Dom, który zbudował Jack 5.8

USA, lata 70. Śledzimy losy wysoce inteligentnego Jacka (Matt Dillon), którego 12 lat poczynań, definiuje go jako seryjnego mordercę. Doświadczamy historię z punktu widzenia Jacka, który określa każde swoje morderstwo jako sztukę. Kiedy policja jest coraz bliżej rozwiązania sprawy, podejmuje on coraz większe ryzyko w swojej próbie stworzenia ostatecznej kompozycji.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 3

i_darek1x 2019-01-29 3

Ma reżyser : Lars von Trier zryty mózg (jeżeli go posiada ? ) To co pokazuje to nic innego jak :autoparodia, cyrk, drwiny, farsa, heca… lub po prostu „groteska” . Jego życiowe motto to :"Nieważne jak o tobie mówią, ważne by mówili"
Ogólnie nie jestem przekonany do pokazywania czegoś takiego ? Bo naśladowców ci u nas pod dostatkiem ! Czy nie jest to Podżeganie ? Jak dla mnie to :Przerost formy nad treścią!

mmonkey 2018-07-30 4

Miejscami prawie dało się zobaczyć von Triera trzepiącego sobie za kamerą. Próbuje być tak bardzo edgy i niepokorny, wychodzi nadęta popisówa.

als 2018-05-16

Trailer intrygujący. W połączeniu z newsem, że ludzie wychodzili z premiery, a pozostali dali owacje na stojąco, zachęca do obejrzenia, bo zwiastuje to intrygującą końcówkę filmu…. Jak na Larsa przystało :)

Następne