Głębia ciemności

2014

Deep in the Darkness

Film
Doktor Michael Cayle wraz z żoną i córką przeprowadza się do małego miasteczka Ashborough. Jak się wkrótce okazuje miasteczko skrywa mroczny sekret, którym jest plemię humanoidalnych potworów żyjących w okolicznych jaskiniach.
5,1
14
ocen
oceń
film
1 lubi
0 obejrzy
14 obejrzało
Obsada dodaj zobacz obsadę
Sean Patrick Thomas
jako Dr Michael Cayle
Kristen Bush
jako Christine Cayle
Dean Stockwell
jako Phil Deighton
Athena Grant
jako Jessica Cayle
Blanche Baker
jako Pani Zellis
Anthony Del Negro
jako Tyler Deighton
Cara Loften
jako Lauren Hunter
Ron Komora
jako Szeryf Andy Godbout
Kathleen Huber
jako Pani Farris
Marty Gargle
jako Rosy Deighton
David Weindel
jako Joe Skehan
Kyle Durand
jako AJ

Fabuła

Opisy 1 dodaj

Doktor Michael Cayle wraz z żoną i córką przeprowadza się do małego miasteczka Ashborough. Jak się wkrótce okazuje miasteczko skrywa mroczny sekret, którym jest plemię humanoidalnych potworów żyjących w okolicznych jaskiniach. Asmodeusz

Gatunek
Horror
Zobacz także
Szczegóły
dodaj
Premiera
2014-04-29 (świat)
Wytwórnia
Chiller Films
Synthetic Cinema International
Flavorlab (postprodukcja)
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 18 lat
Czas trwania
100 minut
Recenzje 0 dodaj
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i dodaj recenzję.

Komentarze do filmu

2
7

Horror w starym dobrym stylu – Uwaga SPOILERY!!! – Ostatnio panuje moda na horrory kręcone z ręki. Tu od razu uspokajam nam to nie grozi. Film przypomina mi trochę "Osadę" czy też "Nie bój się ciemności". Nie jest może przerażający, że będziemy zamykać oczy podczas oglądania, ale jak najbardziej klimatyczny. Bohaterowie nie irytują. Po pewnym momencie oglądania zacząłem sobie zadawać pytanie, czemu Doktor z rodziną po prostu nie wyjadą? Często w horrorach zdarza się, że trudno wytłumaczyć zachowania głównych postaci, a tu niespodzianka. Wszystko w swoim czasie zostało odpowiednio wyjaśnione. Końcówka filmu tez nie zawodzi. Oceny filmu są dość niskie, ale czasem nie warto się nimi kierować.

@Lukita Mi się nie podobał. Słaba adaptacja dobrej książki. Źle dobrani aktorzy, ogólnie beznadzieja.

Współtworzą dodaj zobacz wszystkich
1
Asmodeusz
31 pkt.
2
amondemon76
14 pkt.
3
jacks
4 pkt.
4
Czejen71
4 pkt.
5
Anonimowy
2 pkt.
6
Camizi
1 pkt.
Nawigacja

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Zarządzanie