Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Hoffman | ||
Inti Carboni
(asystent)
|
||
Manolita Cipparrone
(asystent)
|
||
Simon Emanuel
(asystent)
|
||
Gerry Gavigan
(asystent)
|
||
Paolo Merosi
(asystent)
|
||
Paul Taylor
(asystent)
|
||
Garth Craven
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Sergio Ercolessi
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Michael Hoffman | ||
William Shakespeare
(sztuka „Sen nocy letniej”)
|
9,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Michael Hoffman
producent
|
||
Leslie Urdang
producent
|
||
Nigel Goldsack
współproducent
|
||
Ann Wingate
współproducent
|
||
Arnon Milchan
producent wykonawczy
|
||
Fabiomassimo Dell'Orco
kierownik produkcji
|
||
Erik Paoletti
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Marco Valerio Pugini
nadzorca produkcji
|
||
Mona Bernal
koordynator produkcji
|
||
Elena Zokas
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Anna Friel
Hermia
|
||
Calista Flockhart
Helena
|
||
Christian Bale
Demetrius
|
8,4
|
|
Dominic West
Lysander
|
6,9
|
|
Stanley Tucci
Puck
|
7,8
|
|
Michelle Pfeiffer
Titania
|
7,9
|
|
Rupert Everett
Oberon
|
6,7
|
|
Kevin Kline
Bottom
|
7,3
|
|
David Strathairn
Theseus
|
7,2
|
|
Sophie Marceau
Hippolyta
|
7,5
|
|
Roger Rees
Peter Quince
|
||
Bernard Hill
Egeus
|
7,1
|
|
Bill Irwin
Tom Snout
|
||
Sam Rockwell
Francis Flute
|
7,5
|
|
John Sessions
Philostrate
|
||
Gregory Jbara
Snug
|
||
Robin Wright
Pani Bottom
|
7,0
|
|
Max Wright
Robin Starveling
|
7,2
|
|
Deirdre Harrison
Wróżka
|
||
Annalisa Cordone
Pajęczyna
|
||
Paola Pessot
Mustardseed
|
||
Solena Nocentini
Moth
|
||
Flaminia Fegarotti
Peaseblossom
|
||
Valerio Isidori
Mistrz Antonio
|
||
Daniele Finizio
Niebezpieczny chłopak
|
||
Damiano Salvatori
Niebezpieczny chłopak
|
||
Chomoke Bhuiyan
Zmienny chłopak
|
||
Nathalie Van Ravenstein
Elfia muzyczka
|
||
Venera Torti
Elfia muzyczka
|
||
Xenia F. Wilson
Elfia muzyczka
|
||
Veronica Del Chiappa
Elf
|
||
Monica La Vezzari
Elf
|
||
Cristina Guglielmino
Elf
|
||
Alessandra Monti
Elf
|
||
Anna Cirigliano
Elf
|
||
Chiara Stampone
Nimfa
|
||
Chiara Conti
Nimfa
|
||
Valentina Sciarrini
Nimfa
|
||
Alessandra Carbone
Nimfa
|
||
Sabrina Marazzi
Karzeł z pantomimy
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Oliver Stapleton
(kierownik zdjęć)
|
6,0
|
|
Tommaso Mele
(główna pomoc techniczna)
|
||
Claudio Del Gobbo
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Simon Boswell | ||
Kostiumy | Ocena | |
Gabriella Pescucci | ||
Montaż | Ocena | |
Garth Craven | ||
Giorgio Conti
(asystent)
|
||
Daniel Craven
(asystent)
|
||
Simeon Hutner
(asystent)
|
||
Tara McKinley
(asystent)
|
||
Liberata Zocchi
(asystent)
|
||
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jo Allen
charakteryzator
|
||
Lynda Armstrong
charakteryzator
|
||
Belinda Hodson
charakteryzator
|
||
Melissa Lackersteen
charakteryzator
|
||
Karina Morrison
charakteryzator
|
||
Trefor Proud
charakteryzator
|
||
Claudia Schone
charakteryzator
|
||
Alfredo Tiberi
charakteryzator
|
||
Ronnie Specter
charakteryzator osobisty
|
||
Paul Engelen
projektant makijażu
|
||
Betty Glasow
fryzjer
|
||
Carla Indoni
fryzjer
|
||
Catherine Leblanc
fryzjer
|
||
Christine Leostic
fryzjer
|
||
Marina Marin
fryzjer
|
||
Jacqueline Stuffel
fryzjer
|
||
Elizabeth Lewis
fryzjer (asystent)
|
||
Carol Hemming
