Transformers: Ostatni rycerz 6.3

Ludzie i Transformery toczą ze sobą wojnę, Optiums Prime odszedł. Klucz do ocalenia naszej przyszłości jest zakopany w sekretach przeszłości, w zapomnianej historii obecności Transformerów na Ziemi. Uratowanie ludzkości leży w rękach nieoczywistych sprzymierzeńców: Cade’a Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebee oraz brytyjskiego lorda (sir Anthony Hopkins) i oksfordzkiej profesorki (Laura Haddock). Prześladowani staną się bohaterami. Bohaterowie staną się złoczyńcami. Przetrwa tylko jeden świat – ich albo nasz.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 5

i_darek1x 2017-09-14 3

Co do obsady zatrudnili starego A.Hopkinsa ?Chyba po to żeby dorobił sobie do emerytury .Mark Wahlberg obleci ;) I fajna laska :Laura Haddock miło popatrzeć !
Co do scenariusza to poplątanie z pomieszaniem ,jak dla mnie to "lekka"przesada .To tak jak by kiełbasę jeść z dżemem ;)
Ogólnie ten serial już jest nudny !To nic innego jak dziecinada ! Nie w moim guście !Efekty niektóre są nawet fajne ,ale to stanowczo za mało ! I za długi !

Asmodeusz 2017-09-15 6

Im dalej Bay brnie w świat Transformerów tym gorzej mu wychodzi, scenariusz tego filmu to masakra równie dobrze zamiast 2,5 godziny dało by się to przedstawić w 1,5, tym razem nawet sceny walk wypadają słabo co do tej pory było zaletą

rodimus007 2017-09-14 3

Brak ładu i sładu! I to ze ziemia to Unicron, poprostu syff!

monikawawa 2017-06-28 4

ojej jaka porażka, ciągle znajdowałam sobie cos do roboty bo ten film wogóle nie potrafił mnie zaciekawić :-( szkoda

Maciek_Przybyszewski 2017-06-27 5

Niestety rozczarowanie. Jak dla mnie za długi, wiele niepotrzebnych scen, choć jak zwykle efekty na najwyższym poziomie.