Śmierć na żywo 2007

Live!

Stylizowany na dokument film opowiada o próbie zrealizowania bardzo kontrowersyjnego, telewizyjnego Reality Show. Główną nagrodą jest zawrotna suma pięciu milionów dolarów. Uczestnicy w programie "na żywo" grają w Rosyjską Ruletkę używając pistoletu załadowanego prawdziwymi, ostrymi nabojami.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Zdjęcia Zobacz wszystkie 6 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Eva Mendes
jako Katy
Eric Lively
jako Brad
Katie Cassidy
jako Jewel
Rob Brown
jako Byron
Jay Hernandez
jako Pablo
Monet Mazur
jako Abalone
Andre Braugher
jako Don
Scott Haze
jako Kafiya
Tom Billett
jako Taksówkarz
Ashleigh Boiros
jako Osobista asystentka

Fabuła

Stylizowany na dokument film opowiada o próbie zrealizowania bardzo kontrowersyjnego, telewizyjnego Reality Show. Główną nagrodą jest zawrotna suma pięciu milionów dolarów. Uczestnicy w programie "na żywo" grają w Rosyjską Ruletkę używając pistoletu załadowanego prawdziwymi, ostrymi nabojami. Manna

Gatunek
Komedia, Dramat

Szczegóły

Premiera
2007-04-28 (świat)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
96 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

Avatar square 200x200

Maciek_Przybyszewski 2010-04-19 6

Ciekawy pomysł, przeciętne wykonanie – Pomysł filmu bardzo ciekawy, lecz niestety dość przeciętnie wykonany i wykorzystany. Świat telewizji ukazany w formie reportażu z przygotowań i realizacji reality show wygląda momentami sztucznie. Aktorzy zaś nie radzą sobie z emocjami jakie prawdopodobnie wywołałby taki program w rzeczywistości. Nie liczyłem na dużo, choć po pierwszych minutach spodziewałem się więcej.

Co prawda momentami film daje do myślenia. Osobiście długo zastanawiałem się co popycha ludzi do wzięcia udziału w takim teleturnieju, a jeszcze bardziej jak bezduszni i niehumanitarni muszą być pomysłodawcy i twórcy takiego przedsięwzięcia.

Barbarka88Rz 2009-01-10 7

może być, gniot ale trzyma w napięciu – Takiego filmu jeszcze nie oglądałam, wykonany inaczej niż inne, angażuje emcjonalnie. Nie wiem czy mi się podobał czy nie, ale na pewno mnie poruszył, zaszokował?

Do połowy filmu- nudziarstwo do potęgi,
no i nie znoszę kamerowania w ten sposób, bez statywu (czy jak to się nazywa), jakby amatorsko.
Twórcy wyraźnie nie mieli pomysłu jak ciekawie zrobić 1. połowę,
a temat miał wyraźny potencjał, tylko w innej reżyserii, zdecydowanie.
Sytuacja zmienia gdy akcja nabiera tempa, film staje się wciągający, prowokujący, trzyma w napięciu. Miałam stresa jak to oglądałam, przyznaję. Daję 7/10

Współtworzą