Bezcenna Jane 2007-2007

Painkiller Jane

Agentka DEA, Jane Vasko (Kristanna Loken) zostaje zwerbowana do tajnej organizacji rządowej przez Andre McBride (Rob Stewart). Zadaniem organizacji jest ściganie genetycznie zmienionych ludzi stanowiących zagrożenie dla społeczeństwa. Podczas pierwszej misji Jane odkrywa że ma tajemnicze zdolności, dzięki którym jest w stanie… zobacz więcej

Reżyseria
,
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Odcinki zobacz wszystkie 22 odcinki

Sezony
Lata

Obsada Zobacz pełną obsadę

Kristanna Loken
jako Jane Vasko
Noah Danby
jako Connor King
Stephen Lobo
jako Seth Carpenter
Sean O. Roberts
jako Riley Jensen
Rob Stewart
jako Andre McBride
Nathaniel DeVeaux
jako Joe Waterman
Alaina Huffman
jako Maureen Bowers

Fabuła

Agentka DEA, Jane Vasko (Kristanna Loken) zostaje zwerbowana do tajnej organizacji rządowej przez Andre McBride (Rob Stewart). Zadaniem organizacji jest ściganie genetycznie zmienionych ludzi stanowiących zagrożenie dla społeczeństwa. Podczas pierwszej misji Jane odkrywa że ma tajemnicze zdolności, dzięki którym jest w stanie regenerować się błyskawicznie po każdej zadanej jej ranie. Jane nie jest odporna na ból lecz za każdym razem regeneracja trwa krócej. Scenariusz do filmu powstał na podstawie fabuły komiksu Joe Quesady i Jima Palmiottiego o tej samej nazwie. lifemovie

Gatunek
Sci-Fi, Akcja

Szczegóły

Premiera
2007-09-25 (kino), 2007-04-13 (świat)
Kraj produkcji
Kanada, USA
Czas trwania
odc.: 45 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Powiązane filmy Zobacz wszystkie 1 powiązany

Komentarze 6

eRTeeSiak 2007-04-24

Co sądzicie o tym serialu? – Wedlug mnie serial moze byc calkiem niezly. Poczatek obiecujacy. Ciekawa fabula i glowna bohaterka.

Zobacz wszystkie 4 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi

Właśnie oglądam 1 odcinek na axn – warto?

skunksior eRTeeSiak 2007-09-25

mam 22 odcinki i jakoś tylko zdolalem 3 pierwsze obejrzeć…..nie dam rady dalej tego ciągnąć….jak dla mnie to gniot

Pierwszy nie wypadł najlepiej.
Nie podobają mi się zdjęcia oraz przyjęcie zbyt wielu rzeczy za oczywistych i nagle odczuwanych, jak można nie zauważyć przez 30 lat, że jak się skaleczy, to od razu się goi jak u Wolverine ;) miejmy nadzieje, że wyjdzie, że to jakieś "fale" owego ośrodka.

lifemovie eRTeeSiak 2008-01-14 9

@Anita Nowakowska:
Oglądałem odcinków 15 i odpowiedź jest podana w dalszych odcinkach serialu, poznajemy historie poszczególnych ludzi, jak mieszkają, co lubią robić itd.. Ona może się skaleczyć! Mało tego, jeżeli ona tego chce – można ją zabić. Więcej nie zdradzę.. :> Zapraszam do uczciwego oceniania, tfu tzn. oglądania.

Współtworzą