Human Traffic 1999

Film

Human Traffic opowiada o życiu i miłości pięciorga przyjaciół – Jipa (John Simm), Lulu (Lorraine Pilkington), Koopa (Shaun Parkes), Niny (Nicola Reynolds) i Moffa (Danny Dyer), którzy w weekendy w pubach i klubach rekompensują sobie ciężką pracę w tygodniu. Jim i Lulu mają problemy emocjonalne. Jim martwi się, że… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
John Simm
jako Jip
Shaun Parkes
jako Koop
Nicola Reynolds
jako Nina
Danny Dyer
jako Moff
Dean Davies
jako Lee
Peter Albert
jako Eric, wujek Lulu
Jan Anderson
jako Karen Benson
Terence Beesley
jako Ojciec Moffa
Sarah Blackburn
jako Była dziewczyna Jipa
Anne Bowen
jako Babcia Moffa
Neil Bowens
jako Portier w azylu

Human Traffic opowiada o życiu i miłości pięciorga przyjaciół – Jipa (John Simm), Lulu (Lorraine Pilkington), Koopa (Shaun Parkes), Niny (Nicola Reynolds) i Moffa (Danny Dyer), którzy w weekendy w pubach i klubach rekompensują sobie ciężką pracę w tygodniu. Jim i Lulu mają problemy emocjonalne. Jim martwi się, że niepowodzenia łóżkowe spowodowane zbyt dużą ilością zażywanych narkotyków doprowadzą go do trwałej impotencji. Chłopcy Lulu takich problemów nie mają, szczególnie wtedy, gdy Lulu nie ma w pobliżu. Stosunki pomiędzy Koopem a Niną układają się świetnie, pomijając fakt, że Koop podejrzewa Ninę, iż śpi z każdym napotkanym chłopakiem. Moff to kwintesencja trudnego dziecka – zaopatruje przyjaciół w drugi i jest na najlepszej drodze do uzależnienia. Anonimowy

Gatunek
Dramat, Komedia, Muzyczny, Obyczajowy
Słowa kluczowe
przyjaźń, zazdrość, choroba psychiczna, nagość zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2000-05-12 (kino), 1999-06-04 (świat), 2001-04-26 (dvd)
Dystrybutor
Tantra
Kraj produkcji
Wielka Brytania, Irlandia
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
99 minut
Budżet
2 200 000 GBP
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Pressbook

Możliwe spoilery Sylwetki twórców — JUSTIN KERRIGAN (reżyser i scenarzysta) Urodzony w 1974 roku w Cardiff. Kinem zainteresował się po obejrzeniu "Gwiezdnych wojen" George'a Lucas. Do czasu pierwszego kontaktu z kamerą zafascynowany malarstwem. - Mój kumpel miał małą kamerę. Któregoś dnia zaczęliśmy się nią bawić i kręcić wszystko dookoła. Od razu zapałałem do niej uczuciem. Malując obrazy, możesz... zobacz więcej

Komentarze do filmu 11
Adrenochrom

Znakomite ukazanie kultury klubowej, tzw. zjawiska clubbingu oraz "paranoi " po narkotykowych głównych bohaterów. Kto ćpał ten wie.

rudeez 7

niby o ćpaniu, ruchaniu i imprezach, a tak naprawdę o przyjaźni dobrych (sic) dzieciaków. dobrze uchwycony klimat, dużo zabawy formą, wyszło całkiem nieźle.

Chemas 10

Ten film mogę oglądać non stop, Idealne dobranie scenariusza muzyki i luzu. Kerrigan jesteś mistrzem

Siwy1984 Chemas

@Chemas
Jeśli lubisz takie klimaty to obejrzyj sobie to :
https://fdb.pl/film/159043-pod-wplywem
Nie pożałujesz, Naprawdę POLECAM!

Chemas Siwy1984 10

@Siwy1984 dzięki wielkie za polecenie. Obejrzę na pewno. Mocno mnie tylko zdziwiła obecność Tima Curry w tym filmie. Ciekawe.

Siwy1984 Chemas

@Chemas
Mniej jest komedii za to więcej akcji, muzyka identyczna jak w "Human Traffic", kilka kawałków jest chyba nawet tych samych w obu filmach.

Chemas Siwy1984 10

@Siwy1984 już jestem namówiony :) tylko jeszcze sam film trzeba znaleźć

fang 9

odbicie melanżu w lustrze – był taki czas…:) tak wygląda wyglądał wypad pewnych ludzi:) mistrzowska muzyka i klimat- oglądając film jeteś w środku:) plus taki ze nie masz kaca,,rewelacja!!!!!!!!!

aristosek 7

Momenty były? Były, np: poimprezowe wyznania i muzyczny wschód słońca nad Cardiff: youtu.be/DCM23J21L48 z zsamplowanym przez 'Orbital' sopranem Emily Van Evera.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
tompawel
186 pkt.
2
A_Biel
93 pkt.
3
jacks
92 pkt.
4
carmin
48 pkt.
5
ProZak
24 pkt.
7
marcin1808
8 pkt.
8
Redox
5 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…