Wykolejona 2015

Trainwreck

Judd Apatow, reżyser Druhen, Wpadki i 40-letniego prawiczka, przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Amy Schumer
jako Amy
Colin Quinn
jako Gordon
Devin Fabry
jako Amy (9 lat)
Carla Oudin
jako Kim (5 lat)
John Cena
jako Steven
Dave Attell
jako Noam
Vanessa Bayer
jako Nikki
Tilda Swinton
jako Dianna
Randall Park
jako Bryson
Jon Glaser
jako Schultz
Ezra Miller
jako Donald
Brie Larson
jako Kim

Judd Apatow, reżyser Druhen, Wpadki i 40-letniego prawiczka, przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa. opis dystrybutora

Gatunek
Komedia
Słowa kluczowe
nowy jork, męska nagość, młoda kobieta, życie osobiste zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2015-07-31 (kino), 2015-03-16 (świat), 2015-12-03 (dvd)
Dystrybutor
UIP - United International Pictures
Wytwórnia
Universal Pictures
Apatow Productions
Kraj produkcji
USA, Japonia
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
125 minut
Budżet
35 000 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Małgorzata Czop użytkownik
  • 8

Komediowy strach przed miłością przeczytaj recenzję

Czy wiesz, że? dodaj informacje
Ciekawostka

Film został nakręcony w okresie od 19 maja do 1 sierpnia 2014 roku. zobacz więcej

Komentarze do filmu 5
isleenais 1

Najlepsza w filmie jest Tilda Swinton w wersji "kobiecej" i za nią oczko wyżej. Amy Schumer – tragedia. Brie Larson?! Naprawdę?! Film niskich lotów. Amy Schumer aktorskie DNO!

Camizi 3

Nie przypadła mi do gustu ta komedia. Jak dla mnie często zalatywało żenadą. Myślałem, że ocenię na 4, ale finałowa scena z pomponiarami jest tak skrajnie głupia, że 3 to maks.

ana481516 4

Jeśli ktoś chce zobaczyć Tildę Swinton z makijażem to polecam ten film, babka jest nie do poznania :) Na plus humor i rola Tildy

Quagmire 5

5/10 – Coś się zmieniło. Albo ja, albo Apatow. Właściwie nie potrafię wskazać w tym filmie niczego zabawnego, ciężko było mi wytrzymać na niepotrzebnie rozciągniętych scenach błagających wręcz o odważniejszy montaż. Formuła Apatowa jest już tak zużyta, że z łatwością można przewidzieć wszystkie zwroty akcji, diagnozy na temat bohaterów, kryzys w trzecim akcie i obowiązkowy morał.

Bill Hader ma może ze dwie okazje do zaprezentowania swojego wielkiego, komediowego talentu, poza tym jego mdłą postać mógłby zagrać każdy aktor pasujący na chirurga w wieku 35+. Trudno mi uwierzyć, że Amy Schumer ma być nową gwiazdą komedii, po prostu…nie ma w niej niczego interesującego. Kamera wcale jej nie kocha, pomimo figury zwyczajnej dziewczyny, obiektyw z lubością wyłapuje każdy jej kilogram. Pod względem aktorskim nie ma tego czegoś co przyciągałoby do ekranu, charyzmy, talentu do sprzedawania chwytliwych fraz, czy energii pozwalającej na udanie improwizowane sekwencje. Jest po prostu…zwyczajna, tak jak zwyczajną obyczajówką w modnej stylistyce kategorii R jest ten film.

Bluejohn_26 Quagmire 5

@Quagmire Obstawiam, że to zmiana u ciebie. Film to typowa nieśmieszna i do bólu przewidywalna "komedia" w stylu Apatowa. Schumer kompletnie nie pasowała mi do roli głównej bohaterki, a większość z pozostałych członków obsady też wypadła raczej blado. 5/10

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

Kristo
231 punktów
Gooosik
160 punktów
jacks
121 punktów
Czejen71
110 punktów
tadeusz70
30 punktów
krzysztofek1003
8 punktów
fredaser
2 punkty
kaskader
1 punkt
Więcej informacji

Proszę czekać…