Iron Man 7.6

Opowieść o Tonym Starku, wynalazcy i dziedzicu fortuny (firma Stark Enterprises). Nocami Tony przywdziewa kosztowny super-strój z metalu, aby walczyć z terroryzmem i szpiegostwem komercyjnym.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Jon Favreau 8.0
Phil Neilson (reżyser drugiej ekipy) -
Giselle Gurza (asystent) -
Eric Heffron (asystent) -
Michael J. Moore (asystent) -
Steve Battaglia (asystent) (druga ekipa) -
Chamonix Bosch (asystent) (druga ekipa) -
Chris Castaldi (asystent) (druga ekipa) -
Marvin Williams (dodatkowy) (asystent) -
Greg Hale (dodatkowy) (asystent) -
Michael Viglietta (dodatkowy) (asystent) -
Eugene Davis (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce) -
Stephen P. Del Prete (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce) -
Chad Silver (asystent-stażysta) (niewymieniony w czołówce) -
Scenariusz
Średnia
Arthur Marcum -
Matthew Hollaway -
Mark Fergus -
Hawk Ostby -
Stan Lee
(postacie)
10.0
Larry Lieber
(postacie)
9.0
Jack Kirby
(postacie)
10.0
Don Heck (postacie) 7.0
Producenci
Średnia
Avi Arad 8.0
Stokely Chaffin producent wykonawczy -
Kevin Feige
producent wykonawczy
10.0
Jeff Katz producent wykonawczy -
Stan Lee
producent wykonawczy
10.0
George Waud producent wykonawczy -
Ari Arad producent wykonawczy -
Peter Billingsley
producent wykonawczy
-
Louis D'Esposito
producent wykonawczy
7.0
Jon Favreau
producent wykonawczy
8.0
Eric Heffron współproducent -
Michael A. Helfant producent wykonawczy -
Jeremy Latcham współproducent -
David J. Grant nadzorca produkcji -
Aktorzy
Średnia
Robert Downey Jr.
Iron Man / Tony Stark
8.0
Terrence Howard
Płk James "Rhodey" Rhodes
8.0
Jeff Bridges
Iron Monger / Obadiah Stane
7.5
Gwyneth Paltrow
Pepper Potts
7.4
Leslie Bibb
Christine Everhart
7.2
Shaun Toub
Yinsen
6.0
Faran Tahir
Raza
7.0
Sayed Badreya
Abu Bakaar
-
Bill Smitrovich
Gen. Gabriel
6.0
Clark Gregg
Agent Phil Coulson
7.1
Tim Guinee
Mjr Allen
-
Will Lyman
Narrator podczas ceremonii wręczania nagród (głos)
-
Marco Khan
Strażnik
-
Kevin Foster
Jimmy
-
Garret Noel Pratt -
Eileen Weisinger
Ramirez
-
Ahmed Ahmed
Ahmed
-
Fahim Fazli
Omar
-
Tom Morello
Strażnik
-
Gerard Sanders
Howard Stark
-
Tim Rigby
Viper
-
Russell Richardson
Viper
-
Jon Favreau
Hogan
8.0
Nazanin Boniadi
Reporterka z FBX
10.0
Thomas Craig Plumer Płk Craig -
Robert Berkman Rozdający karty w kasynie -
Stacy Stas
Kobieta w kasynie
-
Lauren Scyphers Kobieta w kasynie -
Frank Nyi Inżynier -
Marvin Jordan
Oficer sił powietrznych
-
Jim Cramer On sam -
Reid Harper Dzieciak w SUVie -
Summer Kylie Remington Dzieciak w SUVie -
Ava Rose Williams Dzieciak w SUVie -
Vladimir Kubr Dzieciak w SUVie -
Callie Croughwell Dzieciak w SUVie -
Donna Evans
Kobieta w SUVie
8.0
Javan Tahir Dziecko z Gulmiry -
Sahar Bibiyan Matka z Gulmiry -
Patrick O'Connell Reporter prasowy -
Adam Harrington
Reporter prasowy
-
Meera Simhan
Reporterka prasowa
-
Ben Newmark Reporter prasowy -
Ricki Noel Lander Atrakcyjna stewardesa -
Jeannine Kaspar
Atrakcyjna stewardesa
-
Sarah Cahill
