Pod jednym dachem 1975-1975

Chalupáři

Emerytowany kontroler Eugeniusz Huml, któremu lekarz zalecił oszczędzanie nerwów, nie może dłużej znieść ciasnoty rodzinnego mieszkania i zgiełku stołecznej Pragi. Większej przestrzeni życiowej i spokoju szuka w położonym gdzieś w środkowych Czechach miasteczku Czereśniowie. Sielankowe życie na prowincji komplikuje nieco… zobacz więcej

Sezony
Lata

Emerytowany kontroler Eugeniusz Huml, któremu lekarz zalecił oszczędzanie nerwów, nie może dłużej znieść ciasnoty rodzinnego mieszkania i zgiełku stołecznej Pragi. Większej przestrzeni życiowej i spokoju szuka w położonym gdzieś w środkowych Czechach miasteczku Czereśniowie. Sielankowe życie na prowincji komplikuje nieco obecność niechcianego współlokatora - miejscowego dozorcy, Bogusia Cesarza. opis dystrybutora

Gatunek
Komedia
Słowa kluczowe
miasteczko, współlokator, przeprowadzka, emerytura zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2008-09-18 (dvd)
Kraj produkcji
Czechosłowacja
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
odc.: 60 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 2
Chemas 7

Nie jest to może jakaś wybitna pozycja wśród czeskich seriali, mam jednak do tego serialu wielki sentyment. Poza tym humor jak na Czechów przystało na dobrym poziomie, no i klimat jest.

YanYool99 4

Niestety, chyba nie trafia do mnie ten rodzaj humoru; jakością nie odbiega od polskich seriali obyczajowych tamtych lat.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Cenobite
20 pkt.
3
Wodnica79
12 pkt.
4
miodzik
11 pkt.
5
Chemas
10 pkt.
6
oldrich
4 pkt.
7
Victor
4 pkt.
8
piotrek681
2 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…