Nocny pościg 2015

Run All Night

Pochodzący z Brooklynu gangster i niezawodny płatny zabójca Jimmy Conlon (Liam Neeson), niegdyś znany jako Grabarz, najlepsze lata ma już za sobą. 55-letniego mężczyznę, przez lata najlepszego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire’a (Ed Harris), prześladują grzechy przeszłości. Przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu też… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Zwiastuny Zobacz wszystkie 5 zwiastunów

Zdjęcia Zobacz wszystkie 51 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Liam Neeson
jako Jimmy Conlon
Genesis Rodriguez
jako Gabrielle
Joel Kinnaman
jako Mike Conlon
Vincent D'Onofrio
jako Harding, detektyw
Boyd Holbrook
jako Danny Maguire
Ed Harris
jako Shawn Maguire
Common
jako Pan Price
Beau Knapp
jako Kenan Boyle
Holt McCallany
jako Frank
Patricia Kalember
jako Żona Shawna
Bruce McGill
jako Pat Mullen

Fabuła

Pochodzący z Brooklynu gangster i niezawodny płatny zabójca Jimmy Conlon (Liam Neeson), niegdyś znany jako Grabarz, najlepsze lata ma już za sobą. 55-letniego mężczyznę, przez lata najlepszego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire’a (Ed Harris), prześladują grzechy przeszłości. Przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu też po piętach zawzięty detektyw (D'Onofrio). Wydaje się, że ostatnimi czasy Jimmy może znaleźć pocieszenie jedynie, zaglądając do kieliszka. Kiedy jednak jego syn Mike (Joel Kinnaman), z którym od dawna nie utrzymywał kontaktów, staje się celem, Jimmy musi dokonać wyboru pomiędzy przestępczą rodziną, do której dołączył, a swoją własną, którą porzucił wiele lat temu. Mike musi uciekać, a Jimmy ma tylko jedną szansę odpokutowania za błędy przeszłości. Chce uchronić syna przed losem, który jak sądzi, pisany jest i jemu samemu... czyli przed znalezieniem się po niewłaściwej stronie lufy pistoletu. W obliczu niebezpieczeństwa Jimmy musi w ciągu jednej nocy podjąć decyzję, komu jest winien swoją lojalność i przekonać się, czy wreszcie uda mu się wszystko naprawić. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Dramat, Kryminał, Thriller
Słowa kluczowe
przemoc, relacja ojciec-syn, płatny morderca, tłum

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2015-04-17 (kino), 2015-03-11 (świat), 2015-08-21 (dvd)
Dystrybutor
Warner Bros.
Wytwórnia
Energy Entertainment
Vertigo Entertainment
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
The All Nighter (USA) (tytuł roboczy)
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
114 minut
Budżet
50 000 000 USD

Wiadomości zobacz wszystkie 8 wiadomości

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 4

Barbarka88Rz

Nieszczególnie przypadł mi do gustu choć to kawał naprawdę bardzo dobrego kina akcji – Mam mieszane uczucia, od strony artystycznej nie mam mu nic do zarzucenia, chyba po prostu charyzmatyczny i męski Liam Nesson nie pasował mi do tej roli – służalczego i miękkiego alkoholika. Z drugiej strony, w chwili próby potrafi stanąć na nogi i stać się bezlitosną maszyną do zabijania, co jest równie dziwne skoro tyle lat pozostawał poza obiegiem i bez treningu.

Ogólnie film jest ciekawy i w porządku, 7/10

Mrozikos667 6

Chciałbym lubić bardziej, ale to najsłabsze dokonanie duetu JCS-LN: odpowiednio ponure i z dobrą obsadą, ale też podziurawione i niepotrzebnie efekciarskie.

i_darek1x 4

Dostateczny ! – Szału nie ma ! Dziatki polują na siebie …;)

JakubWyklety 6

Tym razem synek, pragnący wieść życie normalsa, wplątany w Grzechy Ojców. Ciężka dola siwiejących bohaterów akcji z ich miłującą pokój dziatwą.

Współtworzą