Atrakcyjna stewardesa
5.0
Stan Lee
On sam
10.0
Peter Billingsley
William
-
Justin Rex Por. Sił Powietrznych -
Zorianna Kit Ona sama -
Lana Kinnear
Dziewczyna Stana
7.0
Nicole Lindeblad Dziewczyna Stana -
Masha Lund Dziewczyna Stana -
Gabrielle Tuite
Dziewczyna Stana
-
Tim Griffin
Analityk z CAOC
6.0
Joshua Harto
Analityk z CAOC
5.0
Micah Hauptman Analityk z CAOC -
James Bethea Analityk z CAOC -
Daston Kalili
Krzyczący rebeliant
-
Ido Mor
Krzyczący rebeliant
-
Paul Bettany
Jarvis (głos)
7.3
Samuel L. Jackson
Nick Fury (niewymieniony w czołówce)
7.9
America Olivo
Piękna Dubajka (niewymieniony w czołówce)
8.5
Brett Padelford Dziennikarz (niewymieniony w czołówce) -
George F. Watson
Strażak na dachu (niewymieniony w czołówce)
-
Jeffrey Ashkin Fotograf (niewymieniony w czołówce) -
Russell Bobbitt
Georgio (niewymieniony w czołówce)
-
Vianessa Castaños Żona strażaka (niewymieniony w czołówce) -
Mike Cochrane
Wieśniak (niewymieniony w czołówce)
6.0
Crystal Marie Denha
Piękna Dubajka (niewymieniony w czołówce)
-
Yonel Dorelis On sam, pilot helikoptera USAF (niewymieniony w czołówce) -
Mellany Gandara Dubajka (niewymieniony w czołówce) -
Halla Gospodyni domowa na ceremonii rozdania nagród (niewymieniony w czołówce) -
Rodrick Hersh Powstaniec (niewymieniony w czołówce) -
Kristin J. Hooper Reporter (niewymieniony w czołówce) -
Anthony Martins
Wiejski ojciec (niewymieniony w czołówce)
-
Allison McAtee
Piękna Dubajka (niewymieniony w czołówce)
4.0
Robert McMurrer Reporter (niewymieniony w czołówce) -
James M. Myers Oficer Sił Powietrznych (niewymieniony w czołówce) -
Nick W. Nicholson Reporter (niewymieniony w czołówce) -
Andrea-Nichole Olivas
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
-
Sylvette Ortiz Sierżant sztabowy (niewymieniony w czołówce) -
Elijah Samuel Quesada Kelner / Reporter (niewymieniony w czołówce) -
Chris Reid Kamerzysta aktualności (niewymieniony w czołówce) -
Arne Starr
Dubajski potentat w kapeluszu (niewymieniony w czołówce)
-
Ajani Perkins
(głos)
6.0
Zdjęcia
Średnia
Matthew Libatique
(kierownik zdjęć)
8.0
Jonathan Taylor (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Tana Dubbe (główna pomoc techniczna) -
Mike Bellantoni (pomoc techniczna) -
Sean Prichard (pomoc techniczna) -
John-Anthony Gargiulo (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Leo Ibanez (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Kompozytorzy
Średnia
Ramin Djawadi 9.0
Ryeland Allison (muzyka dodatkowa) -
Lorne Balfe (muzyka dodatkowa) 7.0
Clay Duncan (muzyka dodatkowa) -
John O'Brien (muzyka dodatkowa) -
Bobby Tahouri (muzyka dodatkowa) -
Atli Örvarsson (muzyka dodatkowa) 6.0
Kostiumy
Średnia
Rebecca Gregg -
Laura Jean Shannon -
Pamela Wise (nadzorca kostiumów) -
Deborah Curtis -
Brad Holtzman -
Jalene Murphy -
Robin Prather -
Ken Van Duyne -
Keith M. Wegner (druga ekipa) -
Christi Work -
Aaron Millsap (niewymieniony w czołówce) -
Montaż
Średnia
Dan Lebental 7.0
Stacey Frederick (asystent) -
Derek Brechin (dodatkowy) 8.0
Greg Parsons (dodatkowy) -
Michael Tronick
