Westworld 7.6

Dwóch gości nowoczesnego parku rozrywki w poszukiwaniu przygody udaje się na Dziki zachód. Park Westworld jest zaludniony przez roboty mające imitować życie w czasach rzymskich, dzikiego zachodu bądź średniowiecza. Kiedy awarii ulega główny komputer zarządzający parkiem, bohaterowie muszą obronić się przed atakiem zamieszkujących go robotów.

Zgłoś naruszenie Sezon 1: Teaser #1

Komentarze 16

monikawawa 6

Może być ale nie jest tak rewelacyjny jak wynika z ocen. Miejscami jest poprostu nudny, brak mu tego czegoś co trzyma widza w ciągłym napięciu.

Wafel88 8

Serial bardzo mi się podobał, ale niestety czuję po wszystkim niedosyt. Kilka pytań zostaje bez odpowiedzi i czekać będzie trzeba cały rok na następny sezon, aby (lub być może) dostaniemy odpowiedzi. Znając HBO to powstanie więcej pytań, no ale cóż.

Khaosth 8

obejrzanych sezonów – 1 // Wolałbym by 1 sezon był zamkniętą całością. Tempo nie najlepsze, ale za to świetne kreacje aktorskie i ciekawe choć przeciągnięte wąt

Bluejohn_26 7

Zacznę od tego, że Westworld nie był zły i nawet mi się podobał, ale oczekiwania napompowane przez HBO do granic wytrzymałości sprawiły, ze liczyłem na więcej, niż pokazano. W serialu było kilka ciekawych twistów fabularnych, ale jednak nie na tyle szokujących, by choć części z nich nie dało się przewidzieć. Przez większość odcinków miałem pewien niedosyt, dlatego całość oceniam na 7/10.

FatShopen 9

Moja subiektywna opinia jest taka, że to świetny serial. Trochę nierówny jeśli chodzi o dynamikę. W drugiej serii niektóre odcinki sprawiały wrażenie gry na czas (nie do końca wiemy czego chcemy, a coś trzeba zapodać…), ale mi to nie przeszkadzało. Bardzo podoba mi się obsada aktorska, postaci są przekonywujące. Dziur logicznych jest wiele ( nie piszę o nich tutaj, aby nie czynić spoilerów), ale w każdym filmie czy serialu można się do czegoś przyczepić. Wartość dodaną stanowi dla mnie fakt, że po pytaniu: "Widziałaś/Widziałeś Westworld?" odpowiedź zazwyczaj nie zamyka się w "tak" lub "nie" i krótkiej wymianie myśli, tylko otwiera pole do dyskusji… .