projektant fryzur
|
||
Scenografia | Ocena | |
Luciana Arrighi
scenograf
|
||
Maria-Teresa Barbasso
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Andrea Gaeta
dyrektor artystyczny
|
||
Gianni Giovagnoni
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Ian Whittaker
dekorator wnętrz
|
||
Alessandra Querzola
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Arthur Wicks
główny rekwizytor
|
||
Mark Fruin
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Fabrizio Marotta
rekwizytor (asystent)
|
||
Gabriele Poli
rekwizytor (asystent)
|
||
Alessio Schenone
rekwizytor (asystent)
|
||
Iolando Rocchetti
główny architekt
|
||
Carlo Avvisato
konstruktor dekoracji
|
||
Sebastiano Murer
konstruktor dekoracji
|
||
Marcellino Nolfo
konstruktor dekoracji
|
||
Paolo Morales
scenopis obrazkowy
|
||
Paolo Cameli
malarz
|
||
Palmiro Aloi
stolarz
|
||
Antonio Amato
stolarz
|
||
Romano di Chio
stolarz
|
||
Paolo Marasciulo
stolarz
|
||
Paolo Turco
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Susumu Tokunow
operator dźwięku
|
||
Lora Hirschberg
mikser ponownego nagrania
|
||
Tom Johnson
mikser ponownego nagrania
|
||
Jurgen Scharpf
technik miksu
|
||
Frank E. Eulner
nadzorujący montaż dźwięku
|
7,0
|
|
Dennie Thorpe
imitator dźwięku
|
||
Jana Vance
imitator dźwięku
|
||
Tony Eckert
mikser imitacji
|
||
Sandina Bailo-Lape
montaż imitacji
|
||
Ethan Van der Ryn
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Sara Bolder
montaż dialogów
|
||
Jessica Bellfort
montaż dialogów (asystent)
|
||
Steve Slanec
montaż dialogów (asystent)
|
||
Robin Urdang
nadzorca muzyki
|
||
Paul Rabjohns
montaż muzyki
|
||
Robert Randles
montaż muzyki
|
||
Ling Ling Li
montaż muzyki (asystent)
|
||
Carl Fischer
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Renato Agostini
efekty specjalne
|
||
Danilo Bollettini
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Gastone Callori
efekty specjalne
|
||
Franco Ragusa
technik
|
7,0
|
|
Antonio Corridori
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Daniel Acon
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Lora Kennedy
dobór obsady
|
||
Shaila Rubin
dobór obsady
|
||
Kristy Sager
dodatkowy dobór obsady
|
||
Mike Proudfoot
operator kamery
|
||
Ian McMillan
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Marcello Montarsi
operator kamery (druga ekipa)
|
||
David Morgan
operator kamery (asystent)
|
||
Antonello Emidi
operator kamery (asystent)
|
||
Adriano Giannini
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Alessandro Sambuco
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Emiliano Topai
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Marco Pieroni
operator steadicam
|
||
Mario Tursi
fotosista
|
||
Patrick Bramucci
oświetlenie
|
||
Alex Scott
oświetlenie
|
||
Alessio Bramucci
elektryk
|
||
Flavio Bramucci
elektryk
|
||
Simone Bramucci
elektryk
|
||
Franco Caporale
elektryk
|
||
Alessandro Cardelli
elektryk
|
||
Giorgio Antonini
kaskader
|
||
Vania Cassano
kaskader
|
||
Katia Crispino
kaskader
|
||
Alessandro Novelli
kaskader
|
||
Mimi Munn
dubler
|
||
Massimo Cecchini
elektryk
|
||
Marco Contaldo
elektryk
|
||
Roberto De Angelis
prowadzący ostrość
|
||
Giovanni Galasso
elektryk
|
||
Antonio Gasbarini
elektryk
|
||
Francesca Cingolani
menedżer obiektów zdjęciowych (druga ekipa)
|
Pozostałe
Proszę czekać…