(dodatkowy)
7.0
Carlos M. Castillón (praktykant) -
Sandra Granovsky (asystent) -
Dawn Michelle King (asystent) -
Michael Polier (praktykant) -
Charakteryzacja
Średnia
Allan A. Apone
charakteryzator
-
Pierce Austin fryzjer -
Deborah La Mia Denaver nadzorca charakteryzacji -
Ruth Haney charakteryzator -
Jamie Kelman główny charakteryzator -
Bart Mixon
charakteryzator
-
Scenografia
Średnia
J. Michael Riva
scenograf
7.0
David F. Klassen dyrektor artystyczny nadzorujący -
Richard F. Mays dyrektor artystyczny -
Suzan Wexler dyrektor artystyczny -
Lauri Gaffin dekorator wnętrz -
Ernie Avila projektant wnętrz -
Russell Bobbitt
główny rekwizytor
-
Richard K. Buoen scenopis obrazkowy -
Anthony Carlino główny konstruktor dekoracji -
Dianne Chadwick projektant graficzny -
Rodolfo Damaggio ilustrator -
Val I. Deikov rzeźbiarz -
Amina Allean Dieye rekwizytor -
Michael E. Goldman dyrektor artystyczny (asystent) -
Michael Anthony Jackson scenopis obrazkowy -
Eric Kagan rekwizytor (asystent) -
Philip Keller scenopis obrazkowy -
Sean Lira rekwizytor -
David Lowery scenopis obrazkowy -
Bruce L. Luizzi rekwizytor -
Ryan Meinerding ilustrator -
Stephen Platt scenopis obrazkowy -
Anne Porter projektant wnętrz -
Wendy Riva dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Tony Bohorquez modelarz -
Max Bostic rekwizytor -
Susan Chooljian rekwizytor -
Paul Detlefson rekwizytor -
Rick Glenn rekwizytor -
Michael Gregan rekwizytor -
Josh Hadley rekwizytor -
Scott Huke rekwizytor -
Tyler Kettenburg rekwizytor -
Marco López rekwizytor -
John Micheletos rekwizytor -
Mark Palmer rekwizytor -
Ron Papazian rekwizytor -
Paul Penley rekwizytor -
Joe Pfaltzgraf rekwizytor -
Danny Rowe rekwizytor -
Nicholas Rymond rekwizytor -
Randy Severino rekwizytor -
Jana Treadwell rekwizytor -
Michael Papac rekwizytor -
Helen Wilson rekwizytor -
Laurence Castello malarz -
Stuart T. Cowie malarz -
William Ermi malarz -
Francesco Ferrara malarz -
Robert Hale malarz -
Ross Harvey malarz -
Douglas Hawthorne malarz -
Michael Hermann malarz -
Timothy Knoll malarz -
Joe Lascala malarz -
Josh Morris malarz -
Chris Samp malarz -
Jay Schmidt malarz -
George Stuart Jr. malarz -
David Tomeo malarz -
David R. Valdez Jr. malarz -
George E. Vielma malarz -
Peter C. Clarke główny rekwizytor (asystent) (druga ekipa) -
Randy Eriksen główny rekwizytor (druga ekipa) -
Jim Stubblefield główny rekwizytor (asystent) -
David E. Duncan scenopis obrazkowy -
Eric Ramsey scenopis obrazkowy -
Florence Fellman dekorator wnętrz (asystent) -
Walt Hadfield koordynator konstrukcji -
Noelle King projektant wnętrz -
Thomas Meikle rzeźbiarz -
Christopher S. Ross ilustrator -
Phil Saunders ilustrator -
Dźwięk
Średnia
John A. Pagano montaż dźwięku -
Christopher Boyes
mikser ponownego nagrania
9.0
Tom Hartig mikrofoniarz -
Lora Hirschberg mikser ponownego nagrania -
Juan Cisneros mikrofoniarz (druga ekipa) -
Dave Jordan nadzorca muzyki -
Adam Blantz mikser (druga ekipa) -
Christopher Boyes
projektant dźwięku
9.0
Ronni Brown imitator dźwięku -
