Agent z przypadku 2001

Dak miu mai shing

W filmie "Agent z przypadku" Jackie Chan, mistrz wschodnich sztuk walki wciela się w postać sprzedawcy sprzętu sportowego. Pewnego dnia odkrywa swoją prawdziwą tożsamość. Jadąc na spotkanie z ojcem, którego nigdy nie znał, wplątuje się w sieć tajemniczych zdarzeń i wypadków, które tylko on potrafi rozwikłać. W ciągu jednego… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Jackie Chan
jako Buck Yuen
Eric Tsang
jako Many Liu
Vivian Hsu
jako Yong
Min Kim
jako Carmen Wong
Hsing-kuo Wu
jako Lee Sang-Zen
Murat Yilmaz
jako Celik
Alfred Cheung
jako Cheung, prawnik
Lillian Ho
jako Candice
Tat-Ming Cheung
jako Tsui
Vincent Kok
jako Ruszający się pracownik
Poon Hang Sen
jako Bogacz
Paulyn Sun
jako Żona bogacza

Fabuła

W filmie "Agent z przypadku" Jackie Chan, mistrz wschodnich sztuk walki wciela się w postać sprzedawcy sprzętu sportowego. Pewnego dnia odkrywa swoją prawdziwą tożsamość. Jadąc na spotkanie z ojcem, którego nigdy nie znał, wplątuje się w sieć tajemniczych zdarzeń i wypadków, które tylko on potrafi rozwikłać. W ciągu jednego dnia zwyczajny facet staje się nadzwyczajnym agentem. [opis dystrybutora] Anonimowy

Gatunek
Komedia, Akcja, Thriller

Szczegóły

Premiera
2001-01-18 (świat), 2003-03-27 (dvd)
Wytwórnia
Golden Harvest Company
Panfilm
Kraj produkcji
Hongkong
Inne tytuły
Te wu mi cheng (Hongkong)
The Accidental Spy (tytuł międzynarodowy)
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
84 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 4

Khaosth 6

Twórcy chyba sami do końca nie wiedzieli czy kręcą film zabawny, czy na serio. Za to Jackie Chan i jego choreografie standardowo pierwszorzędne!

Camizi 6

Pod względem fabuły chyba jeden z gorszych filmów z Jackiem Chanem. Historia praktycznie się nie klei, ale może to wina tego, że emitowana u nas wersja jest o 20 minut krótsza od oryginalnej i coś mi się widzi, że chyba wycięto za dużo. Ale i tak się fajnie ogląda, bo pomysłów na ciekawe akrobacje połączone z niezłym humorem nigdy Chanowi nie brakowało, i tak jest tym razem, choć fakt faktem jest masa lepszych filmów z tym aktorem.

pablo75 7

7/10 – Filmy z J.Chan’em trzeba po prostu lubić,ponieważ wszystkie są robione monotematycznie i niektórym się to może z tego powodu nie podobać.

PaaBaa 9

Bardzo dobry – Jak większość filmów z Jackie Chan’em bardzo zabawny film :)

Współtworzą