Pozostawieni 2014-2017

The Leftovers

Nowy serial HBO Pozostawieni powstał na motywach bestsellerowej książki Toma Perrotty pt. The Leftovers. Kiedy nagle znika 2% ludności, ci, którzy pozostali, starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Akcja serialu rozpoczyna się trzy lata później, kiedy ludzie nadal odczuwają skutki niewytłumaczalnego zniknięcia.… zobacz więcej

Reżyseria
,
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

  • 3 sezony
Sezony
Lata
Justin Theroux
jako Kevin Garvey
Christopher Eccleston
jako Matt Jamison
Carrie Coon
jako Nora Durst
Amy Brenneman
jako Laurie Garvey
Margaret Qualley
jako Jill Garvey
Ann Dowd
jako Patti Levin
Liv Tyler
jako Meg Abbott
Amanda Warren
jako Lucy Warburton
Chris Zylka
jako Tom Garvey
Emily Meade
jako Aimee
Frank Harts
jako Dennis Luckey
Michael Gaston
jako Dean

Nowy serial HBO Pozostawieni powstał na motywach bestsellerowej książki Toma Perrotty pt. The Leftovers. Kiedy nagle znika 2% ludności, ci, którzy pozostali, starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Akcja serialu rozpoczyna się trzy lata później, kiedy ludzie nadal odczuwają skutki niewytłumaczalnego zniknięcia. Trudno im odciąć się od tego, co się wydarzyło. Producentami serialu są Damon Lindelof (laureat Emmy® za Lost: Zagubieni) oraz uznany powieściopisarz i scenarzysta Tom Perrotta (nominowany do Oscara® za Małe dzieci). W dziesięcioodcinkowym serialu w roli głównej występuje Justin Theroux jako Kevin Garvey, szeryf, ojciec dwójki już prawie dorosłych dzieci, próbujący zachować pozory normalności w tej nietypowej sytuacji. opis dystrybutora

Gatunek
Dramat, Fantasy
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2014-06-29 (świat), 2015-11-20 (dvd)
Wytwórnia
Warner Bros. Television
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
odc.: 60 minut
Wiadomości 6
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 9
Levi 9

S1-9/10 S2-9/10 Żal zmiany intra w S2.S3-7 niepotrzebny ale dobry wszystko powinno się zakończyć na dwóch sezonach.Za mądry dla 95 % populacji filmweba.

Garret_Reza_fdb 10

http://tiny.pl/gjn4x Miniatura w miniaturze. Historia jednego człowieka nigdy nie jest historią jednego człowieka.

Pauleta 8

Sez. I – 7+, Sez. II – 8, Sez. III – 9. Ale niesamowity i ryzykowny kierunek obrał w finałowym sezonie i co najlepsze, to działa. Fenomen.

Beznickowy 10

Mistrzostwo – Po sukcesie "Zagubionych" to przeważnie J.J. Abramsa wymieniano jako głównego ojca tego serialu. Ale po latach Lindelof udowadnia bez kogo to nie byłaby ta sama produkcja. Kiedy Abrams hurtowo produkuje kolejne anulowane seriale, Lindelof każe na swój czekać kilka dobrych lat.

"Pozostawieni" to niezwykła historia o rozpadającej się rodzinie, o zagubieniu, o bólu, o poszukiwaniu nawet nie szczęścia, ale stanu wewnętrznego, w którym nie będzie odczuwać się nieustającego smutku.

Finał sezonu nie rozczarowuje, a sceny Kevina z ojcem i Patti, Kevina odczytującego fragment Biblii, Kevina z Wayne’em to mistrzostwo. Justin Theroux rewelacja. Reszta też na wysokim poziomie. Polecam!!!

ferhin2 Beznickowy 8

mistrzostwo w swoim gatunku. początkowo dziwny serial przekształca się w dramat wyjątkowy. rewelacyjnie nakręcony, rewelacyjnie zagrany. POLECAM.

Beznickowy 10

Wybitne dzieło – W zasadzie nie lubię odcinków retrospektywnych, ale "Pozostawieni" są wyjątkiem. Myślę, że więcej odpowiedzi w tym sezonie już nie dostaniemy. Ten odcinek wyjaśnił dlaczego rodzina, w której nikt nie zniknął, ulega niemal całkowitej (auto)destrukcji.

Rzadko wypowiadam się na temat tego serialu, bo każdy odcinek to dla mnie ogromne przeżycie i trudno po seansie zebrać myśli. Przy niektórych scenach w każdym odcinku aż się łezka w oku kręci, zwłaszcza gdy wtóruje temu muzyka Richtera. Dopiero dziewiąty okazał się najmniej niejednoznaczny i dlatego postanowiłem coś napisać.

Dla mnie jest to coś więcej niż serial. Jeśli dusza, tak jak ciało, czuje głód, to "Pozostawieni" karmią moją do syta. Blisko dziesięć lat trzeba było czekać, aż HBO poda swoim widzom tak ambitną produkcję. Cieszę się, że tak samo jak w przypadku "Sześć stóp pod ziemią" odcinek "Pozostawionych" nie kończy się wraz z rozpoczęciem napisów końcowych.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Bluejohn_26
63 pkt.
2
Czejen71
14 pkt.
3
jacks
12 pkt.
4
Beznickowy
8 pkt.
5
Lamper
6 pkt.
7
fantasta
6 pkt.
8
Redox
2 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…