Lisa Chino montaż dialogów (asystent) -
Frank Clary operator imitacji -
Sean England operator postsynchronu -
Sean England mikser imitacji -
Frank E. Eulner nadzorujący montaż dźwięku 7.0
Andre Fenley nadzorujący montaż dźwięku (asystent) -
Ken Fischer montaż efektów dźwiękowych -
Chris Gridley montaż postsynchronu (asystent) -
J.R. Grubbs montaż efektów dźwiękowych -
Ellen Heuer imitator dźwięku -
Jessica Lemes da Silva operator imitacji -
James Likowski montaż imitacji -
Zach Martin operator dźwięku -
Shannon Mills projektant dźwięku -
Nathan Nance technik miksu -
John Nutt montaż postsynchronu -
Frank Rinella mikser imitacji -
Ronald G. Roumas operator dźwięku -
Dee Selby montaż efektów dźwiękowych (asystent) -
Tony Sereno technik miksu -
Robert Shoup montaż imitacji -
Michael Silvers nadzorca postsynchronu -
Clint Smith operator dźwięku -
Karen Spangenberg montaż dialogów -
Eric Thompson mikser postsynchronu -
Dennie Thorpe imitator dźwięku -
Mark Ulano mikser -
Jana Vance imitator dźwięku -
Marshall Winn montaż dialogów -
Gwendolyn Yates Whittle montaż postsynchronu -
Shannon Erbe montaż muzyki 7.0
David Klotz
montaż muzyki
8.0
Efekty specjalne
Średnia
Sam Dean technik -
Todd Jensen nadzorca efektów specjalnych 8.0
Joe Love technik -
Al Marangoni technik -
Kevin McTurk makijaż -
Tom Pahk nadzorca efektów specjalnych 8.0
Richard Stutsman efekty specjalne 9.0
Daniel Sudick koordynator efektów specjalnych 9.0
Stan Winston
efekty specjalne
6.0
Marc Banich technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Sarah Finn dobór obsady -
Randi Hiller dobór obsady -
Victoria Alonso
producent efektów wizualnych
9.0
Wayne Billheimer producent efektów wizualnych -
Marc Chu animator -
Adam Lagattuta koordynator efektów wizualnych -
David Manos Morris układ graficzny -
John Nelson nadzorca efektów wizualnych -
Susan Pickett koordynator efektów wizualnych -
Jonathan Rothbart nadzorca efektów wizualnych -
Wesley Sewell
nadzorca efektów wizualnych
-
Ben Snow nadzorca efektów wizualnych -
Thomas Robinson Harper
koordynator kaskaderów
7.0
Robert Alonzo
kaskader
6.0
Greg Anthony
kaskader
-
Tammie Baird
kierowca
6.0
Freddy Bouciegues kaskader -
Jon Braver
kaskader
-
Brian Brown
kaskader
-
David Castillo
kaskader
-
Loyd Catlett
kaskader dublujący: Jeff Bridges
-
Richard Cetrone
kaskader dublujący: Robert Downey Jr.
6.0
Geo Corvera kaskader -
Max Daniels
kaskader
-
Vince Deadrick Jr.
kaskader dublujący: Jeff Bridges
6.0
Andy Dylan
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Eyad Elbitar
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Paul Eliopoulos kaskader -
Eddie J. Fernandez
kaskader
7.0
Greg Fitzpatrick
kaskader dublujący: Robert Downey Jr.
-
James M. Halty
kaskader
-
Gene Hartline
kaskader
-
Michael Hilow
kaskader
-
Michael Hugghins
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Mike Justus
kaskader dublujący: Robert Downey Jr.
-
Hannah Kozak
kaskader
-
Luke LaFontaine kaskader -
Nito Larioza
kaskader
-
Oakley Lehman
kaskader dublujący: Robert Downey Jr.
