Biuro 2001-2003

The Office

Wyjątkowy sposób, w jaki David Barent zarządza firmą sprawia, że jego pracownicy skręcają się z zażenowania – a wszystko to możemy obejrzeć w pseudo dokumentalnym serialu The Office.

Odcinki zobacz wszystkie 14 odcinki

Sezony
Lata

Obsada

Uzupełnij obsadę dla tego filmu

Fabuła

Wyjątkowy sposób, w jaki David Barent zarządza firmą sprawia, że jego pracownicy skręcają się z zażenowania – a wszystko to możemy obejrzeć w pseudo dokumentalnym serialu The Office. opis dystrybutora

Gatunek
Komedia, Dramat

Szczegóły

Premiera
2001-07-09 (świat)
Dystrybutor
Best Film
Kraj produkcji
Wielka Brytania

Wiadomości zobacz wszystkie 3 wiadomości

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 1

Avatar square 200x200

Redox 2015-11-21 7

7+/10 – Żenujący i wyjątkowo śmieszny jak amerykańska wersja, którą jednak mimo wszystko bardziej lubię. Brytyjskie "The Office" często celowało w lekko dramatyczne rejony i skupiało się na mniejszej ilości niż amerykański "remake".

Ricky Gervais jako boss jest bezbłędny, dobrze sekunduje mu sympatyczny Martin Freeman i odpowiednik Dwighta, czyli Mackenzie Crook jako Gareth. Postać Dawn za to przegrywa na każdej linii z Pam. W ostatecznym rozrachunku gagi i żarty z "The Office" bronią się nawet dzisiaj, po prawie 15 latach od premiery tej serii od BBC.

Ciekawe czy kiedyś jeszcze zobaczymy kontynuację serialu, bo zakończenie zostawiło otwartą furtkę i propozycję wrócenia do tego miejsca pracy po 10 latach (monolog Tima na końcu świątecznego odcinka nr 2).

Sezon I – 8/10
Sezon II – 7/10
Odcinek świąteczny: Cześć I – 7/10
Odcinek świąteczny: Cześć II – 9/10

Współtworzą