Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Anthony Harvey | ||
Scenariusz | Ocena | |
A. Martin Zweiback | ||
Producenci | Ocena | |
Adrienne Zweiback
producent wykonawczy
|
||
A. Martin Zweiback
producent wykonawczy
|
||
Yoram Globus
producent
|
||
Menahem Golan
producent
|
||
Christopher Pearce
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Katharine Hepburn
Grace Quigley
|
7,1
|
|
Nick Nolte
Seymour Flint
|
7,6
|
|
Kit Le Fever
Muriel
|
||
Chip Zien
Dr Herman
|
||
William Duell
Pan Jenkins
|
||
Elizabeth Wilson
Emily Watkins
|
||
Walter Abel
Homer Morrison
|
||
Frances Pole
Sarah Hodgkins
|
||
Truman Gaige
Sam Pincus
|
||
Paula Trueman
Dorothy Trugert
|
||
Christopher Murney
Max Putnam
|
||
Nicholas Kepros
Przedsiębiorca pogrzebowy
|
||
Harris Laskaway
Pan Argo
|
||
Carl Low
Starszy mężczyzna
|
||
Isabella Hoopes
Starsza kobieta
|
||
Dortha Duckworth
Kandydatka
|
||
Denny Dillon
Pielęgniarka
|
||
Vincent Harta
Osoba niosąca trumnę
|
||
Angela Pietropinto
Recepcjonistka
|
||
Elizabeth Abassi
Pacjent
|
||
Miriam Vartanian
Recepcjonistka
|
||
Harlan Cary Poe
Kierowca pierwszego karawanu
|
||
Roy Hausen
"Sprawiedliwość ponad pokój"
|
||
Joyce Worsley
Gość na imprezie
|
||
Eleanor Swayne
Gość na imprezie
|
||
Jerome Collamore
Gość na imprezie
|
||
Luis Ramos
Sprzedawca kwiatów
|
||
Philip Gittelman
Głos w radio (głos)
|
||
Sherman Howard
Alan
|
9,0
|
|
Sandy Alexander
Kierowca drugiego karawanu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Dod
Kierowca czwartego karawanu (niewymieniony w czołówce)
|
||
F.D. Herrick
Gość na imprezie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harry Madsen
Kierowca limuzyny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ruby Payne
Zaskoczona żałobniczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry Silvestri
Kierowca limuzyny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Sutton
Kierowca limuzyny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Larry Pizer | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
John Addison | ||
Kostiumy | Ocena | |
Ruth Morley | ||
Montaż | Ocena | |
Robert M. Reitano |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Michal Bigger
charakteryzator
|
||
Edouard F. Henriques
charakteryzator
|
||
Carla White
charakteryzator
|
||
Ramon Gow
fryzjer
|
||
Peggy Nicholson
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Gary Weist
scenograf
|
7,0
|
|
Jack Blackman
dyrektor artystyczny
|
||
Christian Kelly
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Steven Kirshoff
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Alex Stevens
koordynator kaskaderów
|
||
Colette Alexander
kaskader dublujący
|
||
Jim Lovelett
kaskader dublujący
|
||
Sonny Landham
kierowca
|
||
Don Picard
kierowca
|
||
Brett Smrz
kierowca
|
||
Brian Smrz
kierowca
|
1,0
|
|
Gregg Smrz
kierowca
|
||
Sandy Alexander
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Dod
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harry Madsen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry Silvestri
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Sutton
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mary Colquhoun
dobór obsady
|
||
Jim Bekiaris
oświetlenie (asystent)
|
||
Bob Carrier
elektryk
|
||
Ken Ferris
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Julie Gant
elektryk
|
||
Constantine Makris
operator kamery
|
||
Bill O'Leary
elektryk
|
||
Briggs Palmer
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Edward J. Pei
prowadzący ostrość
|
||
John Seakwood
fotosista
|
||
Douglas Sutton
oświetlenie
|
||
Zachary Winestine
operator kamery (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…