-
Matt Leonard
kaskader
-
Brian Machleit
kaskader
-
Anderson Martin kaskader -
Damien Moreno
kaskader
-
David Ott kaskader -
Rex Reddick
kaskader
-
Darryl Reeves
kaskader
-
Larry Rippenkroeger
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Craig Rondell kierowca precyzyjny -
Kevin Scott kaskader -
Daniel Stevens kaskader dublujący: Robert Downey Jr. -
Danielle Wait kaskader -
Tim Walkey kierowca (niewymieniony w czołówce) 9.0
Todd Warren kaskader -
Colin Anderson operator kamery -
Louie DeMarco kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Cameron Duncan kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Michael FitzMaurice operator kamery (druga ekipa) -
Kent Harvey operator kamery (druga ekipa) -
Gary Hatfield operator kamery -
Dan Riffel oświetlenie (druga ekipa) -
Keith Solomon operator kamery -
Michael Dvoravic animator -
Cameron Folds animator -
Claire Benjamin dodatkowy dobór obsady -
Tamara Hunter dodatkowy dobór obsady -
Kevin LaRosa pilot helikoptera -
Donna Evans
kaskader dublujący: Gwyneth Paltrow
8.0
Colin Anderson operator steadicam -
Dan Feinstein tworzący w technologii cyfrowej -
Rocky Babcock kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
Robert Baird kamerzysta (asystent) -
Michael Bauman oświetlenie -
Peter Berglund kamerzysta (asystent) -
Kyle Boorman elektryk -
Davie Carothers kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
Erik Carter elektryk -
Joe Chess operator kamery (druga ekipa) -
Joseph V. Cicio operator kamery (druga ekipa) -
Alan Cohen kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Peter Hutchison operator kamery -
Jeremiah Kent kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Bill Marti kamerzysta (asystent) -
Michael Martino kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Taylor Matheson kamerzysta (asystent) -
Ray Milazzo kamerzysta (asystent) -
Richard Moriarty kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
Tony Muller kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Jacqueline J. Nivens kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Craig O'Brien operator kamery -
Joey O'Donnell kamerzysta (asystent) -
Andrew Osborne kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Jerry Patton kamerzysta (asystent) -
Kevin C. Potter kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Tony Rivetti Jr. fotosista (dodatkowy) (druga ekipa) -
Zade Rosenthal fotosista -
Mark Santoni kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
Paul Santoni kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Michael J. Schwartz elektryk -
Jonathan Sharpe kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Liam Sinnott kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
Scott Smith kamerzysta (asystent) -
Matt Stenerson kamerzysta (asystent) -
Mark Strasburg kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
David Taylor kamerzysta (dodatkowy) (asystent) (druga ekipa) -
Scott Whitbread kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Michael Woodside elektryk -
Alia Agha tworzący w technologii cyfrowej -
Okan Ataman tworzący w technologii cyfrowej -
Al Bailey tworzący w technologii cyfrowej -
Kenneth Bailey tworzący w technologii cyfrowej -
Katharine Baird tworzący w technologii cyfrowej -
Christopher Balog tworzący w technologii cyfrowej -
Kevin Barnhill tworzący w technologii cyfrowej -
Daniel Bayona tworzący w technologii cyfrowej -
Chris Bayz tworzący w technologii cyfrowej -
Colin Benoit tworzący w technologii cyfrowej -
Jill Berger tworzący w technologii cyfrowej -
Jawahar Bhatti tworzący w technologii cyfrowej -
Duncan Blackman tworzący w technologii cyfrowej -
