Wierna

5,6
Ziemią targają niepokoje. W tej sytuacji dwoje bohaterów filmu Tris i Cztery jest zmuszonych uciekać. Przekraczają granicę wyznaczającą teren wielkiej metropolii Chicago i przedostają się do zupełnie obcego im świata ukrywanego przez system. Po raz pierwszy w swoim życiu opuszczają rodzinę i jedyne miejsce, które dotąd znali. Tylko w ten sposób mogą bowiem ocalić ludzkość od zagłady i zniszczyć dyktaturę. To, co zastają po drugiej stronie, przechodzi jednak ich najśmielsze wyobrażenia. Poznanie szokującej prawdy o otaczającym ich świecie, skłania do refleksji i weryfikacji swoich dotychczasowych zapatrywań i wyborów. Tris i Cztery muszą błyskawicznie podjąć decyzję, komu mogą zaufać, kiedy rozpętuje się okrutna wojna. Czeka ich ostateczna walka o cały świat, o siebie, o miłość.
Pozostałe zwiastuny
Komentarze do filmu 11
JakubWyklety 4

Momentami jest niedorzeczny, czasem nieudolny nawet we wtórności, do tego realizacja wygląda bardzo tanio, ale co się będę. Książka jest gorsza.

MJ_MARTINO 6

Animacje trochę słabe tych bąbelków ;)
Ale wydaje mi się że to będzie najlepsza część fabularna bo i kończąca serie.

MJ_MARTINO MJ_MARTINO 6

Sam sobie odpowiem i powiem że tak fabularnie najlepiej wypada z 2 pozostałych części.
Dobrze się oglądało, film przez całe 120min trzyma poziom, mało jest rzeczy do których mógłbym się przyczepić.
6.5/10
Jak ktoś lubi SF to w tej części jest go najwięcej co mnie ucieszyło :D
Końcówkę mogli by ciut lepiej dopracować, no ale i tak wyszło nie najgorzej :)

EpicKama_14 6

Często 3 cześć jest słaba i tak tutaj mamy ale jakoś daje rade 👊

Elizabeth_Linton 5

Najgorsza część serii, w której rażą słabe efekty specjalne i głupiutka fabuła. Szkoda pierwsza część była naprawdę bardzo fajna, druga już gorsza a na tą chyba brakło funduszy.

Khaosth 5

Tempo niezłe, efekty i design też, bohaterowie niestety nadal płascy, a fabuła de facto stoi w miejscu podmieniając tylko wrogów z zachowaniem jaskrawego podziału stron

Więcej informacji

Proszę czekać…