Masakra w wozie kempingowym 2005

Motor Home Massacre
Wideo

Siedmioro nastolatków wyrusza wozem kempingowym na imprezowy weekend w lesie. Niestety, plany krzyżuje im tajemniczy, uzbrojony po zęby psychopatyczny morderca. Zamiast dobrze się bawić przyjaciele muszą stawić mu czoła - z tej podróży nie wszyscy wrócą żywi...

Reżyseria
Aktorzy
, ,
Shan Holleman
jako Sabrina
Nelson Bonilla
jako Roger
Justin Geer
jako Benji
Tanya Fraser
jako Nicole
Breanne Ashley
jako Brooke
Greg Corbett
jako Nick
Lane Morlotte
jako Jebediah
Diana Picallo
jako Melanie
Nichole Crisp
jako Faith
West Cummings
jako Jake

Siedmioro nastolatków wyrusza wozem kempingowym na imprezowy weekend w lesie. Niestety, plany krzyżuje im tajemniczy, uzbrojony po zęby psychopatyczny morderca. Zamiast dobrze się bawić przyjaciele muszą stawić mu czoła - z tej podróży nie wszyscy wrócą żywi... opis dystrybutora

Gatunek
Horror
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2005-08-04 (świat)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
88 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 2
fredaser 1

Niebywale tragiczny film, na pewno ma miejsce w 10 najgorszych filmów jakie widziałem. Na IMDb jest jako gatunek jeszcze komedia, jednakże momentem humorystycznym jest właściwie tylko ostatnia scena, która jest niesamowicie absurdalna, więc nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. Musiałem seans rozłożyć na dwa dni.

wolfcry 3

Cena ambicji? – Film marny, a szkoda, bo potencjał był. I nie chodzi o to, że reżyser nie miał pomysłu, miał przynajmniej dwa i chyba oba chciał zrealizować. Skutek? Do połowy filmu przeciętny slasher, później parodia parodii "Martwego zła", niezamierzona, podejrzewam. Wszystko polane sosem z thrillera psychologicznego.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Cenobite
21 pkt.
2
amondemon76
10 pkt.
3
jacks
5 pkt.
4
Anonimowy
3 pkt.
5
Manna
2 pkt.
6
nathalie
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…