grant Harvey
jako Bradford
Dylan Vox
jako Spencer
Ben Giroux
jako JP
Gabrielle Christian
jako Penelope

Podwodne odwierty przywołują na wybrzeże New Jersey olbrzymie i wygłodniałe rekiny, które jak to zwykle bywa zaczynają pożywiać się miejscowymi. Zagrożenie widzi jedynie trzech przyjaciół z siłowni i na ich barkach spocznie mordercza walka z rekinami. Asmodeusz

Gatunek
Akcja, Sci-Fi, Thriller
Słowa kluczowe
krew, miłość, strach, rekin zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2012-06-09 (świat)
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
87 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 2
fredaser

Widać w niektórych momentach, że twórcy są świadomi jak wypadają podobne dzieła i wszelkie nielogiczności w nich i obserwujemy wtedy momenty komediowe. Jednak patrząc na całość mamy wymieszane traktowanie tegoż filmu na serio i jako komedii, gdzie przeważa jednak powaga niestety. Niecodzienni główni bohaterowie, nawet jak na takie filmy. Rekiny parę razy zrobiły naprawdę dobrą robotę i to się chwali. Mogło być lepiej, więcej komedii i humoru i byłaby pozytywna ocena. Albo też więcej powagi i wiedzielibyśmy jaki ten film miał być, ale ocena w górę by raczej nie poszła.

Rrouge 2

Już noc rekinów 3D, czy w szczękach rekina było ciekawsze, za długie, nudne dialogi, nic sie nie dzieje, co jakiś czas ktoś zostanie pożarty

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
red_spark
46 pkt.
2
Asmodeusz
24 pkt.
4
Czejen71
2 pkt.
6
jacks
1 pkt.
7
kaskader
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…