Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Miloš Forman |
8,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Jean-Claude Carrière | ||
Miloš Forman |
8,0
|
|
Maralyn Causley
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Saul Zaentz
producent
|
||
Paul Zaentz
producent wykonawczy
|
||
Mark Albela
kierownik produkcji
|
||
Mark Albela
współproducent
|
||
Denise O'Dell
współproducent
|
||
Salvador Yagüe
kierownik produkcji
|
||
Michael Hausman
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Anna Cassina
kierownik produkcji (druga ekipa) (Egipt)
|
||
Gerry Robert Byrne
nadzorca postprodukcji
|
||
Angel Martin
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Javier Bardem
Brat Lorenzo
|
7,5
|
|
Natalie Portman
Alicia / Inés
|
8,1
|
|
Stellan Skarsgård
Francisco Goya
|
7,5
|
|
Randy Quaid
Król Carlos IV
|
7,2
|
|
José Luis Gómez
Tomás Bilbatúa
|
||
Michael Lonsdale
Ojciec Gregorio
|
||
Blanca Portillo
Królowa María Luisa
|
||
Mabel Rivera
María Isabel Bilbatúa
|
||
Unax Ugalde
Ángel Bilbatúa
|
||
Fernando Tielve
Álvaro Bilbatúa
|
||
Simón Andreu
Dyrektor schroniska
|
||
Craig Stevenson
Napoleon Bonaparte
|
||
Scott Cleverdon
Francuski generał
|
||
Carlos Bardem
Francuski pułkownik
|
||
Aurélia Thiérrée
Henrietta Casamares
|
||
Cayetano Martínez de Irujo
Książę Wellington
|
||
Eusebio Lázaro
Wytwórca ram
|
||
Víctor Israel
Mnich
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Javier Aguirresarobe |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
José Nieto | ||
Kostiumy | Ocena | |
Yvonne Blake |
8,0
|
|
Montaż | Ocena | |
Adam Boome | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Susana Sánchez
fryzjer
|
||
Susana Sánchez
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Patrizia von Brandenstein
scenograf
|
||
Eduardo Hidalgo | ||
Emilio Ardura | ||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Vanessa Baker
dobór głosu (Wielka Brytania)
|
||
Brendan Donnison
dobór głosu (Wielka Brytania)
|
||
Phil Bray
fotosista
|
||
Guiomar Alonso
kaskader dublujący: Natalie Portman
|
||
Luis Miguel Arranz
kaskader
|
||
Luismi Arranz
kaskader
|
||
Benito Benitez Crespo
kaskader
|
||
Valentina Burgueño
kaskader
|
||
Ana Cantillo
kaskader
|
||
Carlos Cauto
kaskader
|
||
Sara Delgado
kaskader
|
||
Penelope Fernandez
kaskader
|
||
Eduardo Gago Muñoz
kaskader
|
||
David Garcia Garcia
kaskader
|
||
Eduardo Garcia Garcia
kaskader
|
||
Gabriel Garcia Garcia
kaskader
|
||
Enrique Garcia
kaskader
|
||
Luis M. Gutiérrez Santos
kaskader
|
||
Adrián Gómez
kaskader
|
||
Adolfo Heredia
kaskader
|
||
Gonzalo Hernández
kaskader
|
||
Jorge Huergo
kaskader
|
||
Eugenio Jiménez
kaskader
|
||
Antonio Lemos
kaskader
|
||
Boris Martinez
kaskader
|
6,0
|
|
Fernando Martín Maestas
kaskader
|
||
Fernando Martín Maestro
kaskader
|
||
Jose Maria Mayor
kaskader
|
||
Ilia Miña
kaskader
|
||
Juan Diego Montoya
kaskader
|
||
Emiliano Otegui
kaskader
|
||
Juan Manuel Cabrera Pascual
kaskader
|
||
Miguel Pedregosa
koordynator kaskaderów
|
||
Maria Victoria Perez
kaskader
|
||
Álvaro Quiroga
kaskader
|
||
Victor Rivas
kaskader
|
||
Antonio Salas Sanz
kaskader
|
||
Andres Salgado
kaskader
|
||
Jesús Silva
kaskader
|
||
Manuel Valle
kaskader
|
||
Alberto Zapata
kaskader
|
||
Saray Perez
księgowy (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…