Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jacek Bromski |
6,5
|
|
Marzena Wardzyk
(drugi reżyser)
|
||
Katarzyna Rybka
(drugi reżyser)
|
||
Hubert Koprowicz
(drugi reżyser)
|
||
Dorota Ignatjew
(drugi reżyser)
|
||
Małgorzata Adamska
(drugi reżyser)
|
||
Małgorzata Wosiek
(asystent)
|
||
Marcin Cygal
(asystent)
|
||
Monika Zalewska
(współpraca)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jacek Bromski |
6,5
|
|
Oriana Kujawska
(współpraca)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jacek Bromski
producent
|
6,5
|
|
Tadeusz Chmielewski
producent
|
7,6
|
|
Włodzimierz Otulak
producent
|
||
Jan Włodarczyk
producent wykonawczy
|
||
Tadeusz Dorda
współproducent
|
||
Włodzimierz Niderhaus
współproducent
|
||
Ewa Jastrzębska
kierownik produkcji
|
||
Adela Bednarska
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Agnieszka Bednarczyk
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Wojciech Solarz
Marian Cielęcki
|
7,2
|
|
Agata Kryska
Luśka, córka komendanta
|
||
Emilian Kamiński
Józef "Żuraw" Czapla vel Jerzy Bocian
|
7,3
|
|
Małgorzata Sadowska
Halinka Struzikowa
|
||
Krzysztof Dzierma
Ks. Antoni, proboszcz w Królowym Moście
|
||
Andrzej Zaborski
Henryk Wołkołycki, komendant policji w Królowym Moście
|
7,1
|
|
Aleksander Skowroński
Ignacy, ogniomistrz, ojciec komendanta
|
||
Mieczysław Fiodorow
Mieczysław, burmistrz Królowego Mostu
|
||
Łukasz Simlat
Stasio, oficer CBŚ
|
7,3
|
|
Zbigniew Konopka
Waldek, oficer CBŚ
|
7,1
|
|
Eliza Krasicka
Jadźka, żona komendanta
|
||
Alicja Bach
Ratajowa, gospodyni księdza proboszcza
|
||
Jan Wieczorkowski
Witek Naliwajko
|
7,0
|
|
Irina Lachina
Marusia Naliwajko, żona Witka
|
||
Małgorzata Płońska
Burmistrzowa
|
4,0
|
|
Adam Zieleniecki
Adam, policjant w Królowym Moście
|
||
Adam Dzienis
Rysiek, policjant w Królowym Moście
|
7,0
|
|
Krzysztof Pilat
Polesiuk, policjant w Królowym Moście
|
||
Paweł Szymański
Boguś, policjant w Królowym Moście
|
||
Ewa Makomaska
Oliwia
|
||
Babiker Artoli
Masselli
|
||
Janusz Wituch
Jan Maj, geodeta
|
||
Robert Talarczyk
Buncol, kapitan CBŚ
|
8,0
|
|
Marian Krawczyk
Dowbój, nadinspektor
|
||
Maria Mamona
Cielęcka, matka Mariana
|
6,9
|
|
Jerzy Zygmunt Nowak
Siemieniuk
|
6,5
|
|
Piotr Damulewicz
Batiuszka
|
||
Magdalena Kiszko-Dojlidko
Zakonnica
|
||
Edyta Łukaszewicz-Lisowska
Zakonnica
|
6,0
|
|
Grażyna Kozłowska
Zakonnica
|
||
Monika Zaborska-Wróblewska
Dzidzia, fryzjerka
|
||
Agnieszka Sobolewska
Stenia, fryzjerka
|
||
Marek Cichucki
Strażak
|
||
Ignacy Lewandowski
Józuś, kościelny
|
||
Leon Kryska
Dziecko Luśki
|
||
Barbara Torzewska
Dzidka, sekretarka burmistrza
|
||
Artur Krajewski
Sławek, kierowca
|
||
Ryszard Doliński
Śliwiak
|
||
Iwona Szczęsna
Jola, córka burmistrza
|
||
Krzysztof Pyziak
Ziółkowski, kierowca
|
||
Franciszek Utko
Lekarz
|
||
Alicja Butkiewicz
Szeptucha
|
||
Danuta Bach
Maciejowa
|
||
Antoni Barłowski
Człowiek w kasku
|
7,0
|
|
Stanisław Melski
Płk Skurski
|
||
Henryk Błażejczyk
Pietuch
|
||
Marek Kasprzyk
Mjr Kompała, wykładowca w szkole policyjnej
|
||
Jan Hencz
Gen. Świteź, wykładowca w szkole policyjnej
|
||
Stanisław Biczysko
Mjr Ryś
|
||
Adam Biedrzycki
Kierowca (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Bogdan Kalus
Muzyk w kościele (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ryszard Lenczewski |
6,5
|
|
Andrzej Ścibiorek
(pomoc techniczna)
|
||
Andrzej Ciechomski
(pomoc techniczna)
|
||
Henryk Wingert
(pomoc techniczna)
|
||
Stefan Fliski
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Henri Seroka |
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Małgorzata Obłoza |
7,0
|
|
Renata Gałuszka
(asystent)
|
||
Beata Pietranik
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Wojciech Mrówczyński |
6,0
|
|
Waldemar Makuła
(asystent)
|
||
Marcin Drabiński
(digital intermediate)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Marcin Nałęcz-Niesiołowski
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Beata Matuszczak
charakteryzator
|
||
Patrycja Puławska
charakteryzator (asystent)
|
||
Antonina Pawluczuk
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Marian Zawaliński
scenograf
|
6,0
|
|
Magda Widelska
dekorator wnętrz
|
6,0
|
|
Mateusz Łazuka
rekwizytor
|
||
Marek Rażniewski
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jan Freda
dźwięk
|
||
Daniel Sikorski
mikrofoniarz
|
||
Dariusz Maciejewski
mikrofoniarz
|
||
Henryk Zastróżny
efekty dźwiękowe
|
||
Dariusz Zastróżny
efekty dźwiękowe
|
||
Piotr Lasota
efekty dźwiękowe
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ryszard Lenczewski
operator kamery
|
6,5
|
|
Michał Stajniak
operator kamery
|
||
Tomasz Gradowski
mistrz oświetlenia
|
||
Robert Carek
oświetlenie
|
||
Cezary Czyż
oświetlenie
|
||
Jakub Sierputowski
oświetlenie
|
||
Ryszard Janikowski
koordynator kaskaderów
|
||
Zbigniew Świderski
kaskader
|
||
Tomasz Lipiński
kaskader
|
||
Michał Derlicki
kaskader
|
||
Andrzej Kociubiński
kaskader
|
||
Ryszard Lenczewski
fotosista
|
6,5
|
|
Michał Stajniak
fotosista
|
||
Krzysztof Ciołkowski
operator kamery (asystent)
|
||
Michał Grabski
operator kamery (asystent)
|
||
Marcin Nowak
operator kamery (asystent)
|
||
Kamil Ciołkowski
operator kamery (asystent)
|
||
Emil Ciołkowski
operator kamery (asystent)
|
||
Piotr Kuik
operator kamery (asystent)
|
||
Ewa Chudzik
kolorysta
|
||
Aleksandra Kraus
kolorysta
|
Pozostałe
Proszę czekać…