Matt Blackwell tworzący w technologii cyfrowej -
Richard Bluff tworzący w technologii cyfrowej -
Jean Bolte tworzący w technologii cyfrowej -
Aron Bonar tworzący w technologii cyfrowej -
Steve Braggs tworzący w technologii cyfrowej -
Tripp Brown tworzący w technologii cyfrowej -
Ken Bryan tworzący w technologii cyfrowej -
Cathy Burrow tworzący w technologii cyfrowej -
Michaela Calanchini tworzący w technologii cyfrowej -
Marshall Candland tworzący w technologii cyfrowej -
Brian Cantwell tworzący w technologii cyfrowej -
Mario Capellari tworzący w technologii cyfrowej -
Tami Carter tworzący w technologii cyfrowej -
Mark Casey tworzący w technologii cyfrowej -
Kien Geay Chan tworzący w technologii cyfrowej -
Cheah Chin Chee tworzący w technologii cyfrowej -
Leila Chesloff tworzący w technologii cyfrowej -
Terry Chostner tworzący w technologii cyfrowej -
Michael Clemens tworzący w technologii cyfrowej -
Michael Cordova tworzący w technologii cyfrowej -
Roy Cullen tworzący w technologii cyfrowej -
Natasha Devaud tworzący w technologii cyfrowej -
Eran Dinur tworzący w technologii cyfrowej -
Kalene Dunsmoor tworzący w technologii cyfrowej -
Selwyn Eddy tworzący w technologii cyfrowej -
Christian Foucher tworzący w technologii cyfrowej -
Joana Garrido tworzący w technologii cyfrowej -
Grantland Gears tworzący w technologii cyfrowej -
Angela Giannoni tworzący w technologii cyfrowej -
Tim Gibbons tworzący w technologii cyfrowej -
Nathalie Girard tworzący w technologii cyfrowej -
Maria Goodale tworzący w technologii cyfrowej -
Jeff Grebe tworzący w technologii cyfrowej -
Éric Hamel tworzący w technologii cyfrowej -
Jeff Hatchel tworzący w technologii cyfrowej -
Wendy Hendrickson tworzący w technologii cyfrowej -
Yap Hon Wui tworzący w technologii cyfrowej -
Jae Cheol Hong tworzący w technologii cyfrowej -
Paul Huston tworzący w technologii cyfrowej -
Tom L. Hutchinson tworzący w technologii cyfrowej -
Erich Ippen tworzący w technologii cyfrowej -
Jiri Jacknowitz tworzący w technologii cyfrowej -
Danny Janevski tworzący w technologii cyfrowej -
Jeffrey Jasper tworzący w technologii cyfrowej -
Stephen Kennedy tworzący w technologii cyfrowej -
Justin Kosnikowski tworzący w technologii cyfrowej -
François Lambert tworzący w technologii cyfrowej -
Jean-Claude Langer tworzący w technologii cyfrowej -
Jeroen Lapre tworzący w technologii cyfrowej -
Toan-Vinh Le tworzący w technologii cyfrowej -
Kerry Lee tworzący w technologii cyfrowej -
Melissa Lin tworzący w technologii cyfrowej -
Patrik Marek tworzący w technologii cyfrowej -
Didier Mathieu tworzący w technologii cyfrowej -
Will McCoy tworzący w technologii cyfrowej -
W. Regan McGee tworzący w technologii cyfrowej -
Scott Mease tworzący w technologii cyfrowej -
Joseph Metten tworzący w technologii cyfrowej -
Jerome Moo tworzący w technologii cyfrowej -
David Manos Morris tworzący w technologii cyfrowej -
Michelle Motta tworzący w technologii cyfrowej -
Melissa Mullin tworzący w technologii cyfrowej -
Julia Murczek tworzący w technologii cyfrowej -
Myles Murphy tworzący w technologii cyfrowej -
Mark Nettleton tworzący w technologii cyfrowej -
Saro Orfali tworzący w technologii cyfrowej -
Kevin Page tworzący w technologii cyfrowej -
Russell Paul tworzący w technologii cyfrowej -
Phil Pham tworzący w technologii cyfrowej -
Zoltan Pogonyi tworzący w technologii cyfrowej -
Jason Porter tworzący w technologii cyfrowej -
Scott Prior tworzący w technologii cyfrowej -
Edward Quintero tworzący w technologii cyfrowej -
Ricardo Ramos tworzący w technologii cyfrowej -
Andrew Russell tworzący w technologii cyfrowej -
Gregory Salter tworzący w technologii cyfrowej -
Nobuteru Sasagawa tworzący w technologii cyfrowej -
Frederic Schmidt tworzący w technologii cyfrowej -
Amy Shepard tworzący w technologii cyfrowej -
Joe Woodward Stevenson tworzący w technologii cyfrowej -
Chris Stoski tworzący w technologii cyfrowej -
Andre Surya tworzący w technologii cyfrowej -
Huai Yuan Teh tworzący w technologii cyfrowej -
Johan Thorngren tworzący w technologii cyfrowej -
Alex Tropiec Jr. tworzący w technologii cyfrowej -
Adrian Tsao tworzący w technologii cyfrowej -
Bruce Vecchitto tworzący w technologii cyfrowej -
Pascale Ville tworzący w technologii cyfrowej -
Patrick Waas tworzący w technologii cyfrowej -
Steve Walton tworzący w technologii cyfrowej -
David Washburn tworzący w technologii cyfrowej -
Talmage Watson tworzący w technologii cyfrowej -
Gregory Weiner tworzący w technologii cyfrowej -
Dan Wheaton tworzący w technologii cyfrowej -
John Whisnant tworzący w technologii cyfrowej -
Finlay Hogg tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce) -
Maggie Oh tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce) -
Abu Thahir tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce) -
Richard Wardlow tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce) -
Kai Woytke tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Arrias
kaskader
-
Matt Baker
kaskader
6.0
Ben Hernandez Bray
kaskader
6.0
Bob Brown
kaskader
-
Joe Bucaro III
kaskader
7.0
Richard Bucher
kaskader
-
Hal Burton
kaskader
6.0
Chris Carnel
kaskader
-
Mark Chapman kaskader -
Mark Chavarria kaskader -
Jorge Cisneros kaskader -
Norm Compton kaskader -
Paul Crawford kaskader -
Clay Cullen
kaskader
-
John T. Cypert kaskader -
Jeffrey J. Dashnaw
kaskader
6.5
Keith Splinter Davis kaskader -
Kevin Derr
kaskader
-
Dino Dos Santos kaskader -
Tom Elliott kaskader -
Annie Ellis
kaskader
8.0
Travis Fienhage kaskader -
Christian J. Fletcher
układacz
-
Clay Donahue Fontenot
kaskader dublujący: Terrence Howard
6.0
Richie Gaona kaskader -
Mark Ginther układacz -
Glenn Goldstein
kaskader
-
Tad Griffith
kaskader
6.0
Michael Hansen układacz -
Riley Harper
kaskader
7.0
Rosine 'Ace' Hatem
kaskader
-
Freddie Hice
kaskader
7.0
Steve Holladay
kaskader
-
David Hugghins
układacz
-
Kevin L. Jackson
układacz
-
Joost Janssen kierowca -
Brandon Johnson kaskader -
Ross A. Jordan kaskader -
Shawn Kautz układacz -
Krisztian Kery
kaskader
-
Anthony Kramme kaskader -
Mark Kubr
kaskader
-
Theo Kypri
kaskader
-
David William Major układacz -
Anthony Martins
kaskader
-
Chris Palermo
kaskader
6.0
J.J. Perry
kaskader
-
John Pohmisano kaskader -
Chad Randall
kaskader
-
Tim Rigby
koordynator kaskaderów
-
J.C. Robaina kaskader -
Mario Roberts
kaskader
-
Mic Rodgers
kaskader
5.0
Jason Rodriguez
kaskader
-
Thomas Rosales Jr.
kaskader
7.0
Gilbert Rosales kaskader -
Laurence Todd Rosenthal kaskader -
Mike Rufino
kaskader
-
Michael Runyard kaskader -
David Schultz układacz -
Todd Shoebotham układacz -
Ray Siegle
kaskader
-
Brian Simpson
kaskader
-
Paul Sklar
kaskader
-
Cain Smead kaskader -
Doug Snively układacz -
Craig Stecyk kaskader -
Tim Trella
kaskader
-
Mark Aaron Wagner
kaskader
6.0
Aaron Walters układacz -
Victor Winters-Junco kaskader -
Keith Woulard koordynator kaskaderów (druga ekipa) -
Alvin Zalamea
kaskader
-
Michael Hansen kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Reid Harper kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Vladimir Kubr kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Kevin Larson kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Leonardo Leon kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Ava Rose Williams kaskader (niewymieniony w